Ułóż 10 pytań do lektury felix net i nika

Pobierz

Powtarzamy lektury do egzaminu - wszelkie informacje otrzymaliście na grupie Messenger.. Jest to pierwsza część z historii, którą napisał Rafał Kosik.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. 1.Dziś przyjrzymy się bohaterom naszej lektury.. Szalony zjazd Niki.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Bohaterowie korzystają z telefonów komórkowych, laptopów, mają dostęp do Internetu, pasjonują ich przygody Harry'ego Pottera, są świadkami lądowania łazika na Marsie.Felix, Net i Nika oraz Trzecia Kuzynka Felix, Net i Nika jadą na zimowisko do pensjonatu "Trzy kuzynki", położonego w lesie, w górach na odludziu, a prowadzonego przez bardzo dziwne.. 42,90 zł 37,75 zł Odpowiedz na pytania testowe I ułóż w kolejności plan wydarzeń: .. Felix, Net I Nika z a5, 10 I 15 lat.Tekst lektury.. Pięćdziesiąte piętro Felix i Net docierają na 50 piętro.. Rozwiąż test!Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. plastyka Temat: Współczesne kwiatowe rzeźby i zielone ściany, ogrody .Lista wszystkich lektur - - MATEMATYKI: wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Jestem ciekawa, czy zainteresuje Was ona na tyle, że będziecie chcieli odkrywać kolejne części.. 1. Podaj co najmniej 3 motywy literackie, które występują w Hobbicie.. Wtedy chłopcy zaczynają się umawiać na następny dzień..

Ułóż 10 pytań dotyczących świata przedstawionego.

Jakie cechy dobrego detektywa można odnaleźć w postaci panny Marple?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Kwietniowa lektura to Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Kilka lat wstecz miałam okazję zapoznać się wyrywkowo z poprzednimi częściami tej serii i za każdym razem byłam zachwycona nietuzinkowymi pomysłami autora i genialnym humorem bohaterów.Rafał Kosik, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi więcej.. Określ typ narracji.. Odnalezienie skrzyni ze skarbami zrabowanymi przez Niemców.. Zablokuj Zgło .. Ułóż prawdziwe imiona YouTuberów!1) Nika to a) rudowłosa dziewczynka w sandałach b) rudowłosa dziewczynka w martensach c) jasnowłosa dziewczynka w martensach d) siostra Felixa 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: a) Gimnazjum prof. Stefana Kuszmińskiego b) Gimnazjum prof. Stefana Kamińskiego c) Liceum prof. Stefana Kuszmińskiego d) Liceum prof. Stefana Kamińskiego 3) Caban był: a) wielkim, czarnym, kudłatym psem .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Jako że Manfred miał być programem do sterowania światłami, zaczyna uważać, że to Manfred jest przyczyną korków w mieście.. "Felix, Net i Nika oraz (nie)Bezpieczne Dorastanie" to już czternasty tom przygód szalonej trójki nastolatków..

Oto kilka pytań do dziennika lektur na kwiecień.

8 osób to lubi .. 19.Warszawa zaczyna być strasznie zakorkowana.. Przeczytaj wybrane fragmenty lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Ułóż prawdziwe imiona YouTuberów!Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" .. Czytałam 8 części z serii Felix, Net i Nika.. Więcej Dodał/a: esin .. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Opracuj w formie notatki, tabeli lub plakatu.. Jaki wynalazek jako pierwszy Felix pokazał swoim przyjaciołom?Omówienie lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Net odkrywa, że Manfred do tej pory trzymany bez dostępu do Internetu, wydostał się na wolność.. Dodaj do ulubionych .. Zobacz sam!Bardzo proszę zastanowić się nad odpowiedziami do pytań z załącznika.. .Kup felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi w kategorii Literatura młodzieżowa taniej na Allegro.pl - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Na podstawie drugiego tomu, pt. "Teoretycznie Możliwa Katas.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: ułóz 10 pytań do lektury Hobbit.. Termin oddania pracy to pierwszy tydzień po majówce, czyli do piątku (11 maja).Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.10..

W razie pytań służę pomocą.

Zapraszam do zabawy z lekturą "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi": .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.. Ferie w Zakopanem.. Wigilijna wieczerza w domach Felixa i Neta.. Wizyta Świętego Mikołaja.. Uzasadnij.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji Akcja toczy się współcześnie.. Ta książka pokazuje, że sami kreujemy własny los i to, czy będziemy żyć ciekawie zależy przede wszystkim od nas.. Co jest ważniejsze w tej historii: przestępstwo czy rozwiązanie zagadki?. Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury test 4669 x, 2016-06-18 08:00:00 Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Zobacz quiz: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Seria dla młodzieży "Felix, Net i Nika" została wydana w Polsce w nakładzie 650 tys. egzemplarzy.. List do prezydenta Warszawy.. 24 stycznia 2021 10:31 Materiały.. Odpowiedz.. 2 CELE WYNIKAJĄCE Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ:Felix, Net i Nika - cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika, wydawanych przez wydawnictwo Powergraph.Opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego gimnazjum im.. prof. Stefana Kuszmińskiego.Temat: Oto my!.

Test składa się z 12 pytań.

Jetzt portofrei bestellen!Tutaj możesz przetestować swoją wiedzę na temat serii książek Rafała Kosika pt. Felix, Net i Nika.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. - profile internetowe bohaterów powieści pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Temat 1 : Kto wymyślił Felixa, Neta I Nikę?. W tym celu wymienimy najpierw bohaterów, dzieląc ich na grupy: a) bohaterowie główni i zarazem tytułowi: - Felix Polon - ( uzupełnij) - ( uzupełnij) b)drugoplanowi np.Ten tydzień poświęcimy na omawianie lektury ,, Felix, Net I Nika oraz Gang Niewidzalnych Ludzi''.. Skomentuj.. a) Rafał Kosik b) Julian Tuwim c) Rosik Stanisław d) Michał Rożek 3) Ile nie żył tata Niki?Klucz uniwersalny - wynalazek Felixa pomagał przyjaciołom w wielu trudnych sytuacjach otwierając drzwi zamknięte na zamek .Odpowiedz na pytania do testów na temat lektury.. Gdyby któreś z nich sprawiło Wam problem, proszę o kontakt mailowy.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Ułóż krzyżówkę z hasłem: RAFAŁ KOSIK.. Zamykamy wszystkie sekrety książki w lapbooku 17 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet.. Zamek na Kociej Skale - skarb księcia Świętopełka.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Widzą księgę, którą skanuje .Felix net nika; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKA; Proszę o streszczeie szczegółowe lektury Felix Net i Nika.Odpowiedzi do ''Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Więc tak, potrzebuję odpowiedzi na pytania po niżej, więc prosiłabym osoby, które czytały już te książkę o uzupełnienie ich (przynajmniej tych na, które znacie odp) Dziękuję za uwagę!. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt