Pytania do testu z lektury pan tadeusz

Pobierz

Akcja Pana Tadeusza dzieje się w okresie …Poniżej przygotowaliśmy podstawowe pytania w postaci quizu online, które mogą pojawić się na sprawdzeniu z wiedzy na temat lektury Pan Tadeusz.. Kto zamieszkuje dawny pokój Tadeusza?. W związku z tym, skorzystaj z lekcji "Pan Tadeusz" streszczenie …2.. Inwokacją.. wg Weronika800w.. Zestaw: "Pan Tadeusz".. Epilog początkowo był wydany jako osobny utwór, dopiero w 1860 roku, po śmierci poety, dołączono …Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" - test sprawdzający treść.. Ojczyzno moja!. - testy sprawdzajace znajomosc lektury dla uczniow szkol srednich …Plik Sprawdzian z znajomości PANA TADEUSZA.doc na koncie użytkownika gabiszogun • folder Testy ze znajomości lektur • Data dodania: 10 wrz 2012 Wykorzystujemy …Preview this quiz on Quizizz.. Przygotowaniem.. Opracowanie • Pan Tadeusz • Biografia Adama Mickiewicza .. Pan Tadeusz - test z treści.. Do swojej …Wszystkie te informacje zawarł poeta w Epilogu do Pana Tadeusza.. Polski.. Ten test na pewno pomoże Ci się przygotować dobrze do sprawdzianu lub kratówki z tej lektury.. Możesz wyświetlić pytania w formie Quizu, Testu z …Zobacz podobne quizy: #adam #lektura #mickiewicz #pan #tadeusz #test85% Test sprawdzajacy znajomosc tresci Pana Tadeusza" 76% "Kamienie na szaniec" - test …Pytanie: 1/14 Poprawne odpowiedzi: 0/14.. "Pan Tadeusz" - to ostatni …Pan Tadeusz - test z problematyki.Pan Tadeusz --- Księga Pierwsza..

Wyślij znajomemu link do …lektury.

Dzieło składa się z dwunastu ksiąg zawartych w dwóch tomach.. Do ukochanej kobiety.. Tytuł zdradza imię jednego z bohaterów, który w księdze I powraca po dziesięciu latach nauki do Soplicowa.. Lektury szkolne - Pan Tadeusz.. wg Anitaczku.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Czym kończy się Pan Tadeusz A. Mickiewicza?. Pan Tadeusz - test z …Ostatnie pytania » .Kartkówka sprawdza wiedzę na temat lektury Jana Brzechwy "Akademia pana Kleksa".. Odpowiedzi do poszczególnych pytań znajdziesz zaraz po zadanym pytaniu.. ty jesteś jak zdrowie.Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,Kto cię stracił.. Pan Tadeusz B. Dziady C. Oda do młodości D. Romeo i Julia 3.. Przeznaczony jest dla klasy …Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Pan TadeuszPan Tadeusz test …Pan Tadeusz to ponadczasowy utwór polskiego poety, pisarza i filozofa gdzie akcja trwa pięć dni w 1811 r. I jeden dzień w 1812 r., kiedy Polska przestała istnieć po …Test z lektury A. Mickiewicza "Pan Tadeusz ".. Czytajac dana ksiege, odpowiedz na … Opowiadaniem B. Baśnią C.Który dom z The Sims 3 pasuje do Ciebie?. Dziś piękność twą w całej …testy.ze.znajomosci.lektur.sprawdzian.z.doc Rozmiar 35 KB: Fragment dokumentu: SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOSCI PANA TADEUSZA..

a)franciszkanin,"Pan Tadeusz" - test znajomosci lektury.

Pomiędzy kim trwa spór …Mickiewicz pracował nad dziełem przez okres prawie dwóch lat.. Do utworów Adama Mickiewicza nie należy: A.. Zobacz podobne quizy: #adam #lektura #mickiewicz #pan #tadeusz #testPAN TADEUSZ KSIEGA 1 Połącz w pary.. "Litwo!. Jak brzmi pełny …Warto więc dzielić pracę na etapy, być może podzielić klasę na grupy (np. 4 grupy - każda odpowiedzialna za 3 księgi).Warto też pamiętać, że ma być to pomoc, nie …Zanim jednak przejdziesz do testu, upewnij się, że "Pan Tadeusz" nie jest Ci obcy.. Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test …Jest to test sprawdzający znajomość lektury "Pan Tadeusz" oraz zagadnień językowych zgodnie z programem nauczania DKW-4014-72/99.. Kim lub czym będziesz w następnym wcieleniu?. Test składa się z 11 prostych pytań, na które uczniowie …(tadeusz - do telimeny - po decyzji o wyjezdzie - po rozmowie tadeusza z sedzia) 33.. Mamy nadzieję, że …Test wiedzy ze znajomości lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza.TEST Z LEKTURY: "Pan Tadeusz".. :) Tagi dla tego testu: język …zaŁ.1 test wielokrotnego wyboru z pytaniami otwartymi: 1.zestaw imiona bohaterÓw z odpowiednimi nazwiskami : 1*tadeusz a *horeszko 2*zosia b *soplica 3*gerwazy c …Jak wyjaśnisz tytuł Pana Tadeusza?. 84% Romantyzm, a literatura XX-lecia oraz wojny i okupacji.. "Pan Tadeusz" jest: A..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt