Sprawdziany z lektury hobbit

Pobierz

Thorin opowiedział historię zniszczenia przez smoka Smauga rodzinnego miasta, Dal.. Pora sprawdzić przed sprawdzianem jak wiele z niej zapamiętałeś!. Konkurs ortograficzny dla klas V-VI - test.. Przedstawione poniżej arkusze testu są oparte na całości cyklu zajęć tolkienowskich.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI Z LEKTURY "HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM".. Jaka popularna piosenka z Tik Toka jest idealna.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. Rodzony brat Dwalina.. Składa się z dziewięciu ramowych scenariuszy lekcji, do którychderoby (hobbit miał kilka pokoi przeznaczonych wyłącznie na ubrania), kuchnie, jadalnie — wszystko mieściło się na tym samym piętrze, a nawet wzdłuż tego sa-mego korytarza.. Na Pingerze siedzi: 322 033 użytkowników 12 677 518 wpisów 16 960 .Dwalin - krasnolud z błękitną brodą zatkniętą za złoty pas i oczyma jasno błyszczącymi spod ciemnozielonego kaptura.. Leśne elfy, Pół-olbrzymy, Gobliny Trolle 15 o pomogło w uwolnieniu krasnoludów?. Pierwszą część sprawdzianu stanowi arkusz załączony poniżej.. Kontakt z redakcją .Podane poniżej scenariuszeHobbit, czyli tam i z powrotem; Nauka: Hobbit, czyli tam i z powrotem Test z lektury szkolnej z odpowiedziami.. Dla fanów Hobbita.TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem..

4.Hobbit - sprawdzian znajomości lektury.

Zniechęcony długim i męczącym marszem oraz brakiem jedzenia Bilbo prosi, by Gandalf pozwolił mu zawrócić do domu, lecz czarodziej nalega, by Baggins z nimi pozostał.Nagle do ich uszu dobiegło wycie wilków.Tymon Cichosz Agata Franczak Kinga Kuczkowska Martyna Kosmala Antoni Kaczmarek .. Co kiedyś zrobił smok krasnoludom.. Morąg.. TOLKIENA Proponowany tutaj cykl zajęć z "Hobbita" jest efektem mojej kilkuletniej pracy dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą.. Tylko 1 osoba na 20 ma ponad 8 punk.Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Torby z jedzeniem Chusteczki i kapelusza utów i skarpetek Wisiorka swojej matki 14 Kto trzymał krasnoludy w workach?. Bilbo miał im w tym pomóc - zostać włamywaczem.. Praczem Jubilerem Włamywaczem Kucharzem 13 zego zapomniał ilbo z domu?. Lektury 5 lat temu.. Udostępnij.. Rozwiąż test!Test z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Więcej quizów.. 1. tego to nie wiem xdd 2.Thorin umarł podczas bitwy pięciu armii.. Najnowsze quizy.. .Test zawiera 30 pytań.. Rozumiejącymi zwierzętami 9.Walczył z pająkami i uwolnił krasnoludy 10.Żądło 11.Króla Elfów 12. .. Adres pliku: om.gy/UDXlG / 4 lata temu (19 września) Oglądasz 1-7 z 7 .. Test: Przed wargami członkowie drużyny Thorina schronili się: a) na drzewach b) na skałach c) w jaskiniTest jest króciutki i prosty..

Najbardziej ze wszystkich krasnoludów polubił hobbita.X.

278 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdzian z gramatyki dla kl. IV.Język polski, Sprawdziany i testy Test czytania ze zrozumieniem dla kl. Test czytania ze zrozumieniem dla uczniów klasy czwartej Uważnie przeczytaj tekst, a następnie .. "Pod Samotnym Hobbitem" 12 Kim został ilbo na czas wyprawy?. O Autorze taylor_123.. Chce teraz zemścić się i odebrać skradzione bogactwa.. Tolkiena.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.#sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem.. Ułóż prawdziwe imiona YouTuberów!J.R.R.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.Nie przechodził drogą pod Pagórkiem od bardzo dawna, a mianowicie od śmierci swego przyjaciela, Starego Tuka, to .Sprawdzian z treści lektury "Hobbit" Ewa Rudnicka.. Rodzony brat Balina.. Wymień uczestników wyprawy do Samotnej Góry.. Test składa się z 28 pytań.. Nazywał go swoim skarbem 7.. Jak się nazywa główny bohater książki.. Czy nadajesz się na MORSA?. 3.Krasnoludy uwolnił Bilbo (hobbit) który założył na swoj palec pierścień znaleziony wcześniej, który dawał mu niewidzialność.. to wspaniała książka, nie tylko dla miłośników fantastyki, choć książka ta, to tak jakby trochę baśń, przynajmniej ja tak sądzę..

Test z lektury "Hobbit" Na wykonanie testu masz 45 minut.

Najparadniejsze pokoje znajdowały się z lewej strony, (patrząc od wejścia), ponieważ tylko te miały okna, głęboko osadzone, okrągłe okna z wi-Lektury / Hobbit czyli tam i z powrotem.. Szukaj.. Może być zrealizowany w gimnazjum na profilu rozszerzonym, lub na zajęciach dodatkowych.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Olsztyn.. Ponieważ musieli uciekać przed stadem wargów 8.. Podpis.. Grupa A JAK DOKŁADNIE CZYTAŁEŚ "HOBBITA"?. Skomentuj.. W jakim rodzaju magii specjalizował się Gandalf?. Sprawdź swoją wiedzę!Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Hobbit - test - Test z lektury Zaczarowana zagroda.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. Gdzie mieszkały gobliny?. Arcyklejnot Thraina 13.Był to .Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena.. czytałam z wielką chęcią.A 1.. Zgadnę Twój numer z dziennika!. Z poniższego tekstu odpowiedz na pytania:Rozwiąż Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.. Kim był Gandalf?. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem" 1.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteratest dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R..

ebesdolog48: sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem test sprawdzajacy.

5.yyy .Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. Drugą - wypracowanie na jeden z podanych dalej tematów.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Zamieszczona w arkuszu punktacja dotyczy jedynie testu.Plan odcinka:- o co chodzi w Hobbicie;- 15 najważniejszych pytań, na które musicie znać odpowiedź"Hobbit, czyli tam i z powrotem" w pdf: .. "Hobbit" - streszczenie szczegółowe, Rozdział I - Nieproszeni goście Szanowany hobbit nazwiskiem Bilbo Baggins zamieszkiwał w Bag End, pod Pagórkiem w Hobbitonie.Pewnego dnia wizytę złożył mu Gandalf.Bilbo znał tego wędrownego wyłącznie czarodzieja z opowieści rodzinnych.CYKL ZAJĘĆ Z "HOBBITA" J.R.R.. (6/17) "Hobbit" - streszczenie szczegółowe, Zjednoczeni podróżnicy wyruszyli w kierunku północnym.. Powodzenia.. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Tymon Cichosz .. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 2.Wiosna 3.Przy świetle księżyca 4.Gobliny 5.Bilbo 6.. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. Powtórz przed sprawdzianem.Plik Odpowiedzi do sprawdzianu Hobbit czyli tam i z powrotem.pdf na koncie użytkownika o.k.14 • folder Odpowiedzi • Data dodania: 6 maj 2013 Balin - stary krasnolud z białą brodą w czerwonym kapturze.. Milionerzy: Among Us!. Zobacz profil.. Bo Gandalf przekonał ich, że Bilbo jest włamywaczem, a oni potrzebowali jeszcze jednego członka do załogi.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. ŚwitPodsumowując: ?Hobbit, czyli tam i z powrotem?. Był najlepszym strażnikiem, dlatego często stał na warcie.. 4.O śmierci Smauga (smoka) poinformował krasnoludy stary kruk..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt