Narysuj swój wymarzony pokój i opisz go po angielsku

Pobierz

Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:I jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku żebym wiedziała jak narysować!Opisz dom po angielsku 2011-12-03 15:35:18 Opisz swój wymarzony dom 2011-10-22 21:13:15 opisz w 15 zdaniach swój wymarzony dom po angielsku i po polsku jak byście mogły bo mi się nie chce tłumaczyć :) 2010-10-09 08:41 .Przydatność 50% Opisz swój pokój.. Na stole leży zielony obrus a na nim stoi wazon z pięknymi kwiatami.Opis mieszkania po angielsku: wstęp.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Narysuj plan wymarzonego pokoju i go opisz po angielsku i.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.. Inny opis pokoju (zdjęcia) po angielsku znajdziesz tutaj.. Na lewo od okna stoi biurko z komputerem.. Pokoj jest dobrze oswietlony.. He is 14 , he lives live in Vilafranca del Penedes, but he was born in Moroko.Plik narysuj swój wymarzony dom i opisz go po angielsku.pdf na koncie użytkownika muggenmulig • Data dodania: 28 lis 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.opisz swój wymarzony pokój po angielsku który ma rzeczy : kino domowe , pianino lub fortepian , ps3 , jacuzi (dżakuzi ) dywan w kształcie gitary , biurko w kolorze niebieskim i kształcie piłki , poduszki w kształcie serca , szafy koloru zielonego , złoty sufit , kule disco , plakaty , łóżko wodne , wielki misiek , obrazy , komputer , laptopPokój marzycielki!.

Opisz pokój marzeń(lub swój) po angielsku.

Wprowadzenia - w którym powinny zostać zawarte informacje o tym, co to za miejsce i z jakiego powodu akurat je mamy zamiar opisać 2.Opis domu po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. Zapraszam do rozwiązania tego quizu!. Obok gabinetu jest druga łazienka i mój pokój.. Wejscie do pokoju znajduje sie od polnocnej strony.. Chcecie wynająć mieszkanie i potrzebujecie opisać swoje mieszkanie po angielsku?. A może po prostu chcesz się zrelaksować?. Wersja dla nastolatek!Mój wymarzony dom na ścianach powieszone ma wiele zdjęć.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Describe your room - Opisz swój pokój po angielsku.. Na ścianie (po lewej stronie) znajdują się dwie lampy, pod nimi stoi komoda.. tata jest architektem więc potrzebuje własnego kąta do pracy.. Polish Pokój wielki dajesz tym, którzy miłują zakon twój, a nie doznawają żadnego obrażenia.Może dopisz coś o wrażeniu jakie wywołuje ten pokój, czy jest przytulny, wygodny, nadaje się do relaksu, czy to Twój ulubiony pokój i dlaczego, co lubisz w nim robić, czy podoba Ci się wystrój, czy jest nowoczesny (modern) czy tradycyjny (traditional) itd.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa praca domowa opisz swój pokój w słowniku online PONS!.

Potrzebuje opis pokoju po angielsku!

Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Olivia opanowała język angielski na poziomie podstawowym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystała proste słownictwo związane z domem oraz konstrukcję there is / are .Wszystko jest w nim ułożone zgodnie z moim pomysłem, dlatego tak bardzo go lubię.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Describe your room - Opisz swój pokój po angielsku.. Rozpocznij quiz .. Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju.. Nasz dom jest bardzo przytulny i czysty .Okna w pokoju sa duze.. Potrzebujesz inspiracji, jak udekorować swój pokój na święta?. Mam nadzieję, że dobrze się bawiłaś, projektując pokój!Przykłady użycia - "pokój" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Wrażliwa, zakochana w książkach i pastelowych kolorach, ciągle poszukująca swojego miejsca na ziemi i prawdziwej miłości.. Wszystkie z nich przedstawiają osoby dla mnie ważne i nasze wspólne przygody..

... Stwórz swój wymarzony pokój!

Dominika Grabowska 26 lipca, 2013 język angielski No Comments.. Znajomość nazw części domu i pomieszczeń w języku angielskim okaże się przydatna w wielu sytuacjach.. Na środku pokoju stoi stół a przy nim cztery krzesła.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Opis pomieszczenia powinien składać się z trzech części: 1.. Dominika Grabowska 26 lipca, 2013 język angielski No Comments.. I jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku żebym wiedziała jak narysować!Narysuj swój pokój i opisz go po angielsku Roadster Roadster Zamiast zasłon w wejściu mają być drzwi i zamiast toaletki ma być biurko z krzesłem.. Aby dobrze opisać mieszkanie potrzebna nam będzie znajomość słownictwa związanego z meblami i wyposażeniem domu po angielsku.A oto przedstawiamy przykładowe opisy mieszkań po angielsku.Przydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek.. Zaraz przy wejsciu stoi łóżko, pokoj pomalowany jest na żółty kolor.Dom i pomieszczenia po angielsku.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Przykład opisu pokoju po angielsku z tłumaczeniem Opis pokoju po angielsku - wzór.. W moim domu znaleźć można także wiele figurek, które są dla mnie pamiątką z podróży..

Mój wymarzony dom znajduje się na wsi.

Opisz go w 10 zdaniach.. Nieco na uboczu, gdzie jest cicho i spokojnie.. Gratulacje!. Pisząc opis miejsca, bez takiej wiedzy trudno nam będzie sobie poradzić.Jeżeli zdecydujemy się na zakup nowych mebli do mieszkania, a jesteśmy za granicą, musimy wiedzieć, w jakiej sekcji sklepu owych mebli szukać.Opisz swój wymarzony dom 2011-10-22 21:13:15 opisz w 15 zdaniach swój wymarzony dom po angielsku i po polsku jak byście mogły bo mi się nie chce tłumaczyć :) 2010-10-09 08:41:43 Opisz swój wymarzony dom /twoje mieszkanie.. I gave three armchair for my guests.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2016-02-01 15:57:40Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Udało Ci się stworzyć pokój dla romantycznej marzycielki, czyli dziewczyny, którą w głębi duszy jesteś!. W swoim pokoju mam balkon..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt