Test ze znajomości treści lektury zemsta

Pobierz

Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.1.Dopisz poniżej imię i nazwisko Cześnik Rejent 2.Po co Papkin był w domu Rejenta?. Czyje to powiedzenie: Niech się dzieje wola Nieba, z nią się zawsze zgodzić trzeba?. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Test składa się z 12 pytań.. Aby uzyskać dostęp do testu, proszę aktywować obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki, a następnie kliknąć "Odśwież".Profesor.pl - serwis edukacyjny dla uczniów i nauczycieli.. Odpowiedzi zaznaczaj na karcie odpowiedzi.. 7.Kto w utworze pisał testament i dlaczego?. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. 9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Powiedział, ze " nie" .Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. Cześnik 2.. Głównymi bohaterami są Cześnik Raptusiewicz i Rejent Milczek.Pan Tadeusz - test wiedzy.. 8.Połącz w pary a)Podstolina ojciec Wacława b)Dyndalski ubogi szlachcic c)Wacław sąsiad Rejenta d)Cześnik bratanica Klary e .Plik zemsta testy z odpowiedziami.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Zemsta • Data dodania: 30 wrz 2012Najbardziej kompletny test z lektury Karolcia jaki znajdziesz w sieci.. 4.Jak doszło do ślubu Klary?. Gatunek: komedia.. Pamiętaj wszystkie zadania są ważne.Zemsta - Przetestuj swoją wiedzę - Quizy, testy online Zemsta Test ze znajomości lektury pt. '' Zemsta'' A. Fredry..

Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.

Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.17.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. .Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów.. Skomentuj.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury ZACZAROWANA ZAGRODA - Test z lektury1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Śmigalski ze swoimi ludźmi wstępuje na mur, mularze cofają się tak, że bójka zostaje zakryta częścią muru całego.. W serwisie m.in.: katalog, baza korepetycji, ćwiczenia, testy, egzamin, matura, wypracowania, forum, konspekty, scenariusze.. RZECZOWNIK popularność: 5896 dodał: sdwiedza: Polskie frazeologizmy..

Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.

Dorota 5 lat temu.. Balladyna to dramat, który powstał 1834 roku w Genewie.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Zwierzę z Nilu - dowód miłości w "Zemście".. Juliusz Słowacki.. Pomyliłeś się przekreśl i zapisz poprawnie.. 3.Czego zażądała Klara od Papkina?. Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?. Rodzaj literacki "Zemsty".. Cześnika 3.. Sprawdzian ze znajomości lektury Aleksander Fredro "Zemsta" .. poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji .Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Balladyna.. Korzystanie z serwisu wymaga aktywowania obsługi plików cookie.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!TEST SPRAWDZAJĄCY ZNAJOMOŚĆ TREŚCI LEKTURY ALEKSANDER FREDRO, ZEMSTA W każdym zadaniu zaznacz poprawną odpowiedź.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Karolcia1 TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOSCI Z LITERATURY DLA KLASY I GIMNAZJUM BUDOWA DRAMATU NA PRZYKŁADZIE LEKTURY ZEMSTA A. FREDRY Przeczytaj uważnie każde polecenie.. Test ze znajomości lektury "Zemsta" A. Fredry (wersja A i Test ze znajomości lektury "Zemsta" A. Fredry (wersja A i B) (imię i .Zemsta to komedia Aleksandra Fredry, która została wystawiona po raz pierwszy w teatrze w roku 1834, natomiast pierwsze wydanie książkowe ukazało się cztery lata później..

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury "Zemsta".

Udostępnij.. Nie używaj korektora, ołówka.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z .Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test Skąpiec, Skąpiec podręcznika Lektury dla Klasa II.. Inne testy z kategorii.. Hehe 11 października 2020 [*]znicz dla tego testu sorry .Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta".. REJENT Panie majster — ja w obronie.. Dwóch autentycznych, sprzeczających się ze sobą właścicieli zamku w Odrzykoniu to: a) radca i koniuszy b) rejent i asesorZemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. hej fajny test mialem 0/100 ale to dlatego ze jestem buntowniczom alternatywkom i nie czytam ksiarzek.. 5.Czym była karabela?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Jak reaguje na te opowieści Cześnik Raptusiewicz?. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. 2010-11-09 21:03:12Test sprawdza znajomość treści lektury "Zemsta" Aleksandra Fredry.. 6.Jakie dobro Klary posiadała Podstolina?. Zapraszam do rozwiązywania testu..

2009-02-08 22:08:01 plis pomóżcie chodzi o lekturę " zemsta ".!

Jest rozgniewany, że Papkin spóźnił się z przyjazdem o .Rozwiąż test: Test ze znajomości lektury "Zemsta" - kopia.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Gatunek: komedia.. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.. Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra FredryTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Papkin 7.Quiz będzie o książce ,,Zemsta" składający się z 10 pytań.Język polski, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury "Zemsta" A. Fredry (wersja A i B) Test ze znajomości lektury "Zemsta" A. Fredry - klasa I .. poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania .". Zemsta" - A. Fredro 2011-03-22 16:53:25 " Zemsta ", pomozecie?. Zawiera 32 pytań.. 1.W drugiej scenie I aktu poznajemy Papkina, który opowiada o przygodach, jakie przeżył po drodze do zamku.. Balladyna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Balladyny.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt