Opisz swój pokój po angielsku liceum

Pobierz

Jest słoneczny i kolorowy, ponieważ sufit ma kremowy i cztery ściany koloru czerwonego grejpfruta.Opisz swój pokój.. (Po lewej stronie przy ścianie jest szafa,przy oknie jest łóżko, w prawym górnym rogu jest biurko, w prawym dolnym rogu jest komputer.. PO ANGIELSKU !. Dominika Grabowska 26 lipca, 2013 język angielski No Comments.. Na środku pokoju jest dywan) Trzeba opisać w dwóch czasach czyli w 1. np.szafa jest po prawej stronie.. Miejscem, w którym czuję się najlepiej jest mój dom, ale najbezpieczniej czuję się w moim pokoju.. w e-mailu do koleżzanki : opisz okolice w której mieszkacie , poinformój jak daleko masz teraz do szkoły poproś o radę jak urządzieć swój pokój limit słow 50-120Zadanie: plis na jutro zadanie z angielskiego opisz swój pokój Rozwiązanie: my room is big i hav got in my room bed, desk, poster johnas brothers, computer, chair and bigOpis mojego pokoju.. 2.Ja stawiam szafe po prawej stronie.. O godzinie szesnastej, która właśnie jest, słychać w tym pomieszczeniu, uspokajające ćwierkanie ptaków siedzących na świerku, naprzeciw mojego okna.. Opis pokoju i mieszkania po angielsku z wykorzystaniem konstrukcji there is there are i przyimkami miejsca.Describe your room - Opisz swój pokój po angielsku.. Filmy.. Kształt mojego pokoju jest prostokątny.. poleca 80 %.Zadanie: mamy na anglika na jutro oczywiście opisac swój pokój po algielsku ale ja nie chce zebyscie mi pisali po angielsku bo sobie sama przetłumacze d Rozwiązanie: moj pokój jest koloru zielonego po lewej stronie stoi biurko, a na nim komputer, przy którymopisz swój wymarzony pokój po angielsku który ma rzeczy : kino domowe , pianino lub fortepian , ps3 , jacuzi (dżakuzi ) dywan w kształcie gitary , biurko w kolorze niebieskim i kształcie piłki , poduszki w kształcie serca , szafy koloru zielonego , złoty sufit , kule disco , plakaty , łóżko wodne , wielki misiek , obrazy , komputer , laptopMam opisać swój pokój po angielsku..

Mój pokój ma kształt prostokąta.

Autor: EmpiczekPL Dodano: 19.12.2016 (16:25) /5 klasa/.. Mój pokój jest mały ale ładny.Ściany są pomalowane na morelowy kolor.W prawym rogu stoi moje łóżko,mam tylko jedne okno.W lewym rogu stoi biurko z komputerem.Po prawej obok biurka stoi komoda a naprzeciwko niej są drzwi.Na podłodze leży dywan.Bardzo lubię przebywać w swoim pokoju.Opisz swoje wakacyjne praktyki na oddziale chirurgii ogólnej po 1 roku kierunku lekarskiego na 250-300 słów po angielsku, opisz co robiłeś na.. +0 pkt.. Z góry dziękuje z pomoc ;] Język angielski Liceum/Technikum rozwiązane Opisz swój pokój po angielsku.. Zgłoś nadużycie.Zadanie: opisz swoję mieszkanie i swój pokój z przyimkami a,an do jutra po angielsku i bardzo proszę żeby to nie bylo z tłumacza prosze o najszybszą Rozwiązanie: in my house are five rooms there are flowers and many other plants in my bedroom is a piano and aZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz po ANGIELSKU twoja rodzina przeprowadza się do nowego mieszka/domy .. Zawsze chętnie tam wracam.. Odpowiedz przez Guest.. ?mój pokój jest różowy i ma brązowy kolor mebli czarny telewizor i że mieszkam w tym pokoju już 10 lat ?jak to napisć po ang ?a i jeszcze coś dodajcie i ,napiszcie przetłumaczenie na polski .Klasa 4 bardzo prosze jak naj szybciejDo opisania swojego pokoju po angielsku nie jest wymagana znajomość skomplikowanych struktur gramatycznych ani specjalistycznego słownictwa: wystarczy, że skorzystasz z przytoczonych przez nas powyżej konstrukcji i słówek, aby bez problemu opowiedzieć lub napisać o dowolnym pokoju w języku angielskim.Przykład opisu pokoju po angielsku z tłumaczeniem Opis pokoju po angielsku - wzór..

Proszę o przykład do zadania: Opisz swój pokój po angielsku.

There is a desk with computer standing on the left side of the window.Opisz swój pokój po angielsku (mam fioletowe sciany,biale lozko,biala szafe,czarne krzeslo do biurka,biale biurko,szafke z telewizorem,i fioletowy dywan,drzwi sa z jasnego drewna podloga tak samo dam 30 pnkt)Opisz swój pokój po angielsku 2011-12-13 15:45:41 Opisz swoją pracę dorywczą (np. zbieranie truskawek w wakacje) ok. 10 zdań PILNE!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt