Wypracowanie z książki felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Test składa się z 12 pytań.. Net nazwał je "drewnianymi deskami", a Felix: "wyglądają, jakby należały do człowieka z Cro-Magnon" (rozdział 7.. 2009-05-31 13:23:27Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Na razie nie wymyśliłam tytułu.. W prezencie od Mikołaja dostała nową kurtkę zimową z białym futerkiem na kołnierzu, kapturze i mankietach.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Nika miała.. Stwórz rodzinę z postaci kreskówek i zobacz, gdzie będą mieszkać!. Proszę o szczere oceny, wytykanie błędów.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Znajdź w nim fragment zaczynający się od słów: "Na strych było jakoś inaczej …", a kończący się następująco : "Drzwi odbiły się od ściany i .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Nie napisałam jeszcze dużo.. Wiem, że nie dzieje się w nim jeszcze zbyt wiele (powiedzmy, że to taki prolog), ale obiecuję, że kolejne fragmenty będą ciekawsze..

Sprawdź swoją wiedzę z książki "Felix , Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi " "O rety!

Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Wtedy zamykają się za nimi drzwi, tracą też połączenie z Manfredem.. Lubi żarty i ironie.. Sprawdź swoją wiedzę!. Jest obdarzona prymitywną inteligencją, zadając jej ogólny kierunek, sama omija mniejsze przeszkody.Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Ucieka z dużą prędkością - przyjaciele biegną za nim aż do pomieszczenia, w którym się zatrzymuje.. Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Na wieść o zwolnieniu z pracy stróża, Sylwestra (widział duchy) postanowili interweniować w jego sprawie u dyrektora szkoły.. Może z czasem coś przyjdzie mi do głowy.. Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji Akcja toczy się współcześnie.. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?.

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

rude włosy.. Klasa 6 Polski.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz .Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika.. Śmieszne teksty są jego znakiem rozpoznawczym.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix net nika; Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; Jakie e są fantastyczne i realne wydarzeniaz lektury Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnychNet Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika"..

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Razem z ojcem stworzył program AI, który nazywa się Manfred.. 2012-10-01 15:47:03 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Streszczenie.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Temat: Strach ma wielkie oczy - na podstawie fragmentu książki "Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi" Otwórz rozdział pt " Szkoła , w której straszy".. chomik8.. Bohaterowie korzystają z telefonów komórkowych, laptopów, mają dostęp do Internetu, pasjonują ich przygody Harry'ego Pottera, są świadkami lądowania łazika na Marsie.Zapomniałeś, kim jest Nika Mickiewicz, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Tam ./ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. 16 Obserwuj .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. Kim z zawodu jest mama Neta?. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.65% "Felix, Net i Nika i Teoretycznie Możliwa Katastrofa"- recenzja książki R. Kosika; 86% Streszczenie książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi" 78% Świat przedstawiony w utworze - zasady przedstawiania świata z utworu.Jakiś czas temu zaczęłam pisać opowiadanie o FNiN..

Tatry ...Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi .

Cybermucha to wynalazkek taty Felixa.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. Na obóz w górach wzięła ze sobą stare, niemal "zabytkowe" narty, należące do jej dziadka.. W pułapce Felix, Net i Nika podchodzą do windy, która zawozi ich piętro wyżej.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także "superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. Jakie kolczyki powinnaś .Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Udostępnij.. Który z przedmiotów codziennego użytku uda Ci się ożywić i jaką magiczną funkcję będzie pełnić?Nagle wózek, na którym Nika miała księgę, zaczyna sam jechać.. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. ).Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Szukaj.. Rozwiąż test!Net przejął po ojcu (a właściwie podkradł) program komputerowy "Manfred" (tata Neta, Marek Bielecki, uczestniczy w międzynarodowym programie ds. skonstruowania sztucznej inteligencji "AI" do codziennego zastosowania, m.in. do inteligentnego sterowania sygnalizacją świetlną w całym mieście).Test z części 1-2, czyli .. poleca 82 % .. ponieważ miała w swoim domowym księgozbiorze książkę o tej tematyce.. W jednym pytaniu jest błąd ponieważ Stefan Kuszmiński był też pilotem to było powiedziane w książce..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt