Sprawdzian z historii klasa 6 nasza największa wojna

Pobierz

Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2013-02-20 19:20:02.. Przeglądaj testy Zaloguj się.. Największa wojna w dziejach swiata z ksiażki Historia wokół nas 6 klasa ?. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!- 1916 bitwa jutlandzka - największa bitwa morska I wojny światowej; starcie floty niemieckiej i brytyjskiej - nierozstrzygnięte - luty 1917 Niemcy rozpoczęły nieograniczoną wojnę podwodną (niemieckie U-Booty zatapiały wszystkie statki zmierzające do portów ententy) - 6 kwietnia 1917 Stany Zjednoczone wypowiadają Niemcom wojnęPlik Dział Świat w czasie II wojny światowej test nr 8.doc na koncie użytkownika jamnik13 • folder Sprawdziany historia • Data dodania: 11 lut 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Czy jest u nas ten sprawdzian do pobrania?. Europa i Polska w XVII wieku (wersja do edycji) Lekcja 20: Wojny Rzeczypospolitej z Turcj .. E-podręcznik Historia.. Noc Listopadowa Zagadnienia: przyczyny powstania listopadowego, wybuch powstania.. Jeśli tu jesteś, to zapewne szukasz sprawdzianu z historii 8 dział 2 pdf lub chomikuj, więc aby nie trzymać Cię dłużej w niepewności - tak, znajdziesz u nas ten sprawdzian.. Zaloguj się Załóż konto Menu .. My i historia / Szkoła podstawowa klasy 4-6 / Historia i społeczeństwo..

"II wojna światowa" - wersja B \ Klasa 6 \ V.

Wojny polsko-szwedzkie w pierwszej połowie XVII w.. Sprawdzian !. 4 Armaty pod stoczkiem Zagadnienia: wojna polsko-rosyjska,Mieliście już sprawdzian z histori?. Do daty dopisz wydarzenie: a) 1 IX 1939 r. wybuch II wojny światowej (agresja niemiecka na Polskę) b) 17 IX 1939 r. agresja radziecka na Polskę c) 28 IX 1939 r. kapitulacja WarszawySprawdzian z II Wojny Światowej .. Największa wojna w dziejach swiata z ksiażki Historia wokół nas 6 klasa ?Plik sprawdzian z historii klasa 6 dział 4 nasza największa wojna.pdf na koncie użytkownika mememine213 • Data dodania: 1 paź 2018Plik sprawdzian klucz do historii klasa 6 nasza największa wojna.pdf na koncie użytkownika harly192000 • Data dodania: 1 paź 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.3..

"II wojna światowa" 110 kB DOC Test do rozdziału VI.

( 6 klasa podręcznik ,,Moja Historia" z dzialu Polska i Swiat podczas II wojny swiatowej) ?. Inne tryby testu.ZADANIA DO SPRAWDZIANU 1.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 4.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Projekt "Uczymy się razem" ma na celu wspomożenie uczniów w nauce historii, jest powtórzeniem wiadomości z danego tematu, zgonie z podstawą programową.. Potop szwedzki 3.. Rozwiąż test.. Wojny polsko-tureckie 3.. Sprawdzian 2 Wojna Światowa polecany jest uczniom 8 klasy szkoły podstawowej.. 3.Sprawdzian z przyrody klasa 6 nowa era organizmy odpowiedzi 2012-04-22 19:48:37 Sprawdzian z chemii klasa 7 odpowiedzi 2019-05-06 19:10:27 Czy ma ktoś sprawdzian i odpowiedzi z historii klasa 3 gimnazjum z działu świat po wojnie ?. Barok w Europie i w Polsce 4.. Sprawdzian historia klasa 6 - test z całego podręcznika; Sprawdzian historia klasa 6 dział 1 - Narodziny nowożytnego świata; Sprawdzian historia klasa 6 dział 2 - W Rzeczypospolitej szlacheckiej; Sprawdzian historia klasa 6 dział 3 - W obronie granic RzeczypospolitejNajważniejsze daty i wydarzenia z okresu II Wojny Światowej..

Zdobywaj wiedzę z historii.

To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćKlucz do historii 4,5,6 10 listopada 2014 Łukasz Czciborowski Podstawówka , Sprawdziany Książka nauczyciela wraz z testami , sprawdzianami , kartkówkami oraz kluczem odpowiedzi do sprawdzianów z poniższych działów:Historia wokół nas 4,5,6 12 listopada 2014 Łukasz Czciborowski Podstawówka , Sprawdziany Książka nauczyciela wraz z testami , sprawdzianami , kartkówkami oraz kluczem odpowiedzi do sprawdzianów z poniższych działów:Sprawdzian 3.. Uczeń zna datę rozpoczęcia powstania listopadowego.. Zaloguj się, by mieć .Sprawdziany dla ksiązki Wczoraj i dzis klasa 6 - Nowa Era - Format testów PDF, sprawdziany gotowe do wydrukowania.. "II wojna światowa" - karta odpowiedzi, plik: sprawdzian-do-rozdzialu-vi-ii-wojna-swiatowa-karta-odpowiedzi.pdf (application/pdf) My i historia .. Dokładny i szczegółowy test, dzięki któremu sprawdzisz swoją wiedzę z tego okresu.. Mam sprawdzian z II WŚ co trzeba wiedzieć (najważniejsze informacje) Chodzi o wyjaśnienie a nie podanie czego mam się nauczyć.. Mieliście sprawdzian z historii,, Wczoraj i dziś " klasa VI dział V ,, II wojna światowa "2016-03-05 16:09:03; Mieliście już sprawdzian z działu pt. "II wojna światowa" 107 kB DOC Test do rozdziału V..

Nasza baza sprawdzianów (nie tylko dla klasy 8!)

"Polska .Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Mieliście już sprawdzian z działu pt. Tagi: karty odpowiedzi.. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.Klasa 6 Historia.. Opis testu.. 2011-05-23 15:21:48Sprawdzian "Wojny i upadek Rzeczypospolitej" - test sprawdzający - rozdział 3.. Dział: Dział 2 Polska w latach II wojny światowej.. Kryzys wewnętrzny Rzeczypospolitej 3.. Klasa 6, temat: Wojny Rzeczypospolitej ze Szwecj .II Wojna Światowa - kl.VI; II Wojna Światowa - kl.VI, test z historii Powtórzenie wiadomości o drugiej wojnie światowej.. Opis: Pobierz sprawdzian z działu 2 "Polska w latach II wojny światowej" grupa 1 i 2 dla klasy 8, .PDF, Materiały dostępne w formacie PDF, gotowe do wydrukowania.. ciągle się rozrasta i bardzo dziękujemy każdemu z osobna, kto przyłożył się do wzbogacenia ilości .. Wojna domowa i monarchia parlamentarna w Agnlii 4.. Powstania kozackie na Ukrainie 3.. Wojny z Rosją 3.. Sprawdziany na podstawie podręcznika Wczoraj i dziś wydawnictwa Nowa Era.. 2012-05-09 16:42:55 Historia klasa 6 rozdzial 2 !. "Polska Rzeczpospolita Ludowa" - klucze odpowiedzi \ Klasa 6 \ VI..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt