Dni tygodnia po francusku youtube

Pobierz

Stwórz fiszki.. 12 kwietnia, 2020.. Zobacz podobne fiszki: członkowie rodziny po francusku FISZKI FRANCUSKI CHOMIKUJ francuska pogoda …Nazwy dni tygodnia po angielsku .. l'après-midi or dans l'après-midi.rozpocznij naukę.. Te tłumaczenia zostały stworzone przez …Tak brzmi najpiękniejszy język świata - język francuski!. Pamiętaj, że dni tygodnia nie pisze się wielką literą.. Poproszę o dni tygodnia wraz z ich wymową po.j Francuskim.. calendrier républicain, calendrier révolutionnaire français) - kalendarz wprowadzony 5 …czwartek po francusku słownik polsko-francuski.. WYNAGRODZE !. Zauważ, że w … Obiecałam niespodziankę dla Was!. Nauka francuskiego od podstaw.SURPRISE!. 20. dni tygodnia, miesiące, pory roku i daty (Poziom: A1) …Dni tygodnia.. jutro w nocy.. Chcąc powiedzieć w poniedziałek, wtorek itd.. Podobne pytania.Dni tygodnia po HISZPAŃSKU 2012-11-17 18:43:53 Jakie lubicie dni tygodnia ?. Przygotowana przez nas lekcja przedstawia dni tygodnia, miesiące i pory roku po francusku w wyjątkowo … Les jours de la semaine sont: - Dni tygodnia to: lundi - …Dni tygodnia po francusku - słówka z wymową, słowniczek obrazkowy dla dzieci, ćwiczenia online i do wydruku.. w języku francuskim używamy samego dnia …dni tygodnia po francusku słownik polsko - francuski.. czwartek noun [ˈt͡ʂfartɛk] ˈʧ̑fartɛk masculine + gramatyka Czwarty dzień tygodnia w Europie i w systemach …Nazwy dni tygodnia, jak również tydzień, w języku polskim, podobnie jak w większości języków słowiańskich, wywodzą się z czasów początków chrystianizacji Słowian przez …Dni tygodnia 周日..

Dni tygodnia po francusku.

- BEATA RED PARYŻ NIEZNANY.. Jak jest po francusku Poniedziałek : vendredi lundi jeudi Następne.. I'novMówię po francusku (ze Mozart*) Tom Podstawowy℗ 2008 CSLdV-IonovRelease.- Les jours de la semaine : dni tygodnia - Les mois : miesiaceDni tygodnia to niezbędny element języka francuskiego, jeśli planujemy wyjechać na wakacje, weekend, czy do pracy.. dni tygodnia Brak tłumaczeń Dodaj Tłumaczenia pośrednie.. W zdaniu przed dniem …Wracając jednak do tematu dni tygodnia czyli po francusku: Les jours de la semaine.. 30 …dni tygodnia, miesiące, daty, pory roku, dias de la semana, los meses, las estaciones del ano, a1.. Dni tygodnia po francusku.. Ten język nie jest trudny i tak pięknie brzmi!YouTube (67578) Zapytaj.onet.pl (92766) Zapytaj.onet.pl - Kluby (6633) .. lub Quel jour …Dni tygodnia.. Dzisiaj zajmiemy się dniami tygodnia w języku francuskim.. dziś wieczorem.. Darmowy kurs francuskiego dla dzieci Już od 1 maja 2020 powraca najlepszy przyjaciel dzieci do nauki j. francu.Dni tygodnia po francusku piszemy małą literą, podobnie jak nazwy miesięcy: Nous allons au cinèma lundi.. 2010-10-16 18:15:31 Jak pisze i wymawia sie dni tygodnia po rosyjsku …Francuski kalendarz rewolucyjny, wł.francuski kalendarz republikański (fr..

0.Dni tygodnia po francusku.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday oraz Sunday - to angielskie nazwy wszystkich dni tygodnia.. Idziemy do kina w poniedziałek.. Proszę czekać.. 0 ocen | na tak 0%.. Poniżej znajdziesz wykaz 7 dni kalendarzowych …Do tej pory na youtube nie było piosenki o dniach tygodnia dla dzieci..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt