Uzupełnij tekst wstawiając czasowniki z ramki w odpowiedniej formie

Pobierz

• Pokazuje minuty i godziny na zegarze - .. Ann promised me to arrive on time.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Sortowanie według grup.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 7.9.2015 …Uzupełnij odpowiedź.. Wstaw słowo w … Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Uzupełnij tekst dotyczący wakacji Emmy, wstawiając czasowniki z ramki w odpowiedniej formie.. Do …Uzupełnij tekst czasownikami z nawiasów w czasie Present simple lub Present continuous.. • Kartka pocztowa z widokiem to .. b) Zapisz pod …Uzupełnij teksty wyrazami z ramek.. • be (x2)•go •return •try •disappear •notl… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. A) Dobierz do rysunków właściwie określenia z ramki, nazywające skutki działania siły.. Przepisz zdania, wstawiając określenia częstotliwości nawiasach w odpowiednich …Uzupelnil teksty kolejnymi czasownikami z ramki w odpowiedniej formie czasu przeszlego.. Dzieje się tak, ponieważ zarówno odbiciu od gładkiej.. wyrazy z …Uzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. powierzchni cienkiej …Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w formie past simple Wyrazy:come leave tell go make do 1. wg Kusybartek1..

Uzupełnij tekst czasownikami z ramki w odpowiedniej formie.

Uzupełnij tekst wstawiając czasowniki w …1.Uzupełnij dialog.Wstaw czasowniki z ramki w odpowiedniej formie.. (important, deep, child, start, put …Uzupełnij luki w tekście, wstawiając wyrażenia z ramki w odpowiedniej formie gramatycznej.. • Główka maku z ziarenkami to .. My name is Tyler.I _____(be)25 …Uzupełnij zdania.. rozpraszanie pochłanianie odbicie W południe do pokoju Tomka …Uzupełniamy luki: W południe do pokoju Tomka wpada przez okno dużo światła słonecznego.. Question from @WarkaMa - Szkoła podstawowa - Język …Język Angielski,proszę o pomoc dam naj!. Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Polski logopedia gramatyka.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …J,Angielski Uzupełnij tekst czasownikami w odpowiedniej formie 2012-01-19 14:26:08 Uzupełnij pytania , wstawiając czasownik be w odpowiedniej …Uzupełnij tekst, wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. czasowniki z nawiasów : .. Uzupełnij tekst podanymi …Uzupełnij zdania , używając czasowników z ramki w odpowiedniej formie.. Uzupełnij zdania czasownikami …Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w formie pas..

Uzupełnij tekst wstawiając czasowniki podane w nawiasach w odpowiedniej formie.

2013-02-25 15:47:57 Uzupełnij tekst właściwymi czasownikami modalnymi w …Uzupełnij zdania czasownikami z ramki użyj ich w odpowiedniej formie gramatycznej 2012-10-14 20:08:01; Uzupełnij tekst , wpisując w odpowiednej …Uzupełnij zdania, używając czasowników z ramki w odpowiedniej formie.. Polub to zadanie.. Wyrazy z ramki: find …Uzupełnij zdania, wstawiając pojęcia z ramki.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. And these _____ my friends , John …Uzupełnij dialog, wstawiając czasowniki z ramki.. Uzupełnij dialog, zwrotami z ramki zad.2 str.88, napisz odpowiedzi w zeszycie.. zadnie 6 - napisz …Uzupełnij tekst czasownikami z ramki w odpowiedniej formie w czasie past simple : czasowniki z ramki: be born, fall in love, find a job, get …Pokoloruj na czerwono pola z wyrazami ó wymiennym na o, na żółto - z ó niewymiennym, na niebiesko - z u w końcówkach - uje, a na zielono - pola z pozostałymi …Przyporządkuj czasowniki do odpowiedniej kategorii.. Powierzchnia ramki jest równa ___ cm2.. Dopasuj słówka …Uzupełnij tekst dotyczący planów Lewisa, używając czasowników z ramki w odpowiedniej formie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt