Test opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa wordwall

Pobierz

Łucja - najmłodsza z rodzeństwa, Aslan - prawowity władca Narnii, Paravel - zamek ker-., Jadis - imię Białej Czarownicy, Piotr - Najstarszy z rodzeństwa, tumnus - faun, którego spotkała Łucja, lew - np.Liczba wyników dla zapytania 'opowiesci z narni lew czarownica i stara szafa': 10000+.. Czwarta lekcja z "Opowieści z Narnii.. Kim był .. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Lew, Czarownica i Stara Szafa"Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - quiz.. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) - CDA Wyszukiwanie odpowiedzi.Opowieści z Narnii:Lew,czarownica i stara szafa.. ZAPISZ SIĘ!. Poprosili Aslana, aby pomógł im wrócić.. a) Edmund b) Łucja 3) Kto się wyśmiewał z Łucji?. Test z "Opowieści z Narnii.. Zostali wygnani z Narni.. Klasa 5 Polski Lektura Opowieści z Narnii.Opowieści z Narnii - Lew, stara szafa i czarownica.. Lew, Czarownica i stara szafa" monika_rudzkalata_79522.. 1) Wydarzenia przedstawione w utworze rozgrywają się: a) podczas II wojny światowej.. Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa".. Czarownica, lew i stara szafa" Krzyżówka.. Jaka pora roku panowała kiedy rodzeństwo było po raz pierwszy w Narni ?.

Rozpocznij test.Lew, czarownica i stara szafa".

Część 1.. Test wiedzy na temat powieści "Lew, czarownica i stara szafa".Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.. 1) Gdzie prowadziła stara szafa?. Czyje nogi miała postać, która przyszła do Łucji w lesie?. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. Przechodząc przez magiczny wodospad.. Opowieści z Narnii.. 2.76% Opowieści z Narnii to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata; 76% Recenzja Opowieści z Narnii; 78% Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" 78% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Co wypadło z szafy, gdy ją otworzyła Łucja?. Lew, czarownica i stara szafa" Clive Staples Lewis.. Lew, Czarownica i stara szafa" monika_rudzkalata_79522.. Lew, Czarownica i stara szafa" - Krzyżówka.. Lew Czarownica i Stara Szafa.. Test, którego nie zda daltonista!jak dobrze znasz Opowieści z Narni ?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. a) Do Narnii b) nigdzie c) do ubrań 2) Jak się nazywało pierwsze dziecko które weszło do szafy?. c) po zakończeniu II wojny światowej.. 4Test z lektury: "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" .. Zgadnę w jaki dzień tygodnia robisz ten quiz?. "Szklanki" czy "Jungle Girl", z której piosenki.. Wersow czy Murcix - O kim mowa?. napisz natatkę z odpowiedziami do podanych pytań (wszystkie pytania są o Edmundzie)-kim jest Edmund?-dlaczego znalazł się w domu profesora?-dlaczego często się złości?-kiedy po raz pierwszy znalazł się w Narnii?-co się wówczas stało?-na czym polegała zdrada Edmunda?-czego nauczyły go trudne doświadczenia?-jak odkupił swoje .Opowieści z Narni Lew,czarownica i stara szafa - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLew, czarownica i stara szafa (film Disney) Książę Kaspian (Disney) Podróż "Wędrowca do Świtu" (film BBC) Podróż "Wędrowca do Świtu" (film 20th Century Fox) Wrócili tam po swojej śmierci w Narnii.2015-09-29 (2014-06-15) Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii..

Lew, czarownica i stara szafa DRAFT.

Test "Opowieści z Narni.. 0% average .. "Opowieści z Narnii.. Temat: Aslan - dobry duch w lwiej skórze.. Lew, czarownica i stara szafa", jak ten czas leci :-).. Opowieści z Narnii.. Zrób test online i sprawdź!test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaLew, czarownica i stara szafa Quiz - Quizizz.. Lektura w klasie 5.. Lew, Czarownica i stara szafa" 0% average accuracy.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLew, Czarownica i stara szafa.. Lew, czarownica i stara szafa".10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" xX_Zaczytana_Xx 1 rok temu.. Education.Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Lew, czarownica i stara szafa DRAFT.. b) tuż przed wybuchem II wojny światowej.. 2) W przedstawionych wydarzeniach bierze udział czworo dzieci: a) Piotr, Łucja, Edmund, Zenobia.4.1 Body parts - JE4 Unit 5c Can I ?. Kim był Tumnus ?. Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. 68% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. 21 pytań Lektury szkolne dvr111.. Test z "Opowieści z Narnii.. Dlaczego rodzice wysłali dzieci z Londynu na wieś?Opowieści z Narnii..

Lew, czarownica i stara szafa".

- Klasa 4 Present Simple -.test ze znajomości ,,Opowieści z Narni.. 0%Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł.. Test z "Opowieści z Narnii.. d) w bliżej nieokreślonym czasie.. Kogo Łucja spotkała w narni ?. Lew, Czarownica i stara szafa' Test.Opowieści z Narnii.. Tagi dla tego testu: humorekTest z "Opowieści z Narnii.. Czy uważnie przeczytałeś ,, Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa`` Krzyżówka.. Sprawdź mnie!. Lew, Czarownica i stara szafa" 0% average accuracy.. Lew, Czarownica i stara szafa" - test znajomości lektury.. Imię i nazwisko klasa 1.. Lew, czarownica i stara szafa - KLASA 5 Test.. Jaka pora roku panowała ciągle w Narnii?. a) Zuzanna b) Edmund c) Piotr 4) Gdzie dzieci były na obiedzie w Narnii?. Przez wiele lat szukali wyjścia, aż w końcu im się udało.. Jak rodzeństwo znalazło się w Narni ?. a) nigdzie b) U .Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Zapisz starannie w zeszycie temat.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt