Zmiana szkoły pierwszego wyboru 2020

Pobierz

Ale musisz wycofać swój wniosek z dotychczasowej szkoły pierwszego wyboru i złożyć nowy wniosek w nowej szkole pierwszego wyboru.Zmiany w funkcjonowaniu szkół od 19 października 2020!. Możesz wysłać dokument zgodnie z tą instrukcją.. elektronicznej zmiany preferencji dla złożonego wcześniej wniosku do szkoły ponadpodstawowej z wykorzystaniem systemu Nabór Instrukcja przedstawia w jaki sposób można wysłać elektronicznie wniosek ze zmienionymi preferencjami.. Zmiana preferencji jest możliwa jedynie dla wcześniej złożonego wniosku, który posiada status Zweryfikowany w rekrutacji podstawowej.. Nauka zdalna przedłużona, nowe regulacje dla klas 1-3 SP Nowy termin ferii zimowych, nauka zdalna do ŚwiątW przypadku zmiany polegającej na wyborze innej szkoły pierwszego wyboru, lub składania nowego wniosku wniosek trzeba dostarczyć do nowej szkoły pierwszego wyboru nie później niż do 14 lipca br. do godz. 15.00.. Zmiany preferencji możesz dokonać w terminie od 31 lipca do 4 sierpnia 2020 roku do godz. 15.00, tj. w okresie przewidzianym na uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o zaświadczenie o wyniku egzaminu ósmoklasisty.Instrukcja dot.. Muzeum Powstania Warszawskiego; Nabór OPTIVUM; Strona absolwentów 1968 roku; Kanał YouTube XIX LO; Facebook Samorządu Uczniowskiego; Instytucje z którymi współpracujemyZmiany w funkcjonowaniu szkół od 19 października 2020!.

Nie musisz iść do szkoły pierwszego wyboru.

Tylko jeden wniosek może posiadać status zweryfikowany.W przypadku, gdy chciałbyś zmienić swoją listę preferencji (zmienić kolejność oddziałów na liście, lub dodać nowe oddziały), już po zweryfikowaniu i zaakceptowaniu Twojego podania musisz zgłosić się do szkoły pierwszego wyboru z pisemnym oświadczeniem opiekunów prawnych, że zgadzają się na wycofanie Twojego podania.Zmiana wyboru szkoły/oddziału Kandydaci mogą zmienić decyzję dotyczącą wyboru szkół/oddziałów.. W systemie generowany jest nowy wniosek.. Nauka zdalna przedłużona, nowe regulacje dla klas 1-3 SP Nowy termin ferii zimowych, nauka zdalna do ŚwiątWniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami będzie można składać od 17 maja 2021 r. do 21 czerwca 2021 r., z wyjątkiem szkoły ponadpodstawowej dwujęzycznej, oddziału dwujęzycznego, oddziału międzynarodowego, oddziału przygotowania wojskowego w szkole ponadpodstawowej, oddziałów wymagających od kandydatów szczególnych indywidualnych predyspozycji oraz do szkół i oddziałów prowadzących szkolenie sportowe w szkołach ponadpodstawowych, do których .systemie generowany jest nowy wniosek.. Aby tego dokonać należy zgłosić się do szkoły pierwszego wyboru z prośbą o anulowanie akceptacji wniosku.Najważniejsze terminy dotyczące kandydatów do klas pierwszych szkół szkół ponadpodstawowych od 17.05.2021r..

Podpisany wniosek zanieś do szkoły pierwszego wyboru.

godz. 15:00 - wybór preferencji i złożenie wniosku w szkole pierwszego wyboru (ewentualna zmiana preferencji 25.06 -14.07.2021r.. Tylko wnioski wprowadzone do systemu rekrutacyjnego, złożone zgodnie z ww.. Możesz wysłać dokument zgodnie z tą instrukcją.. Nie musisz iść do szkoły pierwszego wyboru.zmiana wyboru szkoŁy 2020-07-16 10:22 W przypadku zmiany preferencji kandydata (31.07.-04.08.2020 r.) należy złożyć do szkoły pierwszego wyboru wniosek o odblokowanie konta kandydata w systemie naboru elektronicznego.W systemie generowany jest nowy wniosek.. W tym celu należy udać się do szkoły pierwszego wyboru i wycofać złożony wniosek, od 17następnie po zalogowaniu się do systemu wprowadzić zmiany, wydrukować, podpisać "nowy"W tym roku przez cały okres składania wniosków (czyli od 17 maja do 31 maja lub 21 czerwca, a następnie pomiędzy 25 czerwca i 14 lipca) można dokonywać zmian w systemie, tzn. zmienić kolejność wybranych szkół i wybrać inną szkołę pierwszego wyboru.. Plan lekcji; Dziennik elektroniczny; Office 365; Ważne linki.. Następnie wypełniasz podanie ponownie, podając nową listę preferencji i dostarczasz wraz z kompletem pozostałych dokumentów do nowej szkoły pierwszego wyboru..

Postępuj tak, jak podczas pierwszego uzupełniania wniosku.

Rekrutacja.. Oferta edukacyjna; Dla uczniów.. Tylko jeden wniosek może posiadać status zweryfikowany.W dniach od 17 czerwca od godz.10.00 do 24 czerwca do godz.16.00, kandydaci mogli zmienić decyzję dotyczącą wyboru szkół/oddziałów.. W tym celu należało udać się do szkoły pierwszego wyboru i wycofać złożony wniosek, następnie po zalogowaniu się do systemu wprowadzić zmiany, wydrukować, podpisać "nowy" wniosek i złożyć go wraz z innymi wymaganymi dokumentami w szkole .Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Warszawie, w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021 odstąpiono od przeprowadzania .Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.. Ale zmiana listy preferencji nie może odbyć się tylko w systemie.Ważna wiadomość: między 25 czerwca a 14 lipca możesz jeszcze zmienić kolejność na liście preferencji i wybrać nową szkołę pierwszego wyboru.. W celu wprowadzenia zmiany do systemu należy: • złożyć pisemne anulowanie wniosku w szkole podstawowej pierwszego wyboru; • wprowadzić do systemu zmiany (np. zmienić kolejność grup lub dodać/usunąć grupy rekrutacyjne); .. szkolny 2019/2020 przeprowadzona jest w formie elektronicznej od 13 maja 2019 r. od .. dzień na zmianę wyboru preferencji - 19 czerwca w godz. 8.00-15.00..

Masz prawo zmienić decyzję (w dniach 19 -22 czerwca 2020 r.) 25Dodatkowy dzień na zmianę wyboru szkoły!


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt