Lalka test ze znajomości lektury z odpowiedziami

Pobierz

Proponuję wykorzystać ten zestaw pytań do pracy na lekcji z dziećmi z klasy II.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: test - Lalka .. Lalka - Lektury - Język polski, liceum dla Klasa II Liceum - Klasowka.onet.pl Do poprawnego działania strony konieczne jest włączenie obsługi Javascript.Balladyna to dramat, który powstał 1834 roku w Genewie.. Gdy dotarła do Zasławka było tam już wielu gości a niedługo przybyła również Łęcka.. Przeczytałeś całą lekturę ze zrozumieniem i chyba nawet Ci się podobała, prawda?. Jeśli będziesz miała jakieś pytania co do odpowiedzi na dane zagadnienie, to wtedy pytaj nas tutaj.Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012Lektura - Sprawdź swoją wiedzę
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów.. a. Klementynka b. Małgosia c. Ewcia 7) Antolka, która pojawia się pewnego dnia w klasie Kasi, jest: a. uczennicą, która wróciła do klasy po długiej .Radzę Ci wpisać w google "test sprawdzający Balladyna", albo "test sprawdzający znajomość lektury balladyna".. wyskoczy Ci tego mnóstwo.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Balladyna Juliusza Słowackiego.TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii..

!Test ze znajomości lektury .

Sprawdź jak poradzisz sobie z pytaniami z Balladyny.. Wszystko o lekturze, darmowy test wiedzy online.1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Przygotowałam test sprawdzający znajomość lektury "Karolcia" Marii Krüger.. Jaką kobietą zainteresował się Wokulski po rozstaniu z Izabelą?. Kogo z rodziny Wokulskiego znała prezesowa Zasławska?. Znajdziesz tu szczegółowe pytania z "Lalki" B. Prusa.. Wszelkie prawa zastrzeżone reklama, kontakt - Polityka cookies.. Kim był baron Dalski?. Skomentuj.. Witam ;) Mam do rozwiązania test ze znajomości Lalki, mam problem z 6 pyt, a pozostałe chciałam sprawdzić czy są dobrze ;) Byłabym wdzięczna 1) Samobójstwo na Wegrzech popełnił : Katz 2) Licytowano ją : kamienicę Łęckich 3) Przedmiotem sporu Wokulskiego z Krzeszowskim była : 4) Wolał przebywać w obserwatorium niż .Ściągnęła go ona z Paryża pisząc, że przebywać u niej będzie Izabela z jakiegoś powodu obrażona na niego.. Możesz porównać swoje wyniki z prawidłowymi odpowiedziami.b..

Rozwiąż Test "Lalka" ze znajomości lektury Bolesława Prusa.

W czasie rozwi ązywania testu nie spiesz się; zanim .. "Lalka" Bolesława Prusa - sprawdzian ze znajomości lektury GRUPA 1 1. .. TEST Z LEKTURY: Lalka.. Sprawdźcie się ;) Jest to test składający się z pytań zamkniętych.. Od tego momentu zaczęły się wiejskie rozrywki i jego spotkania z Izabelą.Lektury Lalka / Lalka.. test - Lalka .. Tutaj jest specjalny formularz, gdzie wpiszecie swoją propozycję pytania, prawidłową odpowiedź oraz dwie odpowiedzi błędne.. Zrób test i się przekonaj!. Wpisujcie do testu tylko klasę i numer w dzienniku!. 277 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. PIEEOT Official 24 lutego 2019 BŁĘDY ORTOGRAFICZNE ŹLE NAZYWACIE OJCA PINOKIA I ZŁE ODPOWIEDŹ KTO TO PISAŁ JAKIŚ 6 LATEKBolesław Prus Lalka Tom I I.. Test Bohaterowie Opracowanie Streszczenie ☰ | Lalka.. Gdzie i kiedy toczy się akcja utworu?. Materiały powiązane z testem: Test: Lalka - Bolesław Prus Test ze znajomości lektury Lalka Bolesława Prusa.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Wybierz test z rozdziału Lalka lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa II Liceum.. Przetestuj swoją wiedzę.Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Jak wygląda firma J. Mincel i S. Wokulski przez szkło butelek?. Zgodnie z zapowiedzią proponuję Wam dzisiaj test ze znajomości lektury..

Zobacz podobne quizy: #lektury #malyksiaze .

Możesz porównać swoje wyniki z prawidłowymi odpowiedziami.. Z kim hrabina Karolowa chciała wyswatać Izabelę Łęcką?. test > Lalka.. Będzie mógł ją przeprosić i uzyskać jej przebaczenie.. Przerwij test.. Lektury 5 lat temu.. Pytania te pozwalają sprawdzić wiedzę i zrozumienie tekstu po przeczytaniu lektury, co znacząco pomaga w przygotowaniu się na sprawdzian.. SPRAWDŹ!. - zapytała .. Tylko trzeba zmienić odpowiedzi do pytania dot.prostytutki.. Chcę spróbować jeszcze raz.. Sprawdź prawidłowe odpowiedzi.. praca, nauka, rozrywka.. Nauka: Uczelnie: Mój profil/Znajomi: .. Inne testy w tej kategorii: Test Ludzie bezdomni Test Świętoszek .. wyrzucał wodę zmieszaną z ziemią i skałami na wysokość ok. 450 m.Lalka - test wiedzy.. Pytanie 1 /10.. Myślisz ze jestem ładna?. Przygotuj się do sprawdzianu.. Lalka - test z treści .TEST Z LEKTURY: Lalka.. Tagi dla tego testu: książki gimnazjum, Zemsta,Temat: Test ze znajomości lektury - Henryk Sienkiewicz "Quo vadis".. Jak miała na imię lalka-robot, która miała udawać chłopca?. Test Lalka składa się z 32 pytań.Pytanie: 1/20 Poprawne odpowiedzi: 0/20.. Jak więc widzicie …Lalka to najsłynniejsza powieść Bolesława Prusa, pierwotnie ukazywała się na łamach "Kuriera Codziennego", po raz pierwszy została wydana w 1890 roku.. Głównym bohaterem powieści jest Stanisław Wokulski, bogaty warszawski kupiec, filantrop, nieszczęśliwie zakochany w arystokratce, Izabeli Łęckiej..

6.Lalka - pytania szczegółowe do lektury i z lektury.

Juliusz Słowacki wydał go dopiero podczas swojego pobytu w Paryżu w 1839.. Z kim ożenił się Stanisław Wokulski?. Czy wiesz, kto reprezentował mieszczan w Lalce?. a. Agnieszka b. Dominika c. Wiktoria 6) Jak miała na imię ulubiona lalka Kasi?. Mam teraz okazję sprawdzić,wjakim stopniu stałeś się znawcą tej, jednej z najwybitniejszych powieści polskiego realizmu.. Test: Alicja w Krainie Czarów -test znajomości lekturylektura Bolesława Prusa lalka , interpretacja lektury , Geneza utworu, streszczenie szczegółowe, Głowni bohaterowie: Stanisław Wokulski, Izabela Łęcka.. Sprawdź jak Ci poszło.. Lektura pochodzi z Epoki Pozytywizmu.. słodycze dla wszystkich dzieci z ulicy Kwiatowej b) duża chodząca lalka dla Karolci c) aby spełniło się życzenie każdego człowieka, który mieszka na ulicy Kwiatowej .Lista pytań z lektury Balladyna.. Udostępnij.. Tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. W początkach roku 1878, kiedy świat polityczny zajmował się pokojem san-stefańskim, wyborem nowego papieża albo szansami europejskiej wojny, warszawscy kupcy tudzież inteligencja pewnej okolicy Krakowskiego Przedmieścia niemniej gorąco interesowała się przyszłością galanteryjnego .Nasza propozycja jest prosta.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: BalladynaChcesz sprawdzić na jaką ocenę masz szansę na sprawdzianie z lektury?. w 1878/9 w Warszawie w 1900 w Warszawie w 1879 w Krakowie w 1878 we Lwowie.. Lalka - Lalka - test z treści .. Nie masz się czego bać, na .Rozwiąż test z lektury i sprawdź!. Niektóre z nich mogą trafić Ci się na sprawdzianie z "Lalki".Lalka.. wspaniały prezent z okazji urodzin c. poważna choroba siostrzyczki 5) Jak miała na imię siostra Kasi?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt