Krótki śmieszny wierszyk urodzinowy

Pobierz

Moja droga, choć kobieta zawsze młoda, to na koncie Twym 40-stka, choć na skroni siwe włoski, na policzkach zmarszczek groszki, to wciąż kwitniesz tak jak róża, na mnie działasz tak jak burza.W 50-te urodziny dużo miłości ci życzymy, choć stuknęło ci pół wieku, nie poddawaj się człowieku.. Długich lat życia, szczęścia, zdrowia i sił, powodzenia w pracy i całym życiu, spełnienia najskrytszych marzeń, realizacji dobrych zamiarów i planów, pogody ducha, nadziei na lepszą przyszłość.. Oto specjalny zestaw "Dla niej i dla niego wszystkiego najlepszego", czyli wierszyki urodzinowe i .Krótki mój wierszyk i mowa krótka, bo jestem dziadku bardzo malutka.. Warto spędzić go wspólnie - a miłe życzenia na 18 urodziny rymowane na pewno go umilą!Na Twoje 50-te urodziny dużo zdrowia Ci życzymy - niech Twój wiek Ci ę nie przerasta, niech nadzieja ciągle wzrasta.. A teraz tylko te słówka powiem, niech Bóg dziadziunia obdarzy zdrowiem, niech dziadzio drogi żyje wiek cały, i wciąż pamięta o wnusi małej.. Na cokolwiek się zdecydujesz, pamiętaj, że osiemnaste urodziny to wielki moment w życiu każdej osoby.. Trza być młody duchem a licznik posłucha.. Bzyczy Bzyk znad Bzury zbzikowane bzdury.. Nie ma lepszego kamrata Nad rodzonego brata.W urodziny, moja mała Obyś miała kolorowe sny, Obyś nigdy nie płakała, Nie roniła łzy..

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy specjalny zestaw krótkich wierszyków urodzinowych.

Kochany Tato, Żyj, nie licząc wcale lat, Wciąż z rozkoszą patrz na świat!. Los niech mnóstwo nowych przygód i radości Ci przyniesie.Możesz też postawić na humorystyczny wierszyk, który wzbogacisz oryginalnymi i osobistymi odniesieniami.. Byczy bzdury, bzdurstwa bzdury i nad Bzurą w bzach bajdurzy.. i to co złe, niech Cię omija .Wierszyki urodzinowe dla dzieci.. Zabawny SMS na urodziny,Które to już urodziny Twoje, Przypominać Ci nie będę, Ale żeby wypić za Twe zdrowie Na pewno dziś przybędę.. Życzenia urodzinowe, wiersze na urodziny mogą być doskonałym sposobem na przekazanie Twoich intencji.bądź szczęśliwy i radosny.. Śmieszne i poważne.. Dziadka Życzenia Wielkanocne Boże Narodzenie Wierszyki miłosne Walentynki Życzenia dla przyjaciół Życzenia na 18 urodziny SMSy na dzień dobry SMSy na dobranoc Życzenia na każdą okazj .Jeśli urodziny będzie czym oblewać.. Są zabawne oraz poważne.. Więc nie przejmuj się tym wcale,Kurkiem kranu kreci kruk, kroplą tranu brudząc bruk; a przy kranie, robiąc pranie, królik gra na fortepianie.. Szaleć zbytnio nie wypada, Bo powiedzą: błazenada!. Czasem brakuje nam pomysłu na to jak zrobić to w oryginalny czy zabawny sposób.. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, w każdej chwili moc radości..

Dziś prezenty wręczymy, ładny wierszyk ułożymy, Byś się śmiała i dobry humor miała.

Taki dzień się zdarza raz, dziś balanga na full gaz.. Licznik nie ważny lecz siła ducha.. Szczęścia, zdrowia i radości, super prezentów i fajnych gości.. Sprawdzą się doskonale na kartce lub w SMS-ie dla koleżanki, mamy, siostry lub taty.. Kiedy urosnę, dziadku jedyny, będę Ci życzyć przez dwie godziny.. 10.z okazji urodzin.. Woź się drogim samochodem, a na koncie miej miliony, niech facet kocha ciebie, a nie tylko twoje balony.Dziś się bawimy, bo Twoje urodziny obchodzimy!. Niech Ci słonko zawsze świeci, Niech Ci kwitną bzy, Niechaj wszystkie inne dzieci Świętują dziś - tak jak Ty!. W kalendarzu dzisiaj data, urodziny mego brata.. Niechaj młodość w duszy wre, Ogrzewając życie Twe!. Siłę ducha, myśli, nóg Niech jak dotąd daje Bóg!. Jesteś piękna jak ta róża Ciągle wielką klasę masz Dzielnie walczysz o swą przyszłość Nigdy nie poddajesz się Ciągle zmagasz się ze złem Ale dziś masz urodzinyWierszyki urodzinowe dla dzieci i dla dorosłych na różne okazje.. samych radosnych i dobrych dni.. Bukiet kwiatów wręczę, I życzenia złożę, I żeby Cię zaskoczyć, Nawet krawat włożę!. oraz wszelkiej pomyślności życzy….. U nas znajdziesz zabawne .Życzenia na 50 urodziny śmieszne.. i niech wszystko "sto lat" śpiewa!bądź szczęśliwy i radosny.. Dużo uśmiechu, czułej miłości, udanych imprezek i wspaniałych gości, zdrowego życia, późnej starości, niech zawsze radość w Twym sercu gości.Życzenia urodzinowe 2020 - Piękne, śmieszne i krótkie wierszyki [SMS, FACEBOOK] W dniu urodzin Twych kochana, życzę szczęścia pod dostatkiem..

Sto lat z okazji urodzin, Dziadziusiu!Śmieszny krótki wierszyk na urodziny - Zdrowia, szczęścia...

Dziś są Twoje urodziny, więc śpieszymy z życzeniami: żebyś zawsze był szczęśliwy, miał czas na zabawę z nami.. Impreza urodzinowa powinna emanować dobrym nastrojem.Śmieszne wierszyki urodzinowe na osiemnastkę, 18 lat, 18-nastkę - Na roczek - czerwony smoczek.. Śpiew słowika nad Twą głową, uśmiech, całus dobre słowo, i życzenia z serca mego.. Aby troski i kłopoty, odpłynęły gdzieś .Życzenia urodzinowe: śmieszne i poważne.. Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą.. informujesz cały świat,Urodziny, to ten dzień, kiedy naszym bliskim możemy podarować wyjątkowe życzenia.. Śmieszne wierszyki urodzinowe, zabawne smsy na urodziny 100 lat, 100 uśmiechów, 100 wielbicieli, samych niedzieli, przyjaźni wielkiej, radości wszelkiej życzę Ci dzisiaj 100 razy ja!Krótkie śmieszne wierszyki na urodziny - Te małpki chciały upiec Ci tort.Wyrzec to, co serce chowa.. Powiem krótko: żyj 100 lat.. Życzę Ci słońca na każdym niebie, smaku, zapachu w codziennym chlebie, ptaków, motyli i chwil radosnych, a w sercu zawsze zielonej wiosny!. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, w każdej chwili moc radości.Mój prezent urodzinowy to telefon do straży pożarnej, kiedy zdmuchniesz świece.. Kochany Mężu, Lat pięćdziesiąt - brzmi poważnie, Trzeba myśleć już rozważnie.. Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij I rozkosznie zawsze śnij!.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy specjalny zestaw krótkich wierszyków i rymowanek urodzinowych.

Dla słodkiej Księżniczki w dniu urodzin Niech ziarnko grochu Ci nie szkodzi Niech się wszystko jak w bajce układaPóźno i ciemno ja śmieszny wierszyk Tobie pisz .. Kochana, życzę Ci niesłabnącej pogody ducha, żebyś łatwo godziła się z tym, czego nie możesz zmienić i odwagi, abyś zmieniała to, co jeszcze odmienić możesz.Śmieszne Życzenia na 18 urodziny (wierszyki, rymowanki) 18-sty wybił roczek, w dorosłe życie zrobiłeś kroczek, niechaj zawsze szczęście Ci sprzyja.. Ile latek masz na swym koncie, tak długo niech ci świeci słońce, tak długo niech cię facet pieści, tak długo dostawaj dobre wieści.. Sto lat z okazji trzydziestki!. Niech Ci pachną kwiaty, drzewa.. Szczepan Szczygieł z Grzmiących Bystrzyc Przed chrzcinami chciał się przystrzyc.krople rosy na trawniku, szczęścia dadzą Ci bez liku.. tego Ci życzę i sto lat krzyczę!. Bzyczy bzdurzy, bzdurnie bzyka, bo zbzikował i ma bzika!. Ale mówią tak ludzie smutni, A nie jak Ty - rezolutni.. Wszystkiego najlepszego dla 30-latka z 20-letnim doświadczeniem !. Już nie jesteś nastolatką Jesteś już trzydziestolatką Ale nadal jesteś młoda Więc na Twoje urodziny Zdrowia, szczęścia Ci życzymy Bądź zawsze piękna jak lilii kwiatŚmieszne życzenia i wierszyki na 18 urodziny.. Choć 5 dyszek masz na karku, chwytaj rower - jed ź do parku!. Szybko więc imprezkę pędzę I na piwie też nie szczędzę.. Drukuj.. Sprawdzą się doskonale na kartce lub w SMS-ie dla koleżanki, mamy, siostry lub taty.. Dużo miłości, mało złości, dom zawsze niech będzie pełen gości.. Odkręć muzę na full gaz, Taki dzień jest tylko raz!. Baw się, ciesz się, chwytaj chwilę, na imprezie szalej mile.. Niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty drogi nasz kochany.. dnia cudnego, wesołego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt