Felix net nika karta pracy

Pobierz

Lektura ,,Felix ,Net i Nika oraz gang 8 osób to lubi .. Wybierz jednego bohatera.. Zwykli - n. iezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" 1.. Dzisiaj obecność będzie zaliczana na lekcji po odesłaniu karty lekcji.Czekam na Wasze schematy.. Uzupełnij tabelę.. Podziel bohaterów na głównych, drugoplanowych i epizodycznych.. Na tym blogu znajdziecie też różne przydatne w pracy polonisty i wychowawcy materiały .RafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1.. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. Odpowiedz w zeszycie na pytanie - z korym bohaterem powieści chciałbyś się zaprzyjaźnić.szkoła podstawowa język polski klasa 6 autorka: Izabella Bartol blog autorki - kliknij Temat: Niezwykły świat bohaterów powieści R. Kosika pt. "Felix, Net, Nika i Gang Niewidzialnych Ludzi" Drogi Uczniu!…Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 201910000+ rezultata za "felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi test" .. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - krótka karta pracy Anagram.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp..

... Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - krótka karta pracy Anagram.

Klasa 6 Polski.. Ta kategoria zawiera wynalazki Felixa.. Ma urodziny w drugiej połowie września.. 16.11.20 r. TEMAT: "Tych dwóch ludzi - ogień, woda" - charakterystyka Cześnika i Rejenta.. Na podstawie zgromadzonych przez siebie notatek oraz wiedzy zdobytej podczas czytania powieści odpowiedz w jego imieniu na pytania zadane podczas wywiadu: 2.. Klasa 6 Polski.. Uzupełnij tabelę.Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzii Mówienie lektury zajęło nam ponad 2 tygodnie.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Więc tak : Potrzebny mi : Autor ( Rafał Kosik, wiem to ) Tytuł ( znam ) typ powieści, narracja, narrator ( czy należy do świata przedstawionego ? ). Są to jednak przede wszystkim przedmioty zdalnie sterowane, skomputeryzowane, elektroniczne.-felix-net-i-nika-oraz-gang-niewidzialnych-ludzi-lektura-obowiazkowa-karta-pracy-2 Pobierz -felix-net-i-nika-oraz-gang-niewidzialnych-ludzi-lektura-obowiazkowa-karta-pracy-3 Pobierz PreviousĆwiczenie z wykorzystaniem tekstu lektury i karty pracy.. Klasa 6 Polski.. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.. Strony w kategorii "Wynalazki Felixa" .Cele lekcji: - poznasz informacje o Adamie Mickiewiczu, - przeczytasz balladę pt. "Powrót taty", - uporządkujesz wydarzenia według kolejności chronologicznej, - dowiesz się co to jest monolog oraz retrospekcja.Karta pracy 1..

Zachęcamy do zapoznania się z zadaniem i wypróbowania go w pracy z uczniami!

Jak dobrze znam lekturę Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Test.. Test z lektury Felix Net i Nika - Gang Niewidzialnych Ludzi Kviz.. Bohater 1. wg Czekalnica.. Na stronie używamy cookies.. W odniesieniu do tego wynalazku uzupełnij informacje o nim (możesz skorzystać z różnych źródeł-najlepiej książkowych do zebrania informacji, ale nie przepisuj "żywcemRafał Kosik - Autor powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi", Felix, Net, Nika - Głowni bohaterowie powieści, Nika - Bohaterka powieści o nazwisku Mickiewicz, Gang Niewidzialnych Ludzi - Składa się z robotów człekokształtnych, Manfred - Robot stworzony przez Neta, który miał mu pomóc podczas trudnego testu z geografii, Ojczysty Slang - Nazwa słownika, który .któremu pomaga Nika, wykorzystując swoją niezwykłą zdolność.. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.Adama Mickiewicza w Radlinie.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. - w zeszycie.. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.Rafał Kosik, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi więcej.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. fabuła, akcja( kiedy się zaczyna, kończy co zawiera ) czas akcji ( wiem, 2004 rok ) wątek ( główny, poboczne i epizodyczne ) bohaterowie, język powieści?Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika..

karta lekcji-REJENT_I_CZESNIK.pdfFelix Net I Nika w Mazowieckie najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.

Ta książka pokazuje, że sami kreujemy własny los i to, czy będziemy żyć ciekawie zależy przede wszystkim od nas.. Uzupełnij tabelę.. Książka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmianKarta pracy 2 Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" 1.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi, pomożesz?. Środki dydaktyczne - kod QR, prezentacje na padlecie, karty pracy, karta ze szkicem postaci, kostki do gry, avatar ( opcjonalnie .karta pracy- jezyk.docx.. Więcej Dodał/a: esin .. Dodaj do ulubionych .. Wywiad z głównym bohaterem.. o listopada 26, 2019 .. jestem nauczycielem dyplomowanym z ponad 20-letnim stażem.. Klasa 6 Polski.. Zastanów się, który z wynalazków ludzkości uważasz za najważniejszy?. Escape Room powstał w oparciu o lekturę szkolną Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi autorstwa Rafała Kosika.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - krótka karta pracy Anagram.. Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki PRZEDSTAWIENIE POSTACI WYGLĄD CECHY CHARAKTERU,USPOSOBIENIA I INTELEKTU ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI 3.Start studying Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - pytania do sprawdzianu..

Metody pracy - wypełnianie karty pracy - profil fb, praca z chmurą ... praca z narzędziami TIK.

Bohaterowie Główni: Felix Polon, Net Bielecki, Nika Mickiewicz Przedsta- wienie postaci Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki trzynastolatka, sierota, mieszkała w małym mieszkaniu w starej kamienicy, uczennica Gimnazjum imienia Stefana Kuszmińskiego w WarszawieFelix, Net i Nika - krzyżówka - Felix, Net i Nika - różne rodzaje powieści - Felix, Net i Nika - bohaterowie.. Klasa 6 Polski.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.. Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki PRZEDSTAWIENIE POSTACI WYGLĄD CECHY CHARAKTERU, USPOSOBIENIA I INTELEKTU ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCIKARTA PRACY DO LEKTURY FELIX, NET I NIKA WYNALAZKI - czas pracy dwie godziny lekcyjne 1.. Escape Room: Felix, NEt i NikaFelix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".. Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 r. przez Powergraph.. Może to niezbyt wiele, ale pewne refleksje na temat swojej pracy już mam i postanowiłam się nimi podzielić..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt