W pustyni iw puszczy test ze znajomości treści lektury

Pobierz

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. Znasz te książkę jak własną kieszeń!. a) Fatmy c) Idrysa b) Chamisa d) beduinów 2.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury ,,W Pustyni i w Puszczy" .. Quiz w Poczekalni.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. a) konia c) lwa b) słonia d) tygrysa 3.. Zdobyłeś w tym quizie mniej niż 6/15?. Życzę miłego rozwiązywania.. Dzieci były skazane na łaskę: Mahdiego Mihinadiego Mahidiego Madiegho : 13. w Afryce w Azji w Europie w Ameryce : 14.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Jak nazywał się człowiek, którego wiary nie chciał przyjąć Staś?. 2011-12-11 18:00:36"W PUSTYNI I W PUSZCZY"- TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY 1.. W pustynii i w puszczy.. Fahdi c) Gebhr b .Plik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika martap1978 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 3 maj 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz..

Literatura "Potop" - test znajomości lektury.

Na jakim kontynęcie rozgrywa się akcja powieści?. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie .W pustyni i w puszczy- znajomość lektury (2) - W pustyni i w puszczy- znajomość lektury - znajomość lektury ,,W Pustyni i w Puszczy- Patrz, co za ogrom.. Piętnastu ludzi wziąwszy się za ręce nie objęłoby tego drzewa, które pamięta może czasy faraonów.. Kto zostałby Twoim rodzicem w Hogwarcie?. Jakie wielkie zwierzę zastrzelił Staś?. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Lepiej się nie przyznawaj i zrób powtórkę z historiiwiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury "W pustyni i w puszczy" - poziom trudny.. z lektury "w pustyni i w puszczy " ?. podróżnik Linde doktor Clary przewodnik .Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08W jakim drzewie zamieszkały dzieci?. Ale pień w dolnej części jest spróchniały i pusty Widzisz ten otwór, przez który łatwo się dostać do środka..

Literatura "Krzyżacy" - test znajomości lektury.

akacja palma baobab hebanowiec : 12.. .Pytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" HENRYK SIENKIEWICZ: "W PUSTYNI I W PUSZCZY .. Literatura Test z lektury "Krzyżacy" - poziom trudny.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. 21 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #j-polski #ksiazki #lektury #pustynia #puszcza #szkola .. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Quiz W pustyni i w puszczy 28.. O Autorze KsiazkaToLekNaRzeczywistosc.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Wyślij zgłoszenie.. .Pytania do lektury" W PUSTYNI I W PUSZCZY " 2012-06-07 22:14:05 Jakie można zadać pytania na spr.. Test: Która część trylogii Sienkiewicza ukazała się najpierw: .. strzałów ze sztucera Rozwiązanie - Jakie miasto zdobył i zniszczył Mahdi?. Staś zabił lwa, później porywaczy.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Można by tam urządzić jakby wielką izbę, w której wszyscy moglibyśmy zamieszkać.Problematyka.. 2010-02-25 17:30:43 Test z lektury w pustyni i w puszczy , czy te pytania mogą być na kartkówce?.

"W pustyni i w puszczy" to lektura sugerowana dla klasy 5.

Identyfikujemy bohaterów powieści - Czytanie ze zrozumieniem // odp.Plik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika kostek1111 • folder w pustyni i w puszczy • Data dodania: 1 gru 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Zobacz profil .W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Więcej quizów.. Książka H. Sienkiewicza W pustyni i w puszczy jest powieścią podróżniczo-przygodową, w której przedstawione zostały niezwykłe losy dwojga przyjaciół w Afryce.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Zapasy żywności wzięli ze sobą, mieli również przygotowane w kryjówkach.. Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab).. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie .. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Czyje dzieci miały być wymienione za porwanych Stasia i Nel?. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Sprawdzian wiadomości z treści lektury "W pustyni i w puszczy" "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią..

W pustyni i w puszczy.

W formie książkowejW pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?Test ze znajomości lektury Zaproponowany cykl zajęć ma na celu pokazanie czytelnikom piękna Czarnego Lądu, jego egzotyki i magii.. Rozwiąż test!Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Podczas wędrówki przez Afrykę ucznio - .. "W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach jako powieść w odcinkach na łamach "Kuriera Warszawskiego".. Autorem książki jest Henryk Sienkiewicz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt