Moje spotkanie z bohaterem lektury

Pobierz

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i książkami.Opisz bohatera,który był zarozumiały i pewny siebie z lektury p.t.. Podobne zadania i testy .MOJE SPOTKANIE Z DZIECMI Z bULERBYN.. Z góry dziękuje .Dokończ opowiadanie na temat: Spotkanie bohatera "Zemsty" z inną postacią literacką, podczas którego jeden z nich opowie o śmiesznej przygodzie z jego życia.. Pewnego dnia poszłam do biblioteki, aby wypożyczyć książkę pt. "Przygody Odyseusza", którą wkrótce mieliśmy omawiać w klasie.. A więc o 1600 wyszłam z domu.Temat 1: Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.. "Trzeba wiedzieć wszystko o swoim bohaterze" taką instrukcję znaleźć można w każdej książce i na każdym kursie kreatywnego pisania.Moje spotkanie z wybranym bohaterem (bohaterami) lektury z V kl. - Maja Dudek Pobierz link; Facebook; Twitter; Pinterest; E-mail; Inne aplikacje "Przygody Tomka Sawyera" Pewnego słonecznego dnia podczas wakacji poszłam na spotkanie z moją koleżanką Olą.. Gdy wstałam jeszcze nie wiedziałam, że ten dzień zapamiętam bardzo długo.. A więc o 1600 wyszłam z domu.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.Moje spotkanie ze Skawińskim - opowiadanie z dialogiem.. Była piękna słoneczna sobota a ja miałam już trochę wolnego czasu..

Opowiadanie z bohaterem lektury dzieci z bullerbyn.

zadanie dodane 5 października 2010 w Język polski przez użytkownika grzegorz (30) [Szkoła podstawowa] bohater.. W dziele, którego akcja toczy się niemal 2000 lat temu, poruszonych zostało wiele kwestii uniwersalnych, ważnych nawet w oderwaniu od określonego kontekstu.. szybko!. Zgłoś nadużycie.. Gdy wychodziłam, jedna z kartek wyleciała z książki i potem uniósł ją wiatr.. 2,779 wizyt.. Korzystając z dostępnych źródeł, zredaguj notatkę biograficzną na temat Marka Twaina.. dzieci-z-bullerbyn.Potrzebuję na terazPuść wodze fantazji i napisz opowiadanie na temat: Moje spotkanie z bohaterem wybranej książki lub obejrzanego filmu.. Najbardziej lubianym bohaterem okazał się Mały Książę z powieści Antoine'a de Saint Exupéry.. Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej który podczas spotkania nauczył cię czegoś ważnego.. Zadanie : Napiszę pracę (opowiadanie) na powyższy temat, w której wykażę się znajomością całej lektury POMOCY!. Biegłam za nią, ale wiatr był bardzo silny i nie udało mi się jej dogonić.. Odpowiedz.. Postanowiłam pójść do parku i poczytać jedna z moich ulubionych .Moje spotkanie z Odysem.. W wypracowaniu wykaż, że dobrze znasz postać, którą uczynisz bohaterem swojego opowiadania.Przydatność 75% Opowiadanie: Moje spotkanie z duchem.. W wypracowaniu zastosuj dialog..

4 Napisz wypracowanie pt. " Moje spotkanie z bohaterem lektury .

Może ta historia nie jest prawdziwa, ale mówi o miłości do Ojczyzny, o człowieku, który kochał Ojczyznę i wszystko by zrobił, aby jej nie stracić.. Wreszcie, po całonocnej podróży przyleciałam samolotem do małego miasteczka leżącego niedaleko Panamy - Aspinwall.Zadania klasowe klasy IV z lektury Opowieści z Narnii.. Byłam w stu procentach pewna, że to on!. Jeszcze dziś mogłam oddać książkę do biblioteki.. Opis przeżyć wewnętrznych bohateraW dniu 25 maja został rozstrzygnięty konkurs literacko-plastyczny pt. "Moje spotkanie z bohaterem ulubionej książki".W konkursie wzięło udział 37 uczestników w wieku od 5 do 17 lat.. Kiedy jestem w drodze każdy napotkany człowiek jest ciekawy.. Jeszcze dziś mogłam oddać książkę do biblioteki.. Przeczytaj fragment .. Gdy odsłoniłam roletę ukazał mi się portal do innego wymiaru.Moje spotkanie z bohaterką katarynki; Moje spotkanie z bohaterką katarynki .. której .4.. 3Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody która zmieni losy jednego z nich.Opowiadanie powinno dowodzić że dobrze znasz .Poznaj swojego bohatera..

i wykonaj ćwiczenia :Moje spotkanie z bohaterem quo vadis.

O napisanie o swoim spotkaniu z bohaterem poprosiłam Dorotę, z którą współpracuję nad jej powieścią fantasty.. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z nich.Dalsze losy czwórki głównych bohaterów powieści "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej według mnie potoczyły się szczęśliwie.Temat: Moje spotkanie z bohaterami lektury W pustyni i w puszczy.. DAJE NAJ i 30 pkt Proszę o pomoc na jutroMoje spotkanie z wybranym bohaterem lektury szkolnej, opowiadanie z dialogiem.. Dzieci z Bullerbyn.. Najpierw uczniowie oglądali filmową ekranizację powieści Carla Collodiego "Pinokio", a następnie mieli okazję wykazać się znajomością lektury podczas quzu.ćw.. Nigdy nie wiem czy za rogiem nie spotkam kogoś, kto stanie się bohaterem moich notatek, mógłby być bohaterem książki.. - Nagle drętwieję z przerażenia, bo głos, który wymawia moje imię brzmi przerażająco.. Jeden z nich wbiegł w .Temat: Moje pierwsze spotkanie z bohaterami lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera".. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z nich.. Zadanie 1.. Był to piękny, letni dzień, taki sam jak każdy.. Ferdynand Wspaniały.. zadanie dodane 26 listopada 2010 w Język polski przez użytkownika ellunia35 (-300) [Szkoła .Moje spotkanie z Gandalfem..

Temat wypracowania: Moje spotkanie z rodzeństwem Pevense w Narnii.

Uznałyśmy, że pójdziemy pograć na boisko w koszykówkę.Opowiadanie - moje spotkanie z bohaterem literackim.. Dziś wyjątkowo mam dla ciebie artykuł gościnny.. 0 0 03.11.2018 o 09:10 rozwiązań: 2.. Stwórz ściągę .. Imię skojarzyło mi się natychmiast z imieniem bohatera, "Hobbita", książki, którą czytałam jeszcze w gimnazjum.. Książka mały książę.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. about 12 years ago Język Polski Szkoła podstawowa.. Był ciepły czerwcowy dzień.. Zadanie 2.Napisz opowiadanie o wizycie niespodziewanego gościa - wybranego bohatera lektury obowiązkowej - podczas świąt w Twoim domu.. W wypożyczalni nie było nikogo.. moje spotkanie z Odyseuszem lub innym bohaterem lektury " przygody Odyseusza " , Nie musicie pisać mi całego opowiadania tylko chociaż o czym by mogło być .. Przyglądałam się ludziom, którzy w pośpiechu chowali się pod różnymi dachami.. Zadanie jest zamknięte.. Odpowiedz przez Guest.. zadanie dodane 26 listopada 2012 w Język polski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] polski; opowiadanie +1 głos.. Najlepsi w pomaganiu: 1.. Wkrótce .spotkanie z bajkowymi bohaterami W środę 30 września dla klas, które nie mogły uczetniczyć w mityngu, zaplanowano spotkanie z bajkowymi bohaterami.. Zamieniam się wtedy w oko kamery i rejestruję każde słowo, ruch, gest.. - Aleksandra Skiba 6c Pobierz link; Facebook; Twitter; Pinterest; E-mail; Inne aplikacje "Chłopcy z Placu Broni" Pewnego deszczowego dnia wracałam ze szkoły.. Tylko w kafejce siedział jakiś chłopak.. Jest całkowicie nieludzki, zachrypnięty i - tak, nie mogę się mylić - dobiega z sąsiedniego grobowca!. 0 ocen | na tak 0%.. Pewnego dnia, gdy poszłam spać, zanim zasnęłam, na dworze zaczął wiać wiatr i padać deszcz.. Tego dnia Papkin pomyślał, że nadeszła pora na spokojny spacer wokół zamku Cześnika i Rejenta, którzy wreszcie zakończyli odwieczne spory .- Huuubert, Huuubert.. Mark Twain "Przygody Tomka Sawyera" Zapisz w zeszycie temat lekcji, informację o autorze i tytule lektury, a następnie wykonaj zadania.. 1 odpowiedź.. zarozumiały.. Obejrzyj przedstawienie teatralne Ballady - źródło : YouTube Premiera Balladyny .. Wszystko jest ważne: mikrorozdarcie koszuli na mankiecie .Askly | moje spotkanie z Odyseuszem lub innym bohaterem.. Właśnie skończyłam czytać ósmą część z serii ,,Pamiętnik księżniczki" Meg Cabot.. Oddałam książkę i poszłam odłożyć ja…Moje spotkanie z wybranym bohaterem (bohaterami) z lektury z kl. V.. Spojrzał na mnie i powiedział to, czego się spodziewałam:Spotkanie z Mią Właśnie skończyłam czytać ósmą część z serii ,,Pamiętnik księżniczki" Meg Cabot..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt