Test hobbit czyli tam i z powrotem samequizy

Pobierz

Rozwiąż test!Plik test hobbit czyli tam i z powrotem samequizy.pdf na koncie użytkownika mattattack18 • Data dodania: 21 wrz 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Tolkiena?J.R.R.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. ;) 2012-05-27 19:51:11; Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. Tolkien Hobbit czyli .Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Hobbit - test - Test z lektury Zaczarowana zagrodaPlik test z lektury hobbit czyli tam iz powrotem.zip na koncie użytkownika tualekserza • Data dodania: 4 kwi 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Hobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) 3 Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE W pewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit.. cz.2 2014-12-30 16:48:18; Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R..

Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Lektury 5 lat temu.. Marta_Gebska 5 lat temu.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Zobacz profil .Test z lektury,, Hobbit, czyli tam i z powrotem '' 2021-01-19 19:20:06 Odpowiecie na pytania test z lektury ( Hobbit czyli tam i z powrotem ) ?. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. 2014-12-30 16:46:50 Jakie mogą być pytania na kartkówce z treści lektury ,, Opowieść wigilijna '' ?. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (fioletowy) Literatura "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - Test z Lektury.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Więcej quizów.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. proszę o szybką odpowiedz na pytania z lektury hobbit tam i z powrotem j pkt za odpowiedzi na 19 pytań pytania są z gry wyprawa po skarb 1.Dlaczego podczas bitwy Pięciu Armii panowały ciemności?. Google Play App Store.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" składający się z 30 pytań"Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Bifur i Bofur też byli rodziną (razem z Bomburem).. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna..

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

W jaki sposób zginął smok Smaug?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Hobbit, czyli tam i z powrotema) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijHobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Lista pytań z lektury O Autorze Gandalf.. Udostępnij.. Zabrał skrzynki, ale było to , co sobie wybrał.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Tolkiena.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Google Play App Store.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Czy te pytania będą dla Ciebie wyzw.Jak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R..

... TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

2.Kiedy i dlaczego umarł Thorin?. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Filmy Hobbit - ile pamiętasz z filmu?. Tolkien).. Najnowsze quizy.. Tolkiena.. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Zagadka o jajku była drugą, nie trzecią zagadką Bilba.. Zobacz profil.. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Test składa się z 12 pytań.. Dla fanów Hobbita.J.R.R.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Test zawiera 30 pytań.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Play this game to review Digital Literacy.. O Autorze taylor_123.. Pamiętnik nazwał "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".Jak dobrze znasz książkę "Hobbit, czyli tam i z powrotem" ?. Test: Roak to: a) wilk b) kruk,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotemTest z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Więcej quizów..

2010-11-17 17:36:41Hobbit, czyli tam i z powrotem - pytania z lektury!

Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest jest króciutki i prosty.. Nie była to szka-CAŁY audiobook kupisz tu czyli tam i z powrotem - zarówno Hobbit, czyli tam i z powrotem, jak i Władca Pie.Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt