Przetłumacz na język niemiecki co robisz w sobotnie popołudnia

Pobierz

4.Czy jesz śniadanie przed szkołą?. To jest Niemiecko - Polski i Polsko - Niemiecki słownik.. W pokoju jest stolik,kanapa oraz regały z książkami.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przetłumacz na język niemiecki trzy zdania.. Weekend spędzam bardzo aktywnie.. Czego nie jedzą wegetarianie?. Szkoła - zapytaj eksperta (928)Twoim zadaniem będzie przetłumaczyć przedmioty szkolne na język niemiecki.. 2.Co robisz najchętniej w weekend?. 8.Jakie przedmioty masz w piątek?. Dopasowanie znaków zodiaku!Przetłumacz na język niemiecki w czasie przeszłym.. 1.Kiedy bylam mala, nie wolno mi bylo jesc lodów.. Czy chodzisz chetnie na zakupy?. A następnie na czas partizip perfekt.. 5.Ile godzin jesteś w… poniżej.. 5.które pokarmy dla codziennej diety są.Tłumaczenie słowa 'to co robisz' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Przetłumacz na Język Niemiecki i odpowiedź na pytania1.Co jesz czesto?. 4.Jest dwunasta dwadzieścia.. Funkcje aplikacji: - Ulubione - Historia - Różne możliwości konfiguracyjne, m.in. tematy - Tekst na .. (masz a Umlaut tu wstawić przy Plane) 3.Wie viel Uhr ist es.. co znajduje się na Twojej tapecie!. 3.Co robiles, kiedy mieszkales w miescie.. W sobotę po południu idę do miasta robić zakupy.. Czego nie jedzą wegetarianie?. 4.Kiedy pada deszcz zostaje w domu i ogladam telewizje.. NotYourRemedy 3 miesiące temu..

: 1.Co robisz w sobotnie popołudnia?

3.Ja dzwonię na policję.. Baza danych słownika zostanie pobrana, gdy tylko uruchomisz aplikację po raz pierwszy.. Przetłumacz na Język Niemiecki i odpowiedź na pytania1.Co jesz czesto?. Tłumaczenie i słownictwo z nauką angielskiego języka.. 3.Czy lubisz chodzić do szkoły?. 5.Zdenerwowalam sie, kiedy dostalam jedynke z niemieckiego.Twoim zadaniem będzie przetłumaczyć owoce na język niemiecki.. Sprawdź mnie!Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: przetłumacz na język niemiemcki.. 9.Jaki jest twój ulubiony przedmiot w szkole?1.. Weekend spędzam bardzo aktywnie.. 3.Która godzina?. Wieczorem spotykam moich przyjaciół.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.1.. Pytania .. Jak myślisz, podołasz temu zadaniu?. Szkoła - zapytaj eksperta (941)Przetłumacz zdania na język niemiecki : Na zdjęciu jest młoda kobieta.Ma kręcone,blond włosy.Ma ubrany zielony T-shirt oraz niebieski jeansy.Ona odkurza i sprząta swój pokój.. Zadanie jest zamknięte.. mieszka w Gdyni.. 6 Ona fotografuje chętnie.Przetłumacz zdania na jezyk niemiecki, z uzyciem "als" lub "wenn".. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Przetłumacz zdania na język niemiecki 1.Co robisz w środę wieczorem?. 4.Czy jesz śniadanie przed szkołą?. 4.Czy oglądasz chętnie telewizję?.

Przetłumacz na język niemiecki.

2.O której zaczynają się lekcje?. Jak myślisz, podołasz temu zadaniu?. Czy chodzisz chetnie na zakupy?. Przetłumacz na angielski niemiecko rosyjski holenderski i inne języki.Zadanie: przetłumacz zdania na język niemiecki jakie jest twoje nazwisko skąd pochodzisz jaka jest twoja narodowość jakie jest twoje miejsce Rozwiązanie: wie ist ihr name wo sie herkommen was ist ihre nationalit t was ist ihr wohnsitzZobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Przetłumacz na język niemiecki ?. 4.Dziękuje nie mam ochoty 5.Co Robisz w wakacje 6.Jak nazywa się twój wychowawca?. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. 1550 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Przetłumacz owoce na język niemiecki!. 2.O której zaczynają się lekcje?. 2 ja kupuje mieszkanie w Gdyni.. 4.Czy oglądasz chętnie telewizję?. 3.Ja dzwonię na policję.. Zgadnę w jaki dzień tygodnia robisz ten quiz?. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. 5.Ile godzin jesteś w…, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.Tłumaczenie słowa 'co ty tutaj robisz' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz na język niemiecki..

4 Uczę się niemieckiego zawsze w sobotę.

W sobotnie popołudnie, a później po południu gram na komputerze.rymi3434.. Szkoła - zapytaj eksperta (928)Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz na język niemiecki .. NotYourRemedy 4 miesiące temu.. 7.Kim z zawodu jest twój tata?. W sobotę po południu idę do miasta robić zakupy.. Wieczorem spotykam moich przyjaciół.. 5.które pokarmy dla codziennej diety są.Pobierz tę aplikację ze sklepu Microsoft Store dla Windows 10.. Sprawdź!. Obejrzyj zrzuty ekranu, przeczytaj najnowsze recenzje klientów i porównaj oceny aplikacji Lingvanex - tłumacz i słownik w 100 językach.. (osoba +.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Przetłumacz przedmioty szkolne na język niemiecki!. 3 co tutaj robisz.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Edukacja > Język.. 2.Nie mam planów na weekend.. 3.kiedy idziesz d…Przetłumacz na język niemiecki : 1 co robisz po śniadaniu 2 co robisz po południu 3co robisz wieczoremPrzetłumacz na język niemiecki 1.Ile lekcji masz w poniedziałek?. 5.Jem kolację o 19.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przetłumacz na jezyk niemiecki i odpowiedz: 1.dokąd idziesz z przyjaciólką 2.co robisz w srode popoludniu?. 5 moja mama gotuje obiad..

RozwiązaniaJęzyk niemiecki, opublikowany 14.09.2020.

Co robisz w środę wieczorem?. W sobotnie popołudnie, a później po południu gram na komputerze.Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Przetłumacz zdania na język niemiecki: 1.. Szkoła - zapytaj eksperta (909)Na niemiecki przetłumacz: Cześć, Jak sie czujesz, Co w tej chwili robisz, ból głowy, wypadek Zgłoś nadużycie.. Sprawdź!. 5.Język niemiecki, opublikowany 14.09.2020..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt