Napisz charakterystykę swojego ulubionego zwierzęcia

Pobierz

Postać Bilba Bagginsa bardzo mi się spodobała, gdyż na jego przykładzie widać, że w każdej, z pozoru zwyczajnej osobie tkwią takie cechy jak: odwaga, lojalność wobec innych oraz ukryte pragnienie wędrówek i przygód.1.. Wiele osób uważa, że właściciel upodabnia się do swojego zwierzęcia lub na odwrót.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Zadanie: napisz charakterystykę ulubionej postaci filmowej chciałabym żeby była to charakterystyka garfielda lub króla juliana Rozwiązanie: garfild to postać anonimowa mały , złocisto rudy kot który zachowuje sie jak nieMuszę napisać charakterystykę ulubionego polskiego kompozytora źródło: Fryderyk Franciszek Chopin (ur. 22 lutego lub 1 marca[1] 1810 w Żelazowej Woli, zm. 17 października 1849 w Paryżu) - polski kompozytor i pianista.Opis psa po angielsku: My dog`s name is Daisy.. Naukowcy twierdzą za to, że wybór pupila świadczy o cechach i predyspozycjach opiekuna, ale także może wiele o nim mówić.Opis zwierzęcia.. Tadeusz - dwudziestoletni chłopak, który przybywa do Soplicowa z Wilna, gdzie się kształci, jest bratankiem Sędziego, synem Jacka Soplicy.. Pimpek rzadko szczeka, a jeśli już, to z radości.. Opis obrazu.. Przedstawienie postaci ( imię, nazwisko, czego uczy) 2.. Nie rozumiem takich pytań!. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .Z zresztą niczym nie różni się od swojej pani..

Charakterystyka mojego ulubionego zwierzęcia - pieska.

Wygląd zewnętrzny ( no to wiadomo) 3.. Cechy charakteru.Charakterystyka postaci powinna składać się z następujących elementów: 1.. Nie możesz więc wybrać np. swojego sąsiada, idola, nauczyciela, gwiazdy filmowej, polityka ani postaci historycznej (chyba że jest też ona bohaterem powieści lub dramatu).. Jak dobrze napisać opis?. Jedną z nich są kobiety.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. :( ma być krótkie na jedną stronę w zeszycie.. Charakterystyka to dłuższa forma wypowiedzi.. Obejmuje prezentację postaci literackiej, tworzenie jej portretu psychologicznego.Opis jest formą pisemną, która służy przekazywaniu informacji na temat swojego przedmiotu.. Sądzę, że każdy czworonóg jest bardzo dumny ze swoich wąsów i mój nie należy do wyjątków!. Wymagane jest od Ciebie pisanie o jednej, wybranej postaci.Napisz w zeszycie charakterystykę swojego ulubionego bohater.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Chod.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Człowiek byłby na pewno bardzo nieszczęśliwy, gdyby nie towarzyszyły mu zwierzęta!. Jak wspomniałem, jest bardzo wesołym zwierzątkiem, uwielbia merdać ogonem i .Napisz charakterystykę głównego bohatera, czyli Harpagona ?proszę ..

To charakterystyka TWOJEGO ulubionego nauczyciela!

Moim zdaniem Krzywołapka jest idealna.. Można opisywać ludzi, zwierzęta, miejsca, przedmioty, krajobrazy, uczucia, przeżycia itp. Ze względu na ilość przekazanych informacji możemy podzielić opisy na pobieżne i szczegółowe (dokładne).Przydatność 50% Opisz swojego ulubionego nauczyciela.. Ma 11 lat i jest miesiąc starszy ode mnie.. Obie jesteśmy odważne z poczuciem humoru i potrafimy walczyć o swoje.. Co tu dużo mówić nie mogła trafić na lepszego kota.. Cechy charakteru - sposób zachowywania się w różnych sytuacjach, ogólne cechy charakteru - usposobienie .Masz napisać o kimś, kto jest postacią książkową.. Opis przeżyć wewnętrznych 7.. Uważam, iż jest on nie tylko wybitnym artystą, ale również niezwykle interesującą postacią.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćZobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Napisz opis swojego zwierzaka?. Nie potrafię tego zrozumieć.Mój przyjaciel ma na imię Krzysiek, jednak wszyscy wołają na niego Kris.. Gdy moje koleżanki mówią że psy są lepsze.. Moim ulubionym aktorem filmowym jest Amerykanin, Harrison Ford.. Przedstawienie postaci - imię i nazwisko - wiek, miejsce zamieszkania - wykształcenie 2.. Jak swój dzień.. 2010-06-08 19:01:07 Mam napisać charakterystykę bohatera filmowego lub serialowego, ale nie wiem kogo.Napisz charakterystykę swojego ulubionego prezentera lub dziennikarza..

Nie ma wspanialszego zwierzęcia.

Jest szczupły i niewysoki.. Mój kot ma na imię.. Jest umaszczenia szarego o pięknych ,duzych zielonych oczach.Uwielbia mruczeć i łasić się do każdego z domowników.Najbardziej lubi sie wylegiwac w oknie kiedy świeci słonko.Czasem wymyka sie przez okno by połazić tylko sobie znanymi ścieżkami.Jego ulubionym pokarmem jest mleko,które pije w .Jakie jest twoje ulubione zwierzę?. Opis sytuacji 6.. WSTĘP a) napisz sprawdzoną formułkę: [(imię i nazwisko bohatera) jest (głównym/drugoplanowym.). bohaterem powieści (autor) pt (nazwa książki)] b) ile ma lat, co stało się z jego rodzicami, gdzie mieszka (skąd pochodzi), co robi (np. poszukuje wuja.). Dopiero wchodzi w dorosłość i świat ma przed nim jeszcze wiele tajemnic.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-09-05 15:10:56.. Opis postaci 4.. WYGLĄD a) wygląd ogólny i postawa ciała np. chudy, dobrze zbudowany b) szczegóły np. mała głowa, na której widać .Charakterystyka wybranego bohatera literackiego (którego wyjątkowo cenie lub nie lubię).. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.. (: prezentera lub dziennikarza RADIOWEGO.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Polubił też wędrówki oraz napisał swój pamiętnik..

Sie ist gerecht und ...Napisz charakterystykę swojego ulubionego dziennikarza.

Drogi Mateuszu piszę do Ciebie ponieważ wiem że są wakacje i masz dużo czasu.. Cechy wyglądu - budowa, kolor oczu, włosów itp. - sposób poruszania się, mówienia - sposób ubierania się 3.. Tadeusz zupełnie ich nie zna, właśnie dlatego z taką łatwością daje się uwodzić podstarzałej Telimenie, która .Musze napisać opis swojego zwierzęcia ja mam psa o imieniu - rozwiązanie zadania .. to tyle, powinnaś jeszcze poddać inne dane tego psa to ci go moge opisać dokładniej, np. jego ulubione jedzenie, zajecie kolor siersci, oczu itp.. Po całonocnej uczcie bogaty patrycjusz i zaufany doradca Nerona w sprawach mody i sztuki, Petroniusz, wypoczywa w swojej pięknej willi.. Niespodziewanie zjawia się gość, Marek Winicjusz, który powraca z wojny.Zwierza się Petroniuszowi, że jest oczarowany wychowanką Aulusa Plaucjusza i Pomponii Grecyny - Ligią Kalliną.Zadanie: napisz charakterystykę swojego ulubionego prezentera lub Rozwiązanie:zgodnie z definicją dziennikarzem jest osoba, która przygotowuje materiały prasowe na zlecenie redakcji dziennikarz zbiera informacje o wydarzeniach i zjawiskach we współczesnym świecie i przekazuje je opinii publicznej w różnych formach jego rolą jest nie tylko relacjonowanie zdarzeń, które spotyka, ale .Charakterystyka bohaterów.. Opis miejsca 5.. Postać literacka, którą zawsze darzyłam dużą sympatią, a nawet mogę powiedzieć- ceniłam i podziwiałam, to Mały Książe Antoine'a De Saint-Exupery.Sorki, że wypadło akurat na cb, no ale trudno.. Definicja opisu.. Ja juz jestem w gimnazjum, wiec moge pomoc, napisz cos dokladniej o tym psie to ci pomogeZadanie: napisz charakterystykę ulubionego bohatera książki pt Rozwiązanie:postępowanie doktora obareckiego może budzić w czytelniku odrazę, wstręt, ale można je także wytłumaczyć obarecki przybył do obrzydłówka porwany hasłami pozytywizmu pracy u podstaw quot bezpośrednio po ukończeniu studiów medycznych w warszawie był wtedy młodym, bezinteresownym, szlachetnym i .Opis ulubionego aktora filmowego.. Czy to takie trudne napisać coś według schematu: 1.. Opis za Słownikiem Języka Polskiego PWN 1. wypowiedź lub tekst, w których są opisane jakieś osoby, przedmioty, zjawiska lub sytuacje; też: czynność opisywania czegoś 2. objaśnienia i podpis do rysunku, mapy itp.Zobacz jak napisać charakterystykę, jaki układ elementów zastosować, jakie występują jej rodzaje, zapoznaj się z przykładem charakterystyki.. Charakterystyka.. :/ dam 30 pkt, obiecuję!. Moim ulubionym jest Maciej Kurzajewski pomóżcie!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt