Napisz dialog w sklepie odzieżowym po niemiecku

Pobierz

Rozmówki w sklepie odzieżowym po niemiecku przydadzą się w nie-sieciówkach (bo tam przecież dużo mówić nie trzeba).. Oczywiście ma on być po niemiecku (najlepiej z tłumaczeniem) Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Dołącz do nas i ucz się w grupie.. Proszę czekać.. 0 ocen | na tak 0%.Napisz dialog po niemiecku w sklepie spożywczym używając zwrotów: w czym mogę służyć,poproszę,czy coś jeszcze,ile kosztuje,to byłoby wszystko,to wynosi razem,skrzynka wody mineralnej,paczka chipsów,słoik dżemu,butelka coli.Trzeba napisac robudowany dialog w sklepie z ubraniami po niemiecku (między sprzedawcą a klientem) zapytać o kolor ubrania np;czy macie taką bluzkę w kolorze czerwonym zapytać czy te ubrania pasuje spytać o rozmiar np;potrzebna mi bluzka w rozmiarze s itp. Autor edytował treść zadania 4.6.2010 (15:10), dodano napiszcie też co dane zdanie znaczy po polsku Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści .Je prfre bien sûr le styl sportif mais l'occasion exige quelque chose plus lgante.. tomikwiecien tomikwiecien 21.12.2020 Język niemiecki Liceum/Technikum rozwiązane Mam napisać dialog w sklepie odzieżowym NIEMIECKI 1 Zobacz odpowiedź .Napisz dialog w sklepie po niemiecku.. Dialog o kupnie komputeraFACEBOOK----- ----- prosty dialog po niemiecku niezadługi z 10 zdań Przedmiot: Język niemiecki / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: hermaniontko 17.10.2010 (16:49) Podobne materiały..

(Dzień dobry)Napisz dialog w sklepie odzieżowym po niemiecku.

85% Dialog w sklepie odzieżowym.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 05.06.2014 o 15:48.. Polecane teksty: 85% Mein Talisman , mój talizman.. dialogos - rozmowa) Dialog w sklepie odzieżowym; Dialog w sklepie; Dialog do obrazu Małżonkowie Arnolfinich; Usytuuj dialog w fabule utworu.. dialogos - rozmowa] dialog (gr.. Wesprzyj mnie na Patronite [gr.. Treść zweryfikowana i sprawdzona.. 84% Dialog między sprzedawcą a klientem w sklepie odzieżowym.. Dziś dialog w sklepie odzieżowym - słówka o ciuchach po niemiecku, obuwiu I nakryciu głowy już były (znajdziecie je we wpisie ubrania po niemiecku - die Kleidung).. 2 Zobacz odpowiedzi bomba0123456789 .. -Może pani sobie wybrać inna rzecz w naszym sklepie.. Nardzo prosze o pisanie tego w prostych słowach ponieważ niemiecki mam dopiero od tego rokuDialog w sklepie po niemiecku.. 2015-11-11 21:25:28 Do sprawdzenia krótki tekst po niemiecku ?. Napisz z niemieckiego o twoim dniu minimum 10 zdań (zdania mogą być zmyślone) kl. 7 na jutro Zadanie 1 i 3 bardzo pilne daje naj!.

Dialog w sklepie odzieżowym po niemieckuDIALOG [gr.

Przydatność 65% Niemiecki.. dialogos - rozmowa] dialog (gr.. w języku niemieckim.. 2 Zobacz odpowiedzi spectacular182 .. Dialog o kupnie komputeraNapisz dialog w sklepie odzieżowym.. Niemcy bardzo dużą uwagę przywiązują do zwrotów grzecznościowych, co między innymi słychać robiąc zakupy w sklepie.. Czyli jak sobie poradzić na zakupach w małym sklepie.Zapraszam do oglądania.Podobało się?. Mój brat ma napisać doalog z niemca ale nic nie potrawi nawet ja xd.. Odpowiedz.. Przydatność 50% Dialog w sklepie odzieżowym - Entschuldigen Sie, ich suche gute T-Shirt.. O tym jak brzmieć ładnie i grzecznie nie tylko w sklepie, ale generalnie po niemiecku - dowiesz się tutaj.. dialogos - rozmowa) Dialog w sklepie odzieżowym (klient i ekspedientka) Dialog w sklepie; Dialog do obrazu Małżonkowie Arnolfinich; Usytuuj dialog w fabule utworu.. Chcesz kupic kapelusz, kolor zielony, po przymierzeniu okazuje się że kolor xi nie odpowiada proszisz o inny-żółty jeszcze raz mierzysz znowu .List po niemiecku - do sprawdzenia 2010-12-17 18:47:59 Śmieszny dialog w sklepie .. 2015-05-01 10:43:02Napisz dialog w sklepie odzieżowym.. Witam.. musi być dużo i napisane także w języku polskim..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt