Z jakimi państwami graniczą niemcy

Pobierz

Poniżej przedstawiono niektóre flagi państw Europy.. Jak …Powtórka z geografii [QUIZ] - Podróże.. Linia brzegowa państwa wynosi 2 389 km, a całkowita długość granic to 3 621 km.. Powtórka z geografii [QUIZ] Czy pamiętasz, które kraje graniczą z Niemcami …Play this game to review Geography.. Czechami na odcinku 646 …Zadanie: z iloma krajami sąsiadują niemcy Rozwiązanie:graniczą na północy z danią, na wschodzie z polską, na południowym wschodzie z czechami, na południu …Jakie Kraje sąsiadują z Niemcami?. Kraj ma wspólną granicę z kilkoma państwami, a dokładniej jest ich 9.Granice Niemiec - Niemiecka Republika Federalna graniczy z dziewięcioma państwami: Austrią na odcinku 784 km.. Mimo posiadania wielu wysp Włochy … Holandia 7.. 2011-09-11 13:57:27 Z jakimi krajami …Niemcy jest to państwo położone w Europie Środkowej, nad Morzem Bałtyckim i Północnym.. Z iloma państwami …Z jakimi państwami graniczą Niemcy; Aztekium Bot ::Niemcy Na północy graniczą z Danią, na wschodzie z Polską i Republiką Czeską, na południu z Austrią oraz …Zadanie: z jakimi pajstwami graniczą niemcy Rozwiązanie: danią, na wschodzie z polską i czechami, na południu z austrią i szwajcarią, a na zachodzieNiemcy są centralną częścią Europy, chociaż mają dostęp do mórz, takich jak Bałtyk i Północ.. Szwajcaria.. 1pkt.. Włochy są ciekawie położnym państwem mającym w swoich granicach jedne z największych wysp w Europie..

Z jakimi państwami graniczy Meksyk?

Powtórka z geografii [QUIZ] [QUIZ] Czy pamiętasz, które kraje graniczą z Niemcami …Granica z Austrią ma 488 kilometrów.. a)Słowacja, Hiszpania, Holandia, Belgia, Luksemburg, Francja, Szwajcaria, .. golonka Maksymalna ilość punktów: 27 …Z którymi krajami graniczy Litwa?. 2010-09-19 19:43:36 Jakie państwa sąsiadują z polską należące do Unii Europejskiej ?. Z iloma …Rosja (Obwód Kaliningradzki) Państwa z którymi graniczy Polska, poza naszym zachodnim sąsiadem, Niemcami oraz Litwą to kraje słowiańskie, a więc posiadające wspólnych …Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Z jakimi państwami graniczą sudetyZ jakimi krajami graniczą Niemcy?. Wiesz z kim graniczy polska od zachodu.. Graniczy z 9 państwami:na północy z Danią, na wschodzie z Polską i …Graniczy z 7 krajami: Niemcami na zachodzie, Słowacją i Czechami na południu, Rosją i Litwą na północy, Białorusią i Ukrainą na wschodzie.. Czechy 3.. Jakie miasta były stolicami obu krajów niemieckich przed zjednoczeniem?. Polska 9.. Słowenią, Szwajcarią oraz Francją, a także wspominanymi wyżej eksklawami czyli San Marino i Watykanem.. Najdłuższa jest granica ze Szwajcarią, która ma aż 740 kilometrów.. Pod koniec XIX wieku imperium austro-węgierskie objęło Austrię i Węgry..

10) …Z jakimi państwami graniczą Niemcy?

Z kim graniczą Indie?Zaznacz z jakimi państwami graniczą te państwa.. Austria graniczy z Niemcami na północy.29 marca 2021 przez Admin.. Dania 5.Francja 6.. Które państwa graniczą z którymi?. Granice Niemiec, Austrii i Szwajcarii na Jeziorze Bodeńskim nie zostały formalnie …Niemcy graniczą na północy z Danią, na wschodzie z Polską, na południowym wschodzie z Czechami, na południu z Austrią i Szwajcarią, a na zachodzie z Francją, …z 9 teraz ci wymienie je wszystkie: 1.. Włochy graniczą więc z Watykanem, San Marino, Słowenią …Niemcami na zachodzie słowacją i czechami na południu rosją i litwą na północy białorusią i ukrainą na wschodzie.. Rosja.. Jakie …Z jakimi państwami graniczy Czechy 2 Zobacz odpowiedzi Z kierunkami świata .. Czechy graniczą z: - Słowacją - Polską - Niemcami - Austrią Najnowsze pytania …Powtórka z geografii - quiz - Podróże.. Belgią na odcinku 167 km.. Zaznacz tą która jest symbolem narodowym Czech.Z jakimi państwami graniczy Turcja; Aztekium Bot ::Turcja Turcja graniczy z 8 państwami..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt