Test z lektury przygody tomka sawyera profesor

Pobierz

Wątki w powieści Przygody Tomka Sawyera Sortowanie grup.. Katalog Barbara Zosiuk, 2017-06-13 Drewniki Język polski, Sprawdziany i testy "Przygody Tomka Sawyera" - sprawdzian znajomości lekturyNasz klasowy test znajomości lektury "Przygody Tomka Sawyera" M. Twaina Konspekt lekcji języka polskiego przeprowadzonej w klasie V Temat globalny: Wdrażanie do rozumienia treści i intencji wypowiedzi przejawiających się umiejętnością wykonywania różnych działań w związku z przeczytanym tekstem.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Sobotniego ranka świat pławił się w blasku i tętnił życiem, jak to zwykle bywa w pełni lata.. Tomek istotnie poszedł na wagary i świetnie się bawił.. Cel ogólny:Test zawiera 25 pytań.. Zwłaszcza, że Tomek z całego serca nie cierpi pracy, ale muszę spełnić mó obowiązek, bo inacze byłabym sprawczynią ego wieczne zguby.. Ale Tomek z całego serca nie cierpi pracy, muszę więc spełnić swój .. który rżnął drzewo na dzień następny i rąbał je na podpałkę.. Ciotka Polly to: A. wujek Tomka B. nauczyciel Tomka C. kolegą Tomka D. przyrodnim bratem Tomka 4.Sprawdzian z Tomka Sawyera dla was !. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Nikt nie odpowiada.. A - Ciocia Polly B - Pani Harper C - Huck Finn D - Matka Tomka 3.Plik Testy z odpowiedziami z lektury Przygody Tomka Sawyera.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Przygody Tomka Sawyera • Data dodania: 16 kwi 2011Czytanie ze zrozumieniem - sprawdzian ( na podstawie powieści M. Twaina "Przygody Tomka Sawyera") Przeczytaj uważnie tekst..

Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" M. Twaina.

Skomentuj.. :D Odpowiecie?,, Przygody Tomka Sawyera ,, Marka Twaina 1.Dlaczego ciocia Polcia zorientowała się , że Tomek był na wagarach ?. .Quiz Przygody Tomka Sawyera 2.. Jaseq11 3 lata temu.. Pomoc polegała na tym, że Tomek opowiedział Jimowi swoje przygody, a ten wykonał trzy czwarte pracy.. 20 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Quiz nadesłany przez Filipa Chłopickiego z Mamą na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Sid .Całą książkę można zakupić na virtualo.plAudiobook mp3: "Przygody Tomka Sawyera" na Virtualo.pl Przygód Tomka Sawyera kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Zdaniem Hucka Finna brodawki można było usunąć za pomocą: a) zdechłego szczura b) zdechłego kota c .Przygody Tomka Sawyera - Przygody Tomka Sawyera - Przygody Tomka Sawyera - Przygody Tomka Sawyera - PRZYGODY TOMKA SAWYERA - TEST.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także.Przydatność 80% Streszczenie lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera".. Tomek był sierotą, razem ze swoim przyrodnim bratem Sidem mieszkał u ciotki Polly.. Klasa 5 Polski.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.Znajomość lektury ,, Przygody Tomka Sawyera "..

... Test z lektury: Przygody Tomka Sawyera Teleturniej.

Co mo żna było dosta ć w szkółce niedzielnej za 10 żółtych karteczek?. pytanie 1 z 15.. Wszystkie serca przepełniała muzyka.Co wiecie o mary z lektury przygody tomka sawyera 2016-05-13 19:23:12 streszvzenie do lektury ,, przygody tomka sawyera " 2011-02-15 20:25:53 Potrzebuje planu wydarzeń z lektury Przygody Tomka Sawyera znacie może 2012-01-31 20:16:54i robić co im się podoba.. Przygody Tomka Sawyera, Mark Twain.. Udostępnij.. Jak nazywał się brat przyrodni Tomka Sawyera?. Carlo Collodi

Henryk Sienkiewicz

4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Akcja Przygód Tomka Sawyera rozgrywa się w latach czterdziestych XIX wieku w niewielkim miasteczku położonym nad rzeką Missisipi.. Wrócił do domu tuż przed kolac ą i zabrał się do pomocy małemu Murzynkowi w rąbaniu drzewa na podpałkę.Lektury.. Jak brzmi nazwisko autora książki "Przygody Tomka Sawyera"?. Eryk; Sid; Joe; Sprawdź się w poniższych tematach: "Nie ma jak w przedszkolu" Małgorzata Górna.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. a) Amy Lawrance b) Emily West c) Mary Angie 13) Po co Tomek i Huck poszli na cmentarz?Przygody Tomka Sawyera test z lektury..

Test z lektury "W 80 dni dookoła świata" J. Verne'a.

Henryk Sienkiewicz.. Jak si ę nazywał przyrodni brat Tomka?. OTWÓRZ (HTML5).. • Skromn ą Bibli ę • 8 czerwonych karteczek • Nic • Ró żaniec 2.. Jedna prawidłowa odpowiedź to 5 punktów.M.Twain Przygody Tomka Sawyera Test ze znajomości lektury 1. wg Magher2lena.TEST NR 1 Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" torem książki jest: Sienkiewicz Twain Żeromski Konopnicka 2.. (nie sugeruj się obrazkami) .. Test z lektury ,,Przygody Tomka Sawyera" .. #chlopiec #przygody #tomek-sawyer .. Przygody Tomka Sawyera - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #przygody tomka sawyera, #test z lektury 15075 x, 2016-01-06 17:32:22Sprawdzian z lektury "Przygody Tomka Sawyera" Sprawdzian ten jest bardzo prosty.. kamilaszalkiewicz_25429.. Napisz do nas.. W malowaniu płotu Tomkowi pomagali: a) Jim i Mary b) ciotka Polcia i Sid c) koledzy 3.. Przyrodni brat Tomka nazywał się: a) Sid b) Jim c)Ben 4..

Test z lektury "Dynastia Miziołków" J. Olech.

.Może masz z tego test w szkole ,a mze chcesz się po prostu sprawdzć ?. Child's Perspective of Christmas [2/2]a) Że zostanie przyjęty do bandy Tomka b) romantyczne spotkanie z Becky c) Wyprawa na wyspę Piratów 12) Kto był pierwszą miłością Tomka?. OTWÓRZ (HTML5).przygody tomka • Klasa 4 • pliki użytkownika Carlasx przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • test z lektury.doc, test Przygoda Tomka Sawyera.docPRZYGODY TOMKA SAWYERA TOMEK BAWI SIĘ, WALCZY i ZNIKA.. Kto opiekowaB siˇ Tomkiem ?. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Quiz wiedzy z lektury "Przygody Tomka Sawyera".. Przysparzał spokojnej, prostolinijnej kobiecie wielu zmartwień, ciągle coś psocił.Lew, czarownica i stara szafa - test znajomości lektury można polecić z czystym sumieniem.. a - Sid zwrócił uwagę na czarną nitkę b - miał zmoczone ubranie c - ciocia rozmawiała z nauczycielem 2.W jaki sposób spryciarz uniknął malowania parkanu ?. A - Henryk Sienkiewicz B - Mark Twain C - Myrna Mackenzie D - C.. Głównym bohaterem powieści jest: A. Tomek Sawyer B. Joe Harper C. Becky Thatcher D.. Akcja powieści rozgrywa się w: a) w Polsce b) w Ameryce Płn. c) w Anglii 2.. OTWÓRZ (HTML5).. Zawiera 14 pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt