Test hobbit czyli tam i z powrotem z odpowiedziami

Pobierz

15 Obserwuj autora .J.R.R.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.1.. Tolkiena?Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTesty Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Udostępnij.. Dla fanów Hobbita.Plik Odpowiedzi do sprawdzianu Hobbit czyli tam i z powrotem.pdf na koncie użytkownika o.k.14 • folder Odpowiedzi • Data dodania: 6 maj 2013Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45 Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. NA JUTRO.z góry dziękujęJohn R. R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem - Bohaterowie Dominika Grabowska 5 lutego, 2013 III Gimnazjum , język polski No Comments Elrond - gospodarz Ostatniego Przyjaznego Domu, pół człowiek, pół elf.Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Title: Hobbit, czyli tam i z powrotem Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 1/26/2021 4:30:56 PMHobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test..

"Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.

Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. Zobacz profil.. Lektury 5 lat temu.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!a) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijTest z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Więcej quizów.. ale nie przejmuj się - na sprawdzianie w szkole będziesz już znał poprawną odpowiedź i z pewnością dostaniesz 5!. ;) 2012-05-27 19:51:11; Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. Powodzenia!. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wyślij zgłoszenie SweeterThanCandy.. Tolkiena.. Tolkien Hobbit czyli .test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Dla fanów Hobbita.TEST Z LEKTURY: 2014-12-01 20:00:56; Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli .Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. Sprawdź swoją wiedzę!Sprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem ..

Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem ?

Słynni malarze - nazwiska kojarzymy.J.R.R.. Test: Mieszkańcy Miasta na Jeziorze powitali drużynę Thorina: a) z nienawiścią .Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. 1 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz .Test jest króciutki i prosty.. Wyślij zgłoszenie Korcio.. 2012-05-24 23:06:48; Odpowiedzi z lektury,, Hobbit czyli tam i z powrotem" POMOCY!. Test składa się z 12 pytań.. Skomentuj.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Pytania do lektury Hobbit czyli tam i z powrotem.. Pamiętnik nazwał "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".. cz.2 2014-12-30 16:48:18; Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. 6 na 10 to przeciętny wynik - udowo.. 60874 rozwiązania.. Tolkien).. Zagadka o jajku była drugą, nie trzecią zagadką Bilba.. 2.Kiedy i dlaczego umarł Thorin?. Materiały powiązane z testem: Test: Hobbit, czyli tam i z powrotem Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena..

Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. proszę o szybką odpowiedz na pytania z lektury hobbit tam i z powrotem j pkt za odpowiedzi na 19 pytań pytania są z gry wyprawa po skarb 1.Dlaczego podczas bitwy Pięciu Armii panowały ciemności?. Quiz Z Lektury Hobbit ,,czyli tam i z powrotem" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zabrał skrzynki, ale było to , co sobie wybrał.. Rozwiąż test!,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotemHobbit, czyli tam i z powrotem - pytania z lektury!. Quiz w Poczekalni.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Quiz w Poczekalni.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Hobbit, czyli tam i z powrotem - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Błagam o pomoc .. Test zawiera 30 pytań.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" składający się z 30 pytańHobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R..

Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem?

Zawiera nieodpowiednie treści?. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Najnowsze quizy.. Udostępnij.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. O Autorze taylor_123.. 277 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Bifur i Bofur też byli rodziną (razem z Bomburem).. Hobbit, czyli tam i z powrotem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt