Quiz do lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Poznajemy Felixa Polona, który zaczyna nową szkołę (gimnazjum im.. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze .Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" zyskuje sympatię uczniów.. Opowiadania 5 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Wcześniej ukradli jej kartę otwierającą wszystkie drzwi.. Trzej mężczyzn w kombinezonach atakuje sprzątaczkę jednego z warszawskich banków i zamyka ją w schowku.. 2020-10-09 Sylwia Wiracka.. W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - gatunek, czas i miejsce akcji Brakujące słowo.Witaj na stronie Quizz.pl.. heylisa 2 lata temu.. profesora Stefana .wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz .TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem..

0%Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi".

Babcia Lusia opowiada o pierścionku, skradzionym przez Niemców.. zapytał (a) 07.11.2012 o 20:30: Proszę czekać.. Społeczność .. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Szukaj.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - streszczenie lektury.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Lektury Polski.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Nika miała.. Część 1.. Test składa się z 12 pytań.. a) w Krakowie b) w Warszawie c) w Gdańsku d) we Wrocławiu e) w .Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Klasa 6 Polski edukacja czytelnicza.. Rozwiąż test!Test znajomości lektury‧Test Z LekturySeriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. 19 pytań z popularnej powieści, która stała się lekturą szkolną.. Przyjaciele odkrywają ludzkie szczątki na strychu.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z części 1-2, czyli .. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Quiz - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..

Lektura ,,Felix ,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi" O rety!

Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Quiz fajny, ale gdyby były bardziej wiarygodnie (złe) odpowiedzi, test byłby trudniejszy.. Sprawdź się!. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - powieść wielogatunkowa Sortowanie grup.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Zapraszamy do oglądania.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Warto się sprawdzić.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test wiedzy na temat powieści Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - gatunek, czas i miejsce akcji Brakujące słowo.. Jak nazywali się główni bohaterowie książki.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Rozwiąż test!.

1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?

Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Dalej.Start studying Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - pytania do sprawdzianu.. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki.. pytanie 1 z 15.Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Mod ZT Test.. Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!Test z lektury - "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Net chce pomóc Nice, która jest biedna.. wg Klasa6b.. Gimnazjaliści spotykają gnoma w zamku na Kociej Skale.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".wg Juliabanaszczyk.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Sprawdź swoją wiedzę!. Gdzie poznają się główni bohaterowie?Klasa 6 Polski.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik) - quiz wiedzy o książce.. wg Joannajakubowsk.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury - Quiz.. Net, Felix i Nika odnajdują skarb ukryty przez niemieckich .Witaj na stronie Quizz.pl.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?.

...Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).

chomik8.. O wynikach losowania .1. wg Zbysioubudubu.. rude włosy.. Przyjaciele wyjechali .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science fiction autorstwa Rafała Kosika.Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 przez Powergraph.Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.W Warszawie Gang Niewidzialnych Ludzi napada na banki ale żaden wybitny naukowiec nie .W tym sezonie omawiamy pierwszą lektura dla szkół podstawowych: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt