Jak zmierzyc srednice palca do pierscionka

Pobierz

Napisano Czerwiec 29, 2007. zmierz sobie średnicę pierscionka!swojego który zazwyczaj nosisz.. moja obrączka którą noszę na serdecznym palcu na srenice ok 17mm zazwyczaj na .19,7 mm.. Jeśli zatem mamy pierścionek czy obrączkę, które są dobrze dopasowane, można udać się do salonu jubilerskiego i dokonać jej pomiaru.. Liczba, która przypisana jest do wybranego okręgu jest rozmiarem twojej obrączki.. Do tego celu można wykorzystać tasiemkę, sznureczek .Zastanawiasz się jak dobrać rozmiar palca do obrączki ślubnej?. .W takim wypadku zazwyczaj trzeba do sprawy podejść dyskretnie, by nie zdradzić się ze swoimi zamiarami przed ukochaną.. długopis .. Do takich należy zrobienie odcisku pierścionka w masie plastycznej, np. plastelinie lub ciastolinie.. Można również po prostu zmierzyć średnicę wewnątrz pierścionka, na podstawie której dopasowuje .Gdy nie mam pierścionka na wzór.. Najskuteczniejsza metoda to udanie się do sklepu jubilerskiego i zmierzenie obwodu palca pierścieniem mierniczym.. Idealne dopasowanie biżuterii zapewnia nie tylko komfort noszenia, ale także daje gwarancję, że pierścionek nie zsunie się.. Możesz także skorzystać z alternatywnych metod weryfikacji rozmiaru pierścionka.. Bardzo rzadko obserwuje się sytuację, w której narzeczony dokładnie wie, jaki rozmiar palca ma jego przyszła żona.Ostatnia metoda będzie wymagać od Ciebie pewnej zwinności i zręczności..

Jak zmierzyć rozmiar palca z kartką i linijką.

Zwłaszcza kiedy chcemy, aby był to prezent, niespodzianka.. W pierwszej kolejności powinniście ustalić dokładny rozmiar obwodu palca, na którym będziecie nosić pierścionek.. Wówczas proponujemy przynieść pierścionek do salonu jubilerskiego - nasz profesjonalny personel dokona pomiaru na bolcu miarowym.Jak najdokładniejszy rozmiar pierścionka.. Dopasuj wewnętrzny obwód pierścionka / obrączki do wewnętrznego obwodu okręgu na wydrukowanej stronie.. Poczytajcie poniższe porady.1.. Gdy masz możliwość zmierzenia pierścionka, obrączki lub palca, skorzystaj z następujących wskazówek: Jeżeli posiadasz pierścionek ukochanej, który możesz zmierzyć to już połowa sukcesu!. W przypadku obrączek, warto zdecydować się na rozmiar "z luzem" lub nawet na obrączkę o rozmiar większą.. Gdy Twoja partnerka zaśnie, bierzesz przygotowany uprzednio pasek papieru o szerokości ok 3-5 mm i długości 10 cm i sprawdzasz nim obwód palca.. Jeżeli obwód Twojego palca wynosi 60 mm, to zgodnie z .Kolejną sprawdzoną metodą pomiaru obwodu palca jest wykorzystanie już posiadanej biżuterii.. Rozmiar pierścionków określa się mierząc ich wewnętrzną średnicę.. W upalne dni rozmiar palca może zwiększyć się nawet o jeden rozmiar!. Jak widać istnieje wiele sposobów, aby znaleźć idealny rozmiar obrączki lub pierścionka zaręczynowego..

Można bowiem zmierzyć rozmiar palca w nocy.

Największym utrudnieniem w odpowiednim określeniem rozmiaru jest bowiem niejednolitość stosowanych jednostek miar.Jeżeli zastanawiasz się jak sprawdzić rozmiar pierścionka, jak zmierzyć rozmiar pierścionka domowym sposobem, jak zmierzyć rozmiar pierścionka zaręczynowego lub obrączek ślubnych … ten artykuł jest dla Ciebie.. Do napisania tego artykułu zainspirowała mnie koleżanka.. Pamiętaj jednak, że nie może ona oplatać palca zbyt mocno, ale też nie powinna być za luźna.. Uwaga!. kartkę papieru.. Zwróciła się do mnie z zapytaniem jak zmierzyć rozmiar pierścionka domowym sposobem.Jak widać istnieje wiele sposobów na to, jak zmierzyć rozmiar pierścionka oraz jak zmierzyć rozmiar palca.. Zapraszamy do kontaktu: .. Wytnij, owiń wokół palca i odczytaj rozmiar na miarce lub zmierz długość linijką i porównaj z tabelą rozmiarów.. Następnie zmierz uzyskany wynik i porównaj go z tabelą.. Jednym ze sposobów na ustalenie rozmiaru palca jest zmierzenie jego obwodu.. Wróćmy jednak do kwestii, jak dobrać rozmiar pierścionka zaręczynowego.. Oczywiście jeśli kupujemy pierścionek dla siebie, sprawa rozmiaru jest tak samo istotna więc bez względu na intencje ora powód, przedstawiamy Ci kilka sprawdzonych sposobów na to jak zmierzyć rozmiar pierścionka.Goście.. Często sami nie wiemy, jaki rozmiar palca mamy i jaką biżuterie powinniśmy kupić..

Lub jak dobrać rozmiar palca do pierścionka zaręczynowego?

A teraz czas na zabawy plastyczne: Wytnij z kartki papieru pasek.Mam nadzieję, że artykuł: "Jak zmierzyć rozmiar palca domowym sposobem" okazał się dla Ciebie pomocny i nie będziesz już miała problemu, żeby zmierzyć rozmiar palca.. Następnie sprawdź linijką czy wydrukowane na kartce 10 cm odpowiada tym w rzeczywistości.. Zapoznaj się z naszym poradnikiem.. Wynik otrzymany w milimetrach przekłada się na konkretny numer - rozmiar, który podajemy złotnikowi lub w sklepie internetowym podczas składania zamówienia.Możesz z niego dowiedzieć się, jak bezpiecznie kupić biżuterię zaręczynową za pośrednictwem sieci, bez konieczności wychodzenia z domu.. W przypadku pierścionków zaręczynowych i obrączek należy zmierzyć rozmiar palca serdecznego, natomiast w przypadku wszystkich innych pierścionków - środkowego.. Jeśli średnica pierścionka nie jest jednoznaczna i wynosi np. pomiędzy 15,3 mm a 15,6 mm, czyli pomiędzy rozmiarem 9 i 10, wówczas sugerujemy przyjąć mniejszy rozmiar, gdyż łatwiej jest wyrób .Jak ustalić rozmiar palca do pierścionka?.

Druga możliwość to zmierzenie szerokości palca suwmiarką.

Jeżeli masz jakieś pytania lub coś nie jest dla Ciebie jasne, śmiało pisz do nas maila bądź zostaw pytanie w komentarzu.Nie zalecamy mierzenia palca suwmiarką, ponieważ łatwo poddaje się on ściskaniu i uzyskany pomiar może okazać się zbyt mały.. Najczęściej wybierany rozmiar pierścionka zaręczynowego to 11 lub 12.. Doradzimy i dopasujemy.Chciałbyś dopasować pierścionek zaręczynowy do rozmiaru palca dziewczyny i nie wiesz jak to zrobić?. Nie jest to jednak pomiar zbyt dokładny.W jubilerstwie wyróżnia się zwykle 33 standardowe rozmiary obrączek.. Patrz na kolumnę z obwodem wewnętrznym pierścionka, a nie ze średnicą!. Wynik wystarczy porównać z tabelą rozmiarów jubilerskich.Rozmiar pierścionka ustala się na podstawie obwodu palca, na którym ma być noszony.. Istnieje również drugi, prosty wzór na obliczenie rozmiaru pierścionka z obwodu palca: rozmiar pierścionka = obwód palca w mm - 40.. Weź najlepiej dobraną błyskotkę do danego palca i zmierz jego średnicę.. Prosimy dobrać odpowiedni rozmiar pierścionka według tabeli.. Pomaga jedynie wizyta w salonie jubilerskim.7.. Z odciskiem udaj się do salonu jubilerskiego, tam będziesz mógł porównać różne rozmiary pierścionków ze średnicą pierścionka przyszłej .Rozmiar pierścionka - poradnik jak wybrać właściwy rozmiar.. Najprościej będzie dokonać pomiaru przy pomocy papierowej miarki okręconej wokół palca.. Oczywiście dobór pierścionka jest ściśle uzależniony od obwodu palca, w praktyce sprawa bywa jednak bardziej skomplikowana niż mogłoby się wydawać.. Ocena: 4,23/5.. Kobiety do 165cm przeważnie kupują pierścionki w rozmiarach od 9 do .Opleć luźno miarkę wokół palca, a potem odczytaj wynik i zapisz.. Robiąc maraton po sklepach jubilerskich i przymierzając dziesiątki wzorów obrączek bierz pod uwagę że Twój palec w pewnym momencie będzie miał tego już dosyć.Wybór odpowiedniego rozmiaru biżuterii, szczególnie pierścionka to czasami nie lada wyzwanie.. I cały czas myślisz o tym co jej powiesz, jak się obudzi w trakcie.Jak zmierzyć rozmiar palca?. Ostatni sposób wymaga najmniej czasu oraz "narzędzi" które mamy w każdym domu :)Wróćmy teraz na chwilę do czasów szkolnych i pobawmy się - przygotuj: linijkę.. Kolejnym sposobem jest wykorzystanie pierścionka, który już masz.. Wystarczy skorzystać z kilku prostych porad i pamiętać o kwestiach zmiany obwodu naszego palca.2.. nożyczki.. Pamiętaj jednak, że z czasem wiele pierścionków traci swój okrągły kształt, wybierz zatem taki, który nie ma wygięć.Owiń nią palec niezbyt ciasno - tak, by przylegała do niego, ale nie wrzynała się w skórę.. Poznaj sposoby na zmierzenie i sprawdź, jaki rozmiar pierścionków UK i USA odpowiada twojemu!Dzięki temu do wnętrza obrączki nie będzie przylegała cała powierzchnia palca, i nawet jeżeli on trochę napuchnie nie będzie czuć bardzo dużego dyskomfortu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt