Pisownia wyrazów z ó u karta pracy

Pobierz

8,00 zł.. Opublikowano: 24 stycznia 2015 roku.. Przeczytam lekturę "O psie, który jeździł koleją" autorstwa Romana Pisarskiego.. pokój - strój - zbiórka - zawód - …KARTA 19 Ćwiczenia utrwalaj ące pisowni ę wyrazów z "ó" niewymiennym do zapamiętania Wyrazy sze ścioliterowe z "ó" niewymiennym (karta 12) wpisz do …Pisownia wyrazów z Ó - ćwiczenia do wydruku.. wg Adamczakaneta.. Literę "ó" piszemy:Karty pracy: ą -om, ę-em; Karty pracy: h-ch; Karty pracy: rz- ż; Karty pracy: duża litera; Karty pracy: u-ó; Ćwiczenia i gry interaktywne; Razem czy …Karta pracy: Pisownia wyrazów z "ó" i "u".. 1.Uczeń otrzymuje kartkę z wierszem - zagadką.. Cele lekcji: -będziecie znać zasady pisowni ó oraz u, - nauczycie się stosować poznane i …ortografia ó, u • pliki użytkownika atorat przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • labirynt.jpg, dla babci u czy ó.jpgKarta pracy nr 22.. Uwielbiam swój …Karta pracy - Utrwalanie pisowni wyrazów z ó.. Z podanego tekstu wypisz wyrazy z "ó".. Zmień je tak, aby ó zamieniło się w …Ortografia z Ćwirkiem - utrwalamy pisownię u/ó.. Percepcja słuchowa: Wyszukaj słowa rozpoczynające się na sylabę GÓ/GU.. Zaznaczone litery to pierwsze litery wyrazów.. Edukacja wczesnoszkolna.. W naszej aplikacji dzieci mogą spotkać …pisownia wyrazów z ó, u, ch, h, rz, ż Odkryj karty.. Schowaj je do koperty.Pisownia wyrazów z ,,ó" - sudoku..

Wykonajcie ćwiczenie z karty pracy "ó".

Napisz te wyrazy.. Przeczytaj opowiadanie.. do kart dołączone są także trzy ćwiczenia utrwalające pisownię słów.. Na pierwszej dzieci utrwalają pisownię wyrazów z "ó", z "u", a na ostatniej ćwiczą i sprawdzają zdobyte umiejętności ortograficzne …Temat: Okrągłe kule i trójkąty - pisownia wyrazów z ó i u.. Wyrazy z utratą dźwięczności.. Kilka osób z naszej klasy wybrało się na spacer …Karta pracy ucznia 1.. Poznam ciekawostki związane z … Pisownia "ó" i "u" w zakończenich wyrazów Sortowanie według grup.. Ortografię należy ćwiczyć często i przy każdej okazji.. Zapamiętanie reguł gramatycznych czy pisowni trudnych wyrazów staje …Z drugiej, z czerwoną ramką, mamy wyraz z luką.. Ciche czytanie …Karty Piotruś - "Ó" wymienne.. 19 rozbudowanych slajdów tworzących ok. 45 min.. Jest to "ó" wymienne czy niewymienne?. wg …Zajęcia miały na celu utrwalenie pisowni wyrazów z "u" i "ó" niewymiennym i przypomnienie reguł ortograficznych.. Ćwiczenia ortograficzne z pisowni …Karta pracy z ó i u 1.Do podanych wyrazów dopisz wyrazy pokrewne lub formy, gdzie "ó" wymienia się na "o" lub "e".. Wykonajcie ćwiczenie z karty pracy pisanie wyrazów "u" 3.Wykonajcie ćwiczenie z karty pracy pisanie …KONSPEKT ZAJĘĆ KOREKCYJNO - KOMPENSACYJNYCH GRUPA: UCZNIOWIE Z KLASY 1 GIMNAZJUM POSIADAJĄCE OPINIĘ PPP O DYSORTOGRAFII TEMAT ZAJĘĆ: Utrwalenie zasad pisowni …Aplikacja dyktanda.online jest nowoczesną, stworzoną przez wielu specjalistów aplikacją do ćwiczenia rozwiązywania dyktand..

Karty pracy 1.

lekcję.. #LO ó-u kl.4 Uzasadnij pisownię wyrazów, dobierając właściwy wyraz pokrewny, w którym zachodzi wymiana "ó" na o …Wyrazy z ó wymiennym 11 Ułóż wyrazy z podanych liter.. TEMAT:Utrwalamy …Z rozsypanki dobierz pary wyrazów tak, aby wyraz z "ó" połączył się z wyrazem objaśniającym.. Uważnie przeczytaj wyrazy.1.. Pierwsza propozycja pracy: Dziecko poznaje 3 zasady pisowni Ó, następnie dostaje 30 kart z wyrazami i …Dowiem się, jakie są rodzaje dróg, obejrzę galerię zdjęć.. (wersja kol) // (wersja bc) Percepcja …KARTA 9 Pisownia wyrazów z "ó" wymiennym Z usłyszanych zda ń (wypowiadanych przez kogo ś) wybierz wyrazy z "ó" wymiennym, zapisz te wyrazy, a nast …Wyrazy z ó wymiennym • Ćwiczenia umiejętności ortograficznych • pliki użytkownika jollen przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 6.JPG, 5.JPGKARTA PRACY DLA UCZNIA KLASY III - zajęcia wyrównawcze Temat: Utrwalanie pisowni wyrazów z ó. Obudowa dydaktyczna dla klasy trzeciej.. Z podanych niżej rzeczowników i wyrazów z ramki utwórz związki wyrazowe i wpisz je do zeszytu.. Fiszki ortograficzne - Wyrazy z Ó (zestaw) Rebusy - Ó …Karty pracy: ą -om, ę-em; Karty pracy: h-ch; Karty pracy: rz- ż; Karty pracy: duża litera; Karty pracy: u-ó; Ćwiczenia i gry interaktywne; Razem czy …Czas: 3 jednostki lekcyjne..

Przeczytaj głośno te pary wyrazów.

Wyrazy zostały wpisane poziomo, pionowo i po skosie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt