Przemówienie na zakończenie szkoły

Pobierz

Dziś świętujemy …Chcę na koniec wyrazić słowa uznania wszystkim Rodzicom , którym zależy na dobru naszej szkoły - na budowaniu jej pozytywnego wizerunku .. Dziś …Ułóż przemówienie z okazji pożegnania absolwentów szkoły - Tematy wolne - Bryk.pl.. Koleżanki i Koledzy!. Szanowni Państwo!WYSTĄPIENIE DYREKTORA SZKOŁY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013 Księże Proboszczu - Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły - Szanowni Rodzice - kochane …Przemówienie na zakończenie roku szkolnego dla maturzystów.. Jesteście szczęśliwi i wolni od nauki.. To czas, kiedy musicie się zastanowić, kim jesteście i czego oczekujecie, w …Na koniec chciałabym posłużyć się cytatem Antoine`a de Saint- Exupe`ry`ego " Najważniejsze jest niewidzialne dla oczu.". i z tym wyczuciem, polecam Wam, podążajcie …Gratulujemy Wam ukończenia szkoły.. Drodzy Absolwenci, nasi wychowankowie.. Dziś kończy się pewien etap Waszego życia, czeka Was nowa szkoła, nowi nauczyciele i koledzy.Przemówienie na zakończenie gimnazjum.. Na przestrzeni wieków wielcy mówcy tego świata potrafili wpływać na wydarzenia, które dzisiaj uznajemy za historyczne.. Dyrektora z okazji zakończenia roku szkolnego.. Szanowna Dyrekcjo, Drodzy nauczyciele i wychowawcy, zaproszeni goście: Kochani rodzice, koleżanki i koledzy.. Dyrektor jakiejkolwiek szkoły, a szczególnie podstawówki ma …Dzień nauczyciela, zakończenie roku szkolnego, jubileusz, życzenia lub podziękowania za współpracę, dyrektorzy, pracownicy uczelni i innych placówek oświatowych znajdą …Przyszliśmy dzisiaj do szkoły po raz ostatni, tym razem po to, by Wam serdecznie podziękować za trud, opiekę i przekazaną wiedzę..

Przemówienie na zakończenie szkoły podstawowej.

Koledzy!. Powiem krótko.. Szanowny Panie Dyrektorze!. Zaproszeni Goście, Rodzice, Wychowawcy, Nauczyciele oraz Wy, gimnazjaliści, którzy dzisiaj jesteście …Przemówienia dyrektora szkoły podstawowej Pani dyrektor, Panie dyrektorze Jak Państwo wiecie szkoła podstawowa to miejsce wielu apeli, akademii i uroczystości.. Drodzy Nauczyciele!. Spędziliśmy tutaj, razem z Wami i …Oto słodkie cytaty, które możesz dodać do przemówienia na zakończenie szkoły.. Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy!. Drodzy Nauczyciele, Rodzice, Pracownicy i wszyscy sympatycy szkoły, .. Jako jedna …Przemówienie na koniec roku szkolnego.. Po długim okresie wytężonej pracy umysłowej, po wielu miesiącach …Przemówienie na zakończenie szkoły średniej powinno trwać około dziesięciu minut.. Jednocześnie przepraszamy za …Zakończenie roku szkolnego - przemówienie 26 czerwca 2020 Helena Aktualności.. Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice, Pracownicy Niepedagogiczni, Sponsorzy …Przemówienie dyrekcji szkoły podstawowej na zakończenie roku szkolnego lub pełnej edukacji w podstawówce.. Bardzo brakowało Was w szkole.Przemówienia znanych osób.. Szanowne Grono Pedagogiczne, drogie Koleżanki i drodzy Koledzy!. Szanowna Dyrekcjo!. Po raz ostatni zebraliśmy się tutaj, aby uroczyście … "Tak nie dawno żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas.".

Dziś świętujemy zakończenie roku szkolnego.

- Malcolm S. Forbes …PRZEMÓWIENIE DYREKTOR SZKOŁY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 - 26.. Kochani Rodzice!. Dziękujemy za wasze …Szanowna Dyrekcjo, Drodzy nauczyciele i wychowawcy, zaproszeni goście: Kochani rodzice, koleżanki i koledzy.. - Daniel J. Boorstin *** Celem szkoły jest zastąpienie pustego umysłu otwartym.. Drodzy Nauczyciele!. Szanowni Państwo!. Pamiętacie, jak 10 miesięcy temu spotkaliśmy się po raz …To Wasz ostatni dzień w naszej szkole.. My …Słowa pożegnania przychodzą mi dzisiaj z trudem, ale mówiąc Wam wszystkim "Do zobaczenia", żywię głęboką nadzieję, że w nowej szkole wykażecie się energią i zapałem …Przemówienie (podziękowanie) dla rodzica - Rady Rodziców na zakończenie Szkoły - Gimnazjum.. Jesteśmy jeszcze …Liczę, że nowy rok szkolny przyniesie możliwość realnego powrotu do szkoły, byśmy mogli cieszyć się swoją obecnością.. Zakończ przemówienie, dziękując słuchaczom; innych uczniów, rodziców i nauczycieli.Dziękuję za wszelkie podejmowane inicjatywy, także te mniej zauważalne ale składające się na budowanie pozytywnego wizerunku szkoły.. Szanowni nauczyciele, drodzy rodzice, kochana młodzieży.. Koleżanki i Koledzy!. Opublikowano: piątek, 26, czerwiec 2020 05:49 | M. Wojdył | | | Odsłony: 1283.. Dzisiaj po raz ostatni możemy o was powiedzieć klasa 3a, 4c, 4d, 4h.Nasza trzyletnia podróż dobiega końca, dlatego składamy podziękowania za to, że nauczyliście nas, jak żyć i wykorzystywać własne zdolności..

Przed Wami nowe szkoły, nowe wyzwania, nowe sukcesy.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt