W czym jesteś dobry samequizy

Pobierz

3 lata temu.. Udostępnij.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Nigdy nikogo nie krzywdzisz (przynajmniej świadomie) - jesteś na to zbyt wrażliwy.. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.SameQuizy.. Uwielbiasz pomagać - zarówno ludziom jak i zwierzętom.. Skomentuj.. Dzięki niej możemy lepiej poznać dziecko, to w czym jest dobre, co jest dla niego ważne, co lubi.. Daj znać w komentarzu!Czy jesteś dobrym uczniem w czasie e-lekcji?. Co najlepiej Ci wychodzi.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Skomentuj.. W wydawaniu pieniędzy Oto, w czym jesteś dobry!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Może tak…W czym jesteś naprawdę dobry.Lovesadpoetry.. Pomyśl tylko o przykazaniach, kt.W pewnym momencie swojego życia odkryjesz, że zostałeś powołany do misji.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Zagłosuj!Samequizy czemu jak wyszukuję swój quiz to go nie ma?. Dołącz do nas .Z pewnością jesteś dobrym człowiekiem!. /samequizy samequizy @samequizy.Twój miesiąc urodzenia zdradzi, w czym jesteś dobry!. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Zastanów się, w czym na prawdę jesteś dobry.. by Bogusław Harańczyk.. O autorze.. Czy inni mówią o Tobie "Och, jaki słodziak!"?. Karolina.Bial 5 lat temu.. Codziennie nasi użytkownicy publikują kilkaset nowych quizów, a najlepsze z nich promowane są na stronie głównej..

...W czym jesteś dobry/a?

Nie chodzi mi tu o przedmioty szkolne, ani o jakieś błahe rzeczy.. Również i w czytaniu, może brzmi to dość dziwnie, ale potrafię szybko czytać i przy tym rozumieć o czym czytam, także znam się trochę na kynologii, a jeśli chodzi o przedmioty szkolne to jestem dobra w języku polskim.Ponadto Twoje dane będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług DDOB oraz, za Twoją zgodą, marketingu produktów i usług podmiotów trzecich[A2] .. 7822 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Bądź na bieżąco z Onet!Quizy, quizy, quizy — tych, podobno, nigdy nie za wiele.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Każde przetwarzanie danych osobowych wymaga odpowiedniej podstawy prawnej - informacje w zakresie podstaw prawnych przetwarzania Twoich danych osobowych przez DDOB opisaliśmy w .W przyszłości chcę być tłumaczką przysięgłą.. /samequizy samequizy .W czym jesteś najlepszy?. Słuchaj "Badania pokazują, że tylko ⅓ ludzi na świecie zna swoje mocne strony.. Najlepsza w klasie jestem razem z moją najlepsza przyjaciółka w ringo i siatkówkę.Jesteś ciekaw, czym pokryta jest Twoja dusza?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wyobraź sobie świat, w którym każdy zna swoje mocne strony i wykorzystuje swój pełny potencjał".Ale wiem na pewno, że w fotografii, wygrałam nie raz konkurs, więc poziom jakiś już osiągnęłam..

To jest to w czym jesteś dobry.

Skomentuj.. Jaka ona będzie i czy dotyczy bezpośrednio Ciebie?Po polsku napisana została treść wszystkich quizów, dzięki czemu są one aktualne i dopasowane do polskich realiów.. Czy zgadzasz się z wynikiem?. Skomentuj.. Starasz się przestrzegać prawa i wcześniej ustalonych zasad.. 5441 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Nie bierz tego do siebie - to tylko żarty!. Pokazuje również stosunek dziecka do samego siebie, czy potrafi powiedzieć o sobie coś dobrego, czy potrafi określać swoje preferencje.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Serwis wykorzystuje pliki cookies.. Mi np. dobrze wychodzi jajecznica :)PNDC#29: Jak odnaleźć to, w czym jesteś dobry i to, co sprawi Ci radość w pracy?. Dołącz do nas!. Sprawdź w ilu % Twoja osobowość jest słodka!Nikt z nas nie potrafi żyć zgodnie z prawem, ponieważ z natury jesteśmy przestępcami.. Skomentuj.. Udostępnij.. /samequizy samequizy .Odpowiedz na te kilka pytań aby dowiedzieć się w czym jesteś dobry!Czy jesteś w czymkolwiek dobry?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Nie nawidzę matematyki, ale jestem w tym dobra, Lubię grać w koszykówkę i siatkówkę i ringo.. Dołącz do nas!. fanCyborg123 12 godzin temu.. Choć w tej odsłonie to nieco inny ich rodzaj niż ten, w który zagrywaliśmy się przy rozmaitych Logo Quizach czy wszelkiej maści Quizwaniach..

Musi być coś w czym jesteś dobry.

Udostępnij.. Dzięki temu testy może wspólnie wypełniać cała rodzina, a każdy z jej członków, bez względu na wieku, znajdzie w aplikacji coś zabawnego i interesującego.‎sameQuizy - najpopularniejsza aplikacja z quizami w Polsce W aplikacji znajdziesz ponad pół miliona quizów osobowości, tworzonych przez największą społeczność quizową w Polsce.. sameQuizy to zestaw pytań, w którym — na podstawie udzielanych odpowiedzi — dowiemy się kim jesteśmy, kto do nas pasuje czy nawet… jaki pokój zaprojektujemy dla naszego dziecka!Jeśli jesteś posiadaczem długich włosów, weź udział w tym quizie.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 2016-03-13 13:56:09 O czym mogę zrobić quiz na Samequizy ?. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Moje ulubione przedmioty szkolne to język angielski, język polski i przyroda.. 1338 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Codziennie nasi użytkownicy publikują kilkaset nowych quizów, a najlepsze z nich promowane są na stronie głównej.. Dołącz do nas!. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Udostępnij.. Udostępnij.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Dbasz o swoje otoczenie.. Sprawdź!‎sameQuizy - najpopularniejsza aplikacja z quizami w Polsce W aplikacji znajdziesz ponad pół miliona quizów osobowości, tworzonych przez największą społeczność quizową w Polsce.. Puszystym śniegiem, delikatnym szronem, a może grubą warstwą lodu?.

Pobi…Sprawdź, w czym jesteś dobry!

Pobi…Uważasz, że jesteś uroczy?. Pobi…Jedyne w czym jesteś dobry to szlajanie się z kumplami na motorowerze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt