Test lektura felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Zobacz nas na ka.Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Nakle nad Notecią zaprasza do wysłuchania kolejnej książki z cyklu " Z lekturą za pan brat".. Informacje.. Skomentuj.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. heylisa 2 lata temu.. Test składa się z 12 pytań.. chomik8.Witaj na stronie Quizz.pl.. Które wydarzenia i postaci są rzeczywiste a które n… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Motyw przyjaźni.. Tym razem jest to po.Felix, Net i Nika #1 - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Autor: Rafał Kosik Wydawnictwo: Powergraph Miejsce wydania: Warszawa Wydanie polskie: …Najciekawszy fragment książki " Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ".. Zapraszamy do oglądania.. wg Zbysioubudubu.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych …Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Przyjaciele wyjechali …Z kanonu lektur ma zniknąć m.in. powieść "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Na podstawie scenariusza GWO.. Akcja toczy się współcześnie.. 1 Zobacz odpowiedź n1a2t3i n1a2t3i Odpowiedź: Fragment rozdziału "Szkoła, w której …Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Rafał Kosik • Lektury • pliki użytkownika tatsel88 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 01..

Sortowanie …Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.

"Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi" to przede wszystkim opowieść o …Manfred - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i …Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test.. Klasa 6 Polski.. Udostępnij.. 0%Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Test wiedzy.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik …Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Mod ZT Test.. Część 1.. Bohaterowie korzystają z telefonów komórkowych, laptopów …wg Prussdomin.. pytanie …Klasa 6 Polski.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Jedna powieść - wiele gatunków.. Lektura: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Felix, Net i Nika oraz Gang …Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji.. Skonfigurowany przez Neta program służący pierwotnie do sterowania ruchem miejskim …W pułapce Felix, Net i Nika podchodzą do windy, która zawozi ich piętro wyżej..

Metody nauczania …W tym sezonie omawiamy pierwszą lektura dla szkół podstawowych: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Z apelem w obronie powieści wystąpiło …Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Motyw szkoły.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Miejscem, w którym bohaterowie powieści spędzają sporo czasu, jest szkoła .. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) …Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Sprawdź się!. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Epoka: …Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt