Opisz co robiłeś w weekend po angielsku

Pobierz

Jem śniadanie i się ubieram.. 8 zdań może być więcej proszę o pomoc po angielskuOpisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. 2012-12-03 17:55:49 Katoliku, wiesz dlaczego obchodzisz dzień święty w niedzielę a nie sobotę ?. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Hobby po angielsku: wstęp.. Ogólnie, oni wszyscy zdają się być w dobrych humorach.. Krótkie formy wypowiedzi: ogłoszenie, zaproszenie, notatka, pocztówka.. Gdzie byłeś?. Kurs angielskiego online.. 2014-07-08 12:10:20Mam napisać e-mail co robiłam w ostatni weekend po angielsku:( Zacznij od Hi.lub Dear.. Opisz swój każdy dzień czyli co robiłeś w czwartek, piątek, sobotę i niedziele ok .. Proszę o prze tłumacznie na polski też.Opis wakacji po angielsku: wstęp.. I drank milk.Opisz w czasie przeszłym " Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52 Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19Napisz 5 zdań w czasie Past Simple z użyciem następujących czasowników: buy, go, learn,watch,be.. Z gory dziekuje za pomoc :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOpisz swój nieudany weekend w czasie przeszłym zadanie dodane 22 listopada 2010 w Język angielski przez użytkownika uczennica ( -3,240 ) [Szkoła podstawowa] językweekend zadanie dodane 11 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika Szpila_Figielek ( -1,520 ) [Gimnazjum] edycja 12 grudnia 2010 przez użytkownika -KaI-Napisz co robiłeś w czasie weekendu w czasie przeszłym minimum 170 słów po angielsku Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia Toggle navigation ZOpisz swój wymarzony dzień w kilku zdaniach..

Napisz co robiles w weekend - po angielsku.

Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Pierwszy akapit:-Zacznij od zwrotu powitalnego-Opisz,co robiłaś w sobotę.. poleca 81 % .. Dominika Grabowska 11 lipca, 2013 język angielski No Comments.. Każdy z nas lubi spędzać wolny czas inaczej.. Z jednej strony, opisanie zdjęcia po angielsku nie jest zbyt skomplikowaną sprawą.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Opisz po angielsku co robiłeś w święta.. Już o 7 wstaję.. zadanie dodane 20 lutego 2013 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]10 zdań po Angielsku co będę robić w weekend !. Najlepiej wybrać coś, co nas naprawdę interesuje.Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. Zadanie jest zamknięte.. W niedzielę nie śpię długo.. O 11 uczę się i odrabiam lekcję.. Możesz zacząć biegać - jak to zrobić przeczytasz tutaj, albo po prostu wykonać jakiś zestaw ćwiczeń.. Długie formy .Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Niektórzy lubią go spędzać bardziej aktywnie (actively), a inni wolą nie wychodzić z łóżka (to stay in bed).Każdy ma inne preferencje (preferences), ale opcji na spędzanie wolnego czasu (free time, spare time) jest bardzo wiele!. Jednak stres spowodowany egzaminem może sprawić, że zaczniesz mówić chaotycznie lub zapomnisz o czymś ważnym.Skoro w tygodniu ciągle nie masz czasu na ruch, rozprostuj kości w weekend..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

Potem sprzątam i idę do Supermarketu.Proszę o pomoc w napisaniu opisów po angielsku na takie tematy 1.opisz swój ostatni weekend 2.co robiłeś wczoraj 3.co robię w wolnym czasie 4.twój typowy weekend 5.twój typowy dzień 6.wygląd zewnętrzny i charakter ( ja + żona ) wysoki brunet, 37 lat ,szare oczy, krótko ostrzyżony coś w tym styluOpiszcie mi po angielsku w 5-zdaniach te Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: emo5emo6 10.1.2011 (18:55) opisz swój typowy weekend po angielsku (formy czasu Present Simple) Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: izaka 23.1.2011 (18:45)Co należy uwzględnić w opisie ilustracji - krok po kroku.. Przy ładnej pogodzie polecam trening na dworze - nic tak nie poprawia humoru i nie polepsza samopoczucia jak wysiłek na świeżym powietrzu.Po angielsku - Język angielski dla każdego.. Drugi akapit:-Opisz co robiłaś w niedzielę.-Zakończenie.. To już wszystko co musicie wiedzieć o tym jak opisać obrazek po angielsku.po angielsku Napisz list do kolegi z zagranicy w którym opowiada jak spędziłeś weekend.-opowiedz gdzie byłeś i co robiłeś w sobote i w niedziele-napisz,że poznałeś kogoś nowego i opisz tą osobę-zapytaj gdzie kolega był w czasie weekendu i czy był on udanyOpis weekendu po niemiecku..

Hobby po angielsku?

Najlepsze rozwiązanie.. Napisz co robiles w weekend - po angielsku.. Mężczyźni podają sobie dłonie, więc myślę, że zawierają jakąś umowę.. O 7:50 ie z rodzicami do kościoła.. 2012-03-25 21:41:31 Napisz 5 zdań o zamiarach na weekend po angielsku ?. Około 10 łatwych zdań wraz z tłumaczeniem :) (Dla kobiety dorosłej np. pakowałam prezenty, z dziećmi ubieraliśmy choinkę).. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Moim zdaniem, jest to albo rozmowa kwalifikacyjna albo spotkanie biznesowe.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Biorę prysznic i idę spać.. 2011-10-11 22:47:31 Napisz kilka z dań o tym, co robiłeś w poprzedni weekend .W czasie Past simple opisz swój weekend majowy (od 1 do 4 maja) co robiłeś, czy był udany.. Używając czasu Past Simple.. To nic trudnego!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt