Test świat w okresie międzywojennym

Pobierz

Pobierz .. Polska i świat w latach Test Sprawdzian 02.. Ich dokładnie nie pamiętam ale napewno był .Seria: Wczoraj i dziś - sprawdzian.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 7.. Test Świat w okresie międzywojennym Test podsumowujący rozdział VI Oceń, czy poniższe zdania są prawdziwe.. Świat w okresie międzywojennym , Klasa 7 , Wczoraj i dziś , Historia , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.plTest zawiera 20 pytań.. Sprawdzian zawiera pytania o system wersalski, odbudowę powojenną i wielki kryzys Kryzys demokracji w Europie ZSRR w okresie między wojennym Kultura okresu międzywojennego Świat na drodze ku wojnie.Wybierz test z rozdziału Świat po I wojnie światowej lub podrozdziałów podręcznika Poznać przeszłość.. Terms in this set (51) Japonia prowadziła ekspansję w Azji w latach dwudziestych dwudziestego wieku.. Sprawdzian historia klasa 7 dział 6 - Świat w okresie międzywojennym; Sprawdzian historia klasa 7 dział 7 - Polska w okresie międzywojennym; Biologia.Materiał składa się z sekcji: "Kryzys demokracji parlamentarnej w Europie".. Wczoraj i Dziś 7 Sprawdziany i Odpowiedzi.. Początki okresu.. Polska i świat w latach 1945-2003Testy i sprawdziany z różnych przedmiotów z zakresu szkoły podstawowej dla klas 4-8 z podziałem na klasy i przedmioty..

test > ZSRR w okresie międzywojennym.

Save .ŚWIAT W OKRESIE MIĘDZTWOJENNYM -powtórzenie Pod obrazkami poniżej kryją się linki do gier i zadań do powtórzenia działu "Świat w okresie międzywojennym" Wszelkie uwagi i informacje o błędach prosimy kierować na adres: międzywojenny () Okres międzywojenny () na Świecie.. Zwycięskie armie mocarstwa po I Wojnie zwołały konferencję w.. Niezależnie od tego, co było potrzebne do owocnego, zdrowego życia, było łatwo dostępne.. W wyniku realizacji planu 5-letbniego powstało 1500 zakładów przemysłowych oraz rozbudowano linię kolejową.Pierwsze cztery pytania były do tekstu, więc dasz sobie rade.. "Świat w okresie międzywojennym " Opis: Pobierz sprawdzian, lub odpowiedzi do testu "Świat w okresie międzywojennym " grupa testu A i B dla klasy 7, .PDF, Sprawdzian dostępny jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.ŚWIAT PO I WOJNIE ŚWIATOWEJ System wersalski; Odbudowa powojenna i wielki kryzys; Krysy demokracji w Europie; ZSRR w okresie międzywojennym; Kultura okręgu międzywojennego; Świat na drodze ku wojnie; II RZECZPOSPOLITA Odrodzenie Rzeczypospolitej; Walki o granicę wschodnią; Walka o zachodnią i południową granicę; Rządy parlamentarneŚwiat w okresie międzywojennym; Polska w okresie międzywojennym; II wojna światowa; Polacy podczas II wojny światowej; Świat po II wojnie światowej; Polska po II wojnie światowej; Upadek komunizmu; Polska i świat w nowej epoce; Książka nauczyciela (w tym testy, sprawdziany i klucz odpowiedzi) Wczoraj i dziś ze strony wydawnictwa .Wiek XX Rozdział I / Świat po I wojnie światowej..

P FŚwiat w okresie międzywojennym.

Bardzo wiele młodych osób martwi się swoimi wynikami w nauce.. Zakładano, że gwałtowny rozwój przemysłu nastąpi w okresie kolejnych trzech centralnych planów 5-letnich, w latach , , .. Pobierz.. Działania zbrojne w latach 1939 ?. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: mati552255 napisano 17.11.2013 22:13. zgłoś do usunięcia.. Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich utworzono: 24 października 1917 r. 8 marca 1921 r. 30 grudnia 1922 r. 21 stycznia 1924 r.W pliku znajdziesz testy wraz z odpowiedziami.. Zawarte w nich zadania mają różny stopień trudności, co pozwala uczniowi na sprawdzenie posiadanej wiedzy i doskonalenie umiejętności z różnych przedmiotów.. Pakt reński zagwarantował nienaruszalność granic Francji i Belgii z Niemcami.Sprawdzian Liceum Odkrywamy na nowo "Świat w okres.. Polska i świat w latach Test Sprawdzian 02.. Wielu z nich ma swoje ulubione przedmioty.Play this game to review World History.. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.Zdarza się, że na hasło Świat w okresie międzywojennym sprawdzian z historii, taki młody człowiek dostaje nagłego bólu brzucha.. Polska w okresie międzywojennym Test Sprawdzian 03.. Świat w okresie międzywojennym klasa 7 DRAFT.. Materiał zawiera 6 ćwiczeń, w tym 5 interaktywnych oraz 2 polecenia dla ucznia; tabela wyboru, połączenia w pary, porównania faszyzm, nazizm, stalinizm; dopasowanie imion i nazwisk do zdjęć, zdania prawdziwe czy fałszywe, uzupełnienie tekstu.VI..

Polska w okresie międzywojennym.

W 7 pytaniu trzeba było napisać skutki kryzysu gospodarczego (chyba tylko 2 ) W 8 trzeba było wyjaśnić pojęcia: ententa, plebiscyt, łagr, krach, W 9 zadaniu trzeba było połączyć postacie.. Kultura i zmiany społeczne w okresie międzywojennym 5.. Na pewno nie trafiłeś tu przypadkiem.Sprawdzian "Świat w okresie międzywojennym" - test sprawdzający - rozdział 6.. Tagi.. jesteś idiotą :D .Test 6 A "Świat w okresie międzywojennym", plik: test-6-a-swiat-w-okresie-miedzywojennym.pdf (application/pdf) Wczoraj i dziśŚwiat w okresie międzywojennym DRAFT.. Wyjaśniam czym była Liga Narodów i kiedy ją powołano 188, 190 3.. Sprawdzian jest z serii Wczoraj i Dziś Klasa 5 sprawdziany.. 1941 r.Seria: Wczoraj i dziś - sprawdzian.. "Świat w okresie międzywojennym " Opis: Pobierz sprawdzian, lub odpowiedzi do testu "Świat w okresie międzywojennym " grupa testu A i B dla klasy 7, .PDF, Sprawdzian dostępny jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.Test Kryzysy ideologiczne, gospodarcze i społeczne w Polsce Ludowej Test Sprawdzian 01.. Przykładowe Screeny Testów.. Fałsz.. Źródło msstudio.com.pl.Polska w okresie międzywojennym; Test: Polska w okresie międzywojennym.. TEST ZSRR w okresie międzywojennym STRESZCZENIE.. Konferencja w Monachium w 1938 roku dotyczyła utraty ziemi przez: answer choices ..

Świat w okresie międzywojennym VII.

11 pytań Historia J.M.. 1918-1939Test Sprawdzian 02.. Zwycięskie armie mocarstwa po I Wojnie zwołały konferencję w Preview this quiz on Quizizz.. Polska i świat w latach Test Sprawdzian 03.. Dział: 6.. ZSRR w okresie międzywojennym str. 36 - 43.. Test stosunkowo trudny.. .W tym celu opracowano 5-letni plan industrializacji.. Zaznacz literę "P" przy zdaniach prawdziwych, a "F" - przy fałszywych.. Przerwij test.. Dział: 6.. 5 i 6 było do mapy.. TEST Kultura okresu międzywojennego STRESZCZENIE.. W pliku znajdziesz testy wraz z odpowiedziami.. Czechosłowację .Nacobezu do testu: Świat w okresie międzywojennym klasa VII 1.. Wiek XX dla Klasa I Liceum.. dokładnie nie pamiętam, ale było coś z I wojną światową.. anetangelika / sprawdziany / historia / Świat w okresie międzywojennym.doc Download: Świat w okresie międzywojennym.doc.. Polska i świat w latach Test Sprawdzian 05.. Polska w okresie międzywojennym Test II Wojna Światowa.. Świat w okresie międzywojennym DRAFT.. Rozpoznaje prawidłowe skutki konferencji w Locarno 190 4.Dwudziestolecie międzywojenne - okres w historii Europy, obejmujący dwadzieścia jeden lat pomiędzy zakończeniem I wojny światowej, tj. zawarciem rozejmu w Compiègne (1918), a wybuchem II wojny światowej (1939).. Pierwsze lata okresu upłynęły na sporach (często zbrojnych) o wytyczenie granic.. Pytanie 1 /10.. Polska i świat w latach Test Sprawdzian 04..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt