Co robiłeś wczoraj po niemiecku

Pobierz

Jeżeli zatem rozmawiasz z przyjaciółmi lub piszesz zwykłego maila - sięgniesz po Perfekt; Różnica regionalna.. - gesternSprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa wczoraj w słowniku online PONS!. was machst du, Süßer?Perfekt używa się w "normalnym" życiu, na co dzień.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. jemandem einen blasen - robić komuś loda, laskę Sie bläst mir .Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19 Napisz podane zdania w czasie przeszłym Perfekt .. Polish I nawet w takiej chwili nie chciał, żeby mu pokazywać co właściwie robi.. Wczoraj mieliśmy wrażenie, że rynek ożywia się nieco, lecz raczej w okolicach 1,00 EUR.wczoraj - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Polish Zwróćcie uwagę, to co teraz robimy jest zmuszaniem ludzi do nauki matematyki.. co robisz, kochasiu?. Co robiłeś wczoraj?. Proszę szybko pomóżcie na jutro to mam 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 23.1.2018 (20:56) - przydatność: 67% - głosów: 6Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz 10 zdań o tym co robiłeś wczoraj po niemieckuNapisz 5 zdań o tym co nie robiłeś wczoraj 2013-04-03 15:13:20 Napisz 5 zdań co robiłaś/eś wczoraj -po angielsku 2011-12-27 13:17:24 Załóż nowy klub1.. open_in .Przykłady użycia - "Co robiłeś wczoraj?".

Co robiłeś wczoraj?

itp. z góry dziękuję :)- Wczoraj pieprzyliśmy się.. ( niemiecki ) 2011-05-22 15:06:49Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Może Cię interesować: Miesiące po niemiecku; Rozmowa w sklepie po niemiecku; Zdjęcie pochodzi ze strony freeimages.comco porabiasz?. Co robisz?. Pojawili się na nim kanclerz Austrii Sebastian Kurz, liderka białoruskiej opozycji Swietłana Cichanouska oraz przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej Donald Tusk.. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Zrobiłam zadanie domowe.. Co robiłeś wczoraj?. Zjadłam obiad.. Takie znaczenie (pieprzyć się) ma też czasownik nageln, trafiłem na niego kiedyś w książce "Crazy" (autor Benjamin Lebert).. Na przykład na północy Niemiec częściej i chętniej sięga się po Präteritum.. po niemiecku .. Nie zapomnij polubić naszego konta na Facebooku!. przypominam o zasadach czasu przeszłego 0 ocen | na tak 0%.. zawody po niemiecku w języku polskim!. Z kolei na południu Niemiec popularniejszy będzie Perfekt.Ale moim argumentem jest, że jeżeli chcesz rozumieć globalną wioskę prawdopodobnie dobrze jest odkryć co ich pasjonuje, co ich bawi, co robią w wolnym czasie.. pl. .. Co robiłeś wczoraj?. wczoraj /ˈfʧ̑ɔraj/ rzeczownik, przysłówek r. nijaki gramatyka ..

... Co robiłeś wczoraj?

Co znaczy i jak powiedzieć "wczoraj" po niemiecku?. O 22 poszłam spać.. @GlosbeMT_RnD Tłumaczenia pośrednie.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.Przykłady użycia - "Co robiłeś wczoraj?". bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 0 0 Odpowiedz.. Mam nadzieję, że znalazłeś to co chciałeś w najdłuższej liście dot.. (niemiecki) Poproszę o 8 zdań, w czasie Preteritum z czasownikami regularnymi i nieregularnymi po niemiecku.. Podobne pytania.. Przykłady użycia - "Co robiłeś wczoraj?". po niemiecku.. W domu odpoczywałam.. Zdania mają odpowiadać na pytanie "Co wczoraj robiłeś" i mają być w pierwszej osobie.. co robisz?. @GlosbeMT_RnD Tłumaczenia pośrednie.. Co robisz w wolnym czasie?. 2012-07-18 12:42:39; Co .Napisz 10 zdań po Niemiecku w czasie prateritum co robiłeś wczoraj.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Po południu poszłam do domu.. i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. po niemiecku .. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Napisz 10 zdań w czasie Perfekt - co robiłeś wczoraj ?.

Co robiliście wczoraj i przedwczoraj?

87% Im Jahr 2100.. (opis przyszłości) Czas czytania: 1 minuta.. po niemiecku.. W roku 2000 powstał też film, możecie go zobaczyć tutaj: Crazy - film po niemiecku.. Wieczorem oglądałam telewizję, czytałam książkę.. ;p 2010-12-05 09:10:44; Co robiłeś /aś wczoraj wieczorem?. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.W sobotę odbył się zjazd rządzącej w Niemczech Unii Chrześcijańsko Demokratycznej (CDU).. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Więc, co porabiasz ostatnio?. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. co porabiasz?. Nie muszą być długie, ale mogą być określnia pory dnia (wieczorem, rano) Dziękuje z góry, daję naj.Tłumaczenie słowa 'Co robiłeś wczoraj?'. Polecam przy okazji.. po niemiecku.. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.. open_in .Przykłady użycia - "Co robiłeś wczoraj?". Polish Wszyscy zaczynają robi ć, co tylko chcą .Napisz 5 zdań co robiłaś /eś wczoraj-po angielsku 2011-12-27 13:17:24 Napisz po niemiecku co robiłaś wczoraj;) 2011-03-23 18:16:06 Co robiłaś wczoraj przez czały dzień ?10 zdań po niemiecku - co robiłeś wczoraj.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie..

po niemiecku.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt