Opisz krótko swój pokój po angielsku

Pobierz

O godzinie szesnastej, która właśnie jest, słychać w tym pomieszczeniu, uspokajające ćwierkanie ptaków siedzących na świerku, naprzeciw mojego okna.. Lubię nasz salon i często spędzam w nim czas oglądając TV lub czytając książki.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Wprowadzenia - w którym powinny zostać zawarte informacje o tym, co to za miejsce i z jakiego powodu akurat je mamy zamiar opisać 2.Potrzebuje opis pokoju po angielsku!. Na środku salonu stoi drewniany, duży stół i 6 krzeseł.. A potem możemy wspomnieć o naszej rodzinie, kim są nasi rodzice, czym się zajmują.Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem Opis domu po angielsku - wzór.. I jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku żebym wiedziała jak narysować!Okna w pokoju sa duze.. (80-130 słów)2.. Pisząc opis miejsca, bez takiej wiedzy trudno nam będzie sobie poradzić.Jeżeli zdecydujemy się na zakup nowych mebli do mieszkania, a jesteśmy za granicą, musimy wiedzieć, w jakiej sekcji sklepu owych mebli szukać.Opisać swój pokój po ANGIELSKU!. Prosze o szybką odpowiedz Ps.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.potrezbuje opis pokoju mlodziezowego na angielski.. tylko zeby byl krotki bo musze sie tego nauczyc na pamiec.. prosze o szybka pomocOpisz swój pokój poleca79% Język polski ..

Opisz pokój marzeń(lub swój) po angielsku.

Opisz go w 10 zdaniach.. Pokoj jest dobrze oswietlony.. Jestem szczęśliwy, gdyż w końcu mam swój własny pokój.Describe your room - Opisz swój pokój po angielsku.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Inny opis pokoju (zdjęcia) po angielsku znajdziesz tutaj.. Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju.. Kształt mojego pokoju jest prostokątny.Koniecznie zobaczcie również cechy charakteru po angielsku i opis wyglądu zewnętrznego po angielsku.. Jeden z nich przedstawia morze, a drugi - góry.Największym pokojem w moim nowym mieszkaniu jest salon.. Na środku pokoju stoi stół a przy nim cztery krzesła.. Zaraz przy wejsciu stoi łóżko, pokoj pomalowany jest na żółty kolor.Przykład opisu pokoju po angielsku z tłumaczeniem Opis pokoju po angielsku - wzór.. In der Ecke steht ein Schrank.kayako91: Skoro zadaje takie pytanie tzn.,że nie rozumie, lub nie umie zrobić tego zadania.A jeśli nawet umie ,a po prostu jej się nie chce, to już JEJ sprawa.Po to założono ten portal,nie?Więc nie odpowiadaj tak głupkowato tylko po to aby zbierać punkty..

Opis pokoju po angielsku: wstęp.

Znajomość nazw części domu i pomieszczeń w języku angielskim okaże się przydatna w wielu sytuacjach.. I gave three armchair for my guests.Na ścianie (po lewej stronie) znajdują się dwie lampy, pod nimi stoi komoda.. Rozwiązania (1) Autor: 2906lmichal.. Może komuś przyda się jako wzór przy odrabianiu zadania.. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.. Dostałaś e-mail od przyjaciela z angli w którym opisał rodzinne miasto i prosi o opis Twojego napisz odpowiedź .1.Przykłady użycia - "opisany" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Wejscie do pokoju znajduje sie od polnocnej strony.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Kolory w pokojach są raczej spokojne, stonowane, ciepłe i przyjazne.. Olivia opanowała język angielski na poziomie podstawowym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystała proste słownictwo związane z domem oraz konstrukcję there is / are .Przydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek.. Opis pomieszczenia powinien składać się z trzech części: 1.. Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.. Nad stołem jest zawieszona trzecia lampa.. W moim pokoju znajduję się telewizor, łóżko, szafki, wieża, stół, krzesła oraz pełno zdjęć, obrazów i plakatów z koncertów..

Przykład, jak można opisać siebie po angielsku.

napiszcie przykład takiego opisu!. He is 14 , he lives live in Vilafranca del Penedes, but he was born in Moroko.Przydatność 50% Opisz swój pokój.. Na ścianie (po prawej) wiszą dwa obrazy.. Jeśli chcesz opanować angielski od podstaw warto uczyć się gotowych fraz np. read books.Napisz emocje do brytyjskiego przyjaciela i opisz swój pokój poproś o radę dotyczącom wystroju , urządzenia pokoju zaproś go do odwiedzin , podaj wskazówki jak dojechać.. Salon jest jasny, gdyż znajdują się w nim 2 ogromne okna.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inne Dominika Grabowska 26 lipca, 2013 język angielski No Comments.. Opis mojego pokoju.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Dominika Grabowska 26 lipca, 2013 język angielski No Comments.. Następnie, przechodzimy do opisania wyglądu zewnętrznego czyli naszego koloru włosów, oczu, wzrostu.. Na stole leży zielony obrus a na nim stoi wazon z pięknymi kwiatami.. Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek.. Posiadam dość duży ogród.. Na lewo od okna stoi biurko z komputerem.. Polish We wszystkich badaniach cetuksymab był podawany w sposób opisany w punkcie 4.Ogłoszenia o tematyce: opisz swój pokój po angielsku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy..

Mój pokój, choć nie duży, lecz miły i przytulny.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt