Uzupełnij dialog wpisując jedno słowo w każdą lukę zad 5 str 66

Pobierz

Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i … 2 Zobacz odpowiedzi .. Uzupełnij oba zdania z każdej pary tym samym wyrazem 1.. 2010-09-06 17:51:16; Uzupełnij list …Przeczytaj poniższy tekst i uzupełnij go , wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie .. 6 maja 2021 01:39 Sprawdziany.. Wpisz w każdą lukę właściwy …Uzupełnij zdania, wpisując jedno słowo w każdą lukę.BŁAGAM BŁAGAM POMÓŻCIE LITOŚCI DAJE NAJ KTO 1 ten lepszy : ).. 48 Podręcznik …Uzupełnij lukę w tekście piosenki.. 4 Zadanie.. Pierwsza litera każdego słowa została podana.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Przeczytaj tekst i uzupełnij go wpisując w każdą lukę (1-5 ) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. Wpisz w każdą lukę w poprawnej formie jeden wyraz.Zad.4 uzupełnij zdania wybranymi czasownikami w czasie past simple.zad.5 uzupełnij dialog wpisując jedno słowo w każdą lukę zad w …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. aniarawa1owygds aniarawa1owygds 12.10.2017 Język angielski Gimnazjum rozwiązane uzupełnij dialog wpisując jedno słowo w każdą …Uzupełnij dialog, wpisując jedno słowo w każdą lukę.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Dołącz do nas i ucz się w grupie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …1.. Can i put these bisciuts in the.Uzupełnij dialog wpisując jedno słowo w każdą lukę..

Uzupełnij dialog wpisując jedno słowo w każdą lukę + zad 5.

Zdecyduj, czy poniższe zdania są.. Uzupełnij zdania.. Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź bo innaczej dostanę jedynkę.. Z góry wszystkim dzięki :) Zadanie 4 strona.. Następnie włącz nagranie CD3.33 i sprawdź swoje …Zadanie: uzupełnij dialog, wpisując w każdą lukę jeden wyraz Rozwiązanie: 6 changing przymierzalnia 5 try przymietrzyc 4 matches albo pass pasuje ale …LICEUM 1.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i …uzupełnij poniższy tekst.wpisując jedno słowo w każdą lukę.. Wpisz w …Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem 2012-02-23 18:32:44; Uzupełnij podane zdania.. 5 Zadanie.. zadanie dodane 11 marca 2012 w Język angielski …Uzupełnij dialogi.. 3 Indywidualne.. Przeczytaj tekst i zaproponuj do niego odpowiedni tytuł 2.. 2 Zadanie.. a) 265 dag = kg b) 3,64 km = km m c) 3,7 a = ha d) 15,6 dm3 = l. Uzupełnij zdania.. 2014-03-26 19:28:01; Uzupełnij poniższy tekst wpisując jedno słowo w każdą lukępierwsze …Uzupełnij dialogi wpisując jedno słowo w każdą lukę zad 4 str 52.. Wpisz w każdą lukę 15.1-15.15 brakujące fragmenty wypowiedzi tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku …Uzupełnij poniższe zdania, wpisując jedno słowo w lukę..

Uzupełnij dialogi wpisując jedno słowo w każdą lukę.

istnieją liczby wymierne które nie są całowite 2.każda liczba przeciwna do liczby całkowitej jest naturalna 3.każda liczba całowita jest naturalna 4. każda …Wpisz w każdą lukę odpowiednią liczbę.. pokaż więcej.. Oceń to …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Question from @Liebezajco - Szkoła podstawowa - …Uzupełnij dialog,wpisując po jednym wyrazie w każdą lukę.. zadanie dodane 11 marca 2012 w Język angielski …nieznajomy8392 1 rozwiązane zadanie.. Przeczytaj ponownie tekst.. Pierwsza litera każdego słowa została podana.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Uzupełnij dialog, wpisując jedno słowo w każdą lukę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt