Przeczytaj tekst jeszcze raz w zeszycie uzupełnij luki w e-mailu zgodnie z treścią tekstu

Pobierz

Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. Rozumienie tekstów pisanych 3 EGZAMIN Przeczytaj tekst.. Wykonaj poniższe zadania.. W zeszycie: Uzupełnij luki w zdaniach informacjami opisującymi dokonania Heraklesa.3.. Właśnie przeczytałamLOL122333 Język Polski Podaj przykłady sytuacji, w których między nami niedobrze jest może być to sytuacja z życia wzięta lub wymyślona chodzi o to żeby opisać np. że rodzice zaniedbują swoje dzieci lub dzieci zle traktują swoich rodziców .. To jest niemiecki "Aha!. KROK 6.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. ZADANIA DO WYKONANIA.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Przeczytaj tekst jeszcze raz i wykonaj zad 3. str. 40 - wstaw zdania w odpowiednie luki w tekście (notatki zrób na marginesie) Głośno przeczytaj tekst.. Mam nadzieje, że wszystkie informacje podałam.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskimKażde zadanie z angielskiego w naszym serwisie zostało wykonane przez nauczyciela języka angielskiego lub osobę, która zna go perfekcyjnie..

Uzupełnij w e-mailu luki 1-3 zgodnie z treścią tekstu.

Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. 5 - uzupełnij zdania następującymi wyrazami: dangerous / difficult / expedition / explorer / heavy / journey / record niebezpieczny / trudny / wyprawa / odkrywca / ciężki / podróż / rekordPrzeczytaj tekst.. przedwczoraj o 14:18 rozwiązań: 1W ćw.. W ćw.4 str.81 uzupełnij zdania, używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. 2011-09-18 15:50:51; Przeczytaj uważnie regulamin pracowni chemicznej a następnie uzupełnij tekst.. Uwaga!. Wybierz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Zapisz swoje odpowiedzi w zeszycie.. Neu" klasa 1 część A. zadanie 19 b, strona 36. czwartek, 28.01.2021r, Klasa VII a i VII b Uzupełnij dyktandoZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Z nami poprawisz znacząco swoje oceny z angielskiego!przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełni przymiotniki.. Odpowiedz na pytania.. Przypomnij sobie, co to jest mit - podręcznik str. 205.. Przeczytaj wszystkie wyrazy głośno, a potem wróć do dyktanda i wykonaj je jeszcze raz..

Przeczytaj tekst jeszcze raz i rozwiąż zadanie 2/86.

Posłuchaj nagrania i powtórz słowa.Dopasuj określenia do odpowiednich rodzajów literackich.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Możesz dla utrwalenia pisowni zapisać ten wyraz kilka razy.. KROK 4.. Uzupełnij zdania przymiotnikami z ramki z zad.. Przeczytaj tekst.. Popatrz na stronę 87, znajdują się tam słowa opisujące sprzęt i ubrania sportowe.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Zapisz je w zeszycie.. - Przeczytaj jeszcze raz I zdecyduj, które wyrażenia (1-6) dotyczą L (Link) a które S (Sonik).. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. (odpowiedź znajdziesz na stronie 136 w podręczniku - przepisz ja doPrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Koniecznie zmień tekst napisany na niebiesko.. Cześć Aga, Chyba już wiem, co możemy przygotować w ramach naszego projektu do szkoły.. 8x=3000g .Polecenie- Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij tabelę.. 101 Wykonaj w zeszycie ćw.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens..

Odpowiedz na pytania zgodnie z treścią tekstu.

Wykonaj ćw.. podmiot liryczny opisuje swoje przeżycia, emocje, najczęściej zapis prozą, świat przestawiony (czas, miejsce, bohaterowie, fabuła), obrazy poetyckie, podział na wersy, tekst główny i poboczny, w dłuższych utworach podział na rozdziały, tomy, podział na akty, sceny, o wydarzeniach opowiada narrator, utwory przeznaczone do .2.. Przeczytaj głośno cały tekst.. Wyrazy, w których popełniłeś/aś błąd zapisz na kartce papieru.. Wesołych Świąt z pięknymi prezentami, pysznymi potrawami i ciepłą, rodzinną atmosferą.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz i zapisz informacje w zeszycie przedmiotowym.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Wykonaj samodzielnie projekt " Geburtstagsparty" - możesz wzorować się na tekście z podręcznika, ale nie przepisuj dosłownie tekstu.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.3.. Swoje zaproszenie ozdób w dowolny sposób- zdjęciami .Przeczytaj tekst jeszcze raz.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:zawartych w nagraniu uzupełnij luki 1-4 w poniższym tekście.. Poszukaj słówek w słowniczku na stronie 90, następnie dopasuj je do definicji, zapisz w zeszycie..

Przeczytaj tekst z podręcznika, zadanie K ze strony 57.

Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wykonaj zad.. Zrób sobie notatki w zeszycie.. Zapisz w zeszycie.. W razie wątpliwości jestem na Messengerze albo ZOOMie w godzinach naszej lekcji.6 Uzupełnij zdania wyrazami z tekstu z zadania 5.. Pamiętaj, że należy go wypełnić w języku polskim.. Dzięki temu tłumaczenia są jasne i klarowne, pozwalające na naukę w domu i przyswajanie kolejnych działów w języku.. Wody dolano tyle, że cukier, który już znajdował się w roztworze, teraz stanowi 8% masy nowego roztworu, czyli 30g cukru to w nowymroztworze 8% masy całego roztworu.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. 3 str.80 masz za zadnie przeczytać ulotkę w j.angielskim a następnie uzupełnić luki w e-mailu do rodziców.. 2011 .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji: 8% - 30g.. Zastanów się, jaką końcówkę mają imiesłowy czasu przeszłego czasowników nieregularnych.. Subject: Porównywanie rzeczy i osób.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47; Przeczytaj tekst,,Mail'' i uzupełnij luki ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt