W zeszycie przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach czy kiedykolwiek

Pobierz

2011-12-06 17:52:45; Przetłumacz tekst z języku polskiego na język angielski.. - Obiecuję, odwiedzę cię.. 4 Dex bought (kilka pomidorów) .. 5 (Czy jest wiele) people in your family?Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język ang, tak aby otrzymać logiczne i poprawne gramatycznie zdania .. (Udekoruj ściany swojego) room with great posters.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 0,5 punktu.. 2 (Nigdy nie byłem).. to a classical music concert ?Przetłumacz podane nawiasach fragmenty zdań na język angielski.. 1 W zeszycie uzupełnij luki w zdaniach jednym wyrazem utworzonym od podanego słowa tak, aby zdania były poprawne gramatycznie i logiczne.. Przetłumacz je i wyjaśnij, dlaczego użyłeś/aś will / be going to/ present continuous, np. I promise I will visit you.. W każdą lukę możesz wpisaćprzetłumacz fragmenty w nawiasach na język angielski 2014-09-08 14:22:28 Przetłumacz na język angielski podane zdania : 2014-01-28 13:34:17 Zapisz poprawne słowa podane w nawiasach i przetłumacz cały tekst.Answers: 3 on a question: Zadanie 3 ( / 5) Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Przetłumacz fragment zdań na język angielski Ćwiczenie 13.W zeszycie przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i poprawne zdania..

2 W zeszycie przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach.

I was wondering (dlaczego Piotr nic nie mówił).. 3 Wybierz poprawną odpowiedź: A lub B. W każdą lukę wpisz maksymalnie cztery wyrazy.. 1 Dominic insisted .. (żeby pomalować.Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.. 3.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. They spent hours on end (dyskutując o polityce).Zapisz zdania w zeszycie.. 10.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na j. angielski tak, aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 3) He is releasing a film in June.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań W każdym brakuje do czterech elementów.. około 3 godziny temu.. 1 (Zawsze traktowano mnie .It's my brother's.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Podkreśl w nawiasach fragmenty zdań zgodne z prawdą.. There is some awesome (meble i wykładziny dywanowe) in this shop.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach.. Wy - Pytania i odpowiedzi - Język angielski .. Na podstawie akapitu napisz, dlaczego Kordiana można uznać za reprezentanta swoich czasów.. 2010-09-11 16:07:22Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty pytań na język angielski w każdą luke możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy 1..

4.Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.

Zapisz odpowiedzi w zeszycie- zadanie 9/86.. Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na język angielski.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. LICZĘ NA SZYBKĄ ODPOWIEDŹ ️ DUZO PUNKTÓW 1.. 5 In the bowl (jest dużo pomarańczy) .Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach wyrazy.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.).. Uzupełnij luki w tekście czasownikami w nawiasach w czasie Past Simple i Past Perfect.. 3 (Nie mamy żadnych) grapes.. 2017-04-07 18:39:41; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski.. Zadanie 4 1.. 3.Przetłumacz 6 zdań na język angielski.. Użyj czasu PRESENT PERFECT.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. about 8 years ago Języki obce Liceum / technikum.. W każdym zdaniu brakuje maksymalnie trzech elementów.. W zeszycie przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach tak aby zachować poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisanych wyrazów w każdą lukę możesz .w zeszycie Przetłumacz fragmenty tekstu podane w nawiasach na język angielski Następnie zastanów się jak mogł… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach..

5.Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.

Przykład (Czy kiedykolwiek nurkowałeś) Have you ever been snorkelling in an ocean?. 2012-03-13 16:30:51 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. Zapisz odpowiedzi w zeszycie- ćwiczenie 10/86.. Ćwiczenie dla chętnych: Uzupełnij luki w zdaniach na podstawie tekstu z ćwiczenia .Ex.. It's about time he (zaczął się sam utrzymywać).. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.Askly | Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ!. 2011-12-06 17:52:45Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.TŁumacZenIe fraGmenTÓw ZDaŃ W zadaniach 4-6 przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 2011-12-06 17:52:45 Przeczytaj podane zdania .. W każdym zdaniu brakuje max czterech elementów.. 2012-04-02 10:35:15; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?.

Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach.

2011-06-12 17:07:32; przetłumacz fragmenty w nawiasach na język angielski .Czy ktos pomóglby mi przetłumaczyć te zdania?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt